+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 10
PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 92

Wątek: Da Capo i gęsi

  1. exmember Guest

    Odp: Da Capo i gęsi

    Jest to 1/4 gęsi. Marku, gęś jest znacznie większa od Twojego psa, inaczej- w przybliżeniu siedem psów, to jedna gęś. Pies Marka nie ma rogów, chociaż Rogów ma psa Marka. No Panowie, to już zaczyna trącić absurdem. Będzie dobrze.
    Ostatnio edytowane przez exmember ; 05-11-2009 o 20:24 Powód: poprawka

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Da Capo i gęsi

    Ja najwyżej zadowolę się czymś z karty.

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Da Capo i gęsi

    W Cieszynie nie byłem ani przed Olzą ani za więc niedyskretnie zapytam korony czy złotówki ujdą?

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Wodzisław Śl.
    Posty
    203

    Odp: Da Capo i gęsi

    Cytat Zamieszczone przez klepitko Zobacz posta
    W Cieszynie nie byłem ani przed Olzą ani za więc niedyskretnie zapytam korony czy złotówki ujdą?

    Zapłacisz również w złotówkach, jednak kurs z reguły jest zbójecki, więc jeżeli nie chcesz kupować koron, lepiej zapłacić kartą.
    Cum debita reverentia

    entelm

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Da Capo i gęsi

    E to wezmę koronki
    Jeszcze jedno pytanie tak przy okazji do znawców Cieszyna.
    Czy za Olzą jest w pobliżu jakaś trafika oferująca tytonie fajkowe bo u pepików wybór znacznie większy niż u nas? Moglibyście podać jakieś namiary bo my z Winstonem chętnie tam wpadniemy wcześniej?

  6. exmember Guest

    Odp: Da Capo i gęsi

    Kilka uwag technicznych:
    1. Lepiej mieć przy sobie korony, bo płacenie w złotówkach jest nieopłacalne. Ja będę miał przy sobie pewna sume w koronach, którą zainteresowanym udostępnię w razie konieczności po kursie kantorowym polskim, dziś 1000 koron = 167 zł ( czeski jest z reguły niższy dla złotówki). Tak więc nie musicie się martwic o wymiane itp.
    2. Dobrze zaopatrzona w tytoń fajkowy trafika jest blisko Da Capo ( czynna do 17.00). Są też inne.
    No i Panowie nie mogę się doczekać, aż zjawicie się w Cieszynie.

  7. exmember Guest

    Odp: Da Capo i gęsi

    Panowie, pytanie zasadnicze, bo nie zostało to jasno określone:- chcecie transport busem na trasie Brenna- Cieszyn- Brenna czy nie? To ostatni dzwonek, jeżeli nie będzie jasnej deklaracji dzis do 24.00 , to transportu nie będzie. Poza tym wszystko jest załatwione. Gdyby ktoś chciał od razu do Da Capo to od 16.00 czekają, Czeski Cieszyn, ul. Sokola- Tumy. My będziemy o 15.45.
    P.S. Gęsi jest zamówione 14 porcji. Nikt nie będzie głodny ))))
    Ostatnio edytowane przez exmember ; 16-11-2009 o 13:38 Powód: dopisek

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Odp: Da Capo i gęsi

    ja optuję za busem!!!

    z "szacunku" dla kierowców aficionado!!

    poza tym ja i tak jestem w piątek bez auta i na łasce Radka...;-)

    BUS!!
    Rafał

  9. guest Guest

    Odp: Da Capo i gęsi

    Czy BUS nas potem odwiezie do Brennej?
    Marek i ja dojedziemy do Brennej gdzieś między 15.00, a 16.00, jeśli nic szczególnego po drodze się nie wydarzy. 15 minut na wrzucenie gratów do pokoju i inne i jesteśmy gotowi. Jedziemy moim wózkiem, ale na gęś nie uśmiecha mi się być kierowcą.

  10. Konto usunięte. Guest

    Odp: Da Capo i gęsi

    Potwierdzam, chcemy z Błażejem skorzystać z busa do Cieszyna i z powrotem Maro

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów