+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Symbol forum.

  1. Konto usunięte. Guest

    Odp: Symbol forum.

    Cytat Zamieszczone przez Bruno Zobacz posta
    Maro, nie widzę zagrożenia, że przed kimś mielibyśmy się tłumaczyć z zastosowania CA. Niepokoi mnie natomiast co innego. Powstają nowe projekty i szkice i to może trwać i trwać.
    To zdaje się martwić nie tylko ciebie. Sądzę, że przydałaby się decyzja, czy udoskonalamy projekt, który części z nas się podoba, czy szukamy całkiem nowego pomysłu. Uważam, że trzeba poprawić to co jest dobre.
    Co do skrótu CA, też nie wydaje mi się, aby jego zastosowanie w naszym symbolu mogło mieć jakieś konsekwencje prawne, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże i lepiej dmuchać na zimne. Projekt, na który zwróciłem uwagę, jest naprawdę ładny zarówno pod względem graficznym jak i kolorystycznym. Zachowując zaproponowaną tam stylistykę zmieniłbym jedynie litery w grafice i treść napisów wokół niej.
    Maro

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Symbol forum.

    Podoba mi się Lecha nowy projekt, pomijając kolor tła. Ale sama koncepcja wg mnie fajna.

  3. Konto usunięte. Guest

    Odp: Symbol forum.

    Za przeproszeniem, Leszek mam nadzieję, że mi wybaczysz, ale wszystkie kolory w twoim ostatnim projekcie mi się nie podobają Nie tylko kolor tła, ale też liści i liter. Przyjrzyjcie się kolorom w projekcie, który preferuję. Łatwo dostrzeżecie, że zaproponowany przez Lecha brąz tła, zieleń liści i żółć liter to coś innego niż tam. Tam są inne kolory, bardziej szlachetne i wyrafinowane - brąz jest właściwie brunatny, zieleń soczysta, a żółć liter AF niemal złota.
    Poza tym odpowiada mi koncepcja plastyczna projektu z literami AF, którego autorem nie wiem kto jest (być może też Leszek?), ale który zdecydowanie odróżnia się od innych tym, że sprawia wrażenie czegoś eleganckiego, ale i skromnego zarazem. Projekt ten wydaje się mieć optymalną formę graficzną i kolorystyczną, trzeba jedynie zmienić treść, tzn. litery i napisy. Działanie w tym kierunku proponuję, a nie wymyślanie wszystkiego od nowa. Ale nie mnie o tym decydować. Pozdrawiam Maro

  4. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Symbol forum.

    Cytat Zamieszczone przez Maro Zobacz posta
    Za przeproszeniem, Leszek mam nadzieję, że mi wybaczysz, ale wszystkie kolory w twoim ostatnim projekcie mi się nie podobają Nie tylko kolor tła, ale też liści i liter. Przyjrzyjcie się kolorom w projekcie, który preferuję. Łatwo dostrzeżecie, że zaproponowany przez Lecha brąz tła, zieleń liści i żółć liter to coś innego niż tam. Tam są inne kolory, bardziej szlachetne i wyrafinowane - brąz jest właściwie brunatny, zieleń soczysta, a żółć liter AF niemal złota....
    Maro
    Marku specjalnie dla ciebie kolory poprawione

    Co do samej idei projektu to myslę że mój nowy projekt jest skromny a wiele mówi : jest pełny adres forum , układa sie w kształt rozłożonego pierścienia Litera C podkreśla środek pierścienia, jednocześnie znajduję się przed "aficionado" i tymsamym nawiazuje do CA ,w okrąg układa się tekst z poprawkami Dzika, Listki dodają smaku i kolorytu:
    Takie jest moje zdanie , ale to tylko takie moje skromne projekty i możecie się oczywiście nie zgadzać na żaden z nich.

    Pamiętajcie nie sugerujcie sie kolorami bo zawsze można je zmienić
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	a może to.jpg
Wyświetleń:	425
Rozmiar:	62.8 KB
ID:	425  
    Ostatnio edytowane przez Don Lecho ; 28-10-2009 o 16:42 Powód: brak załącznika
    Saludos Amigos!

  5. Konto usunięte. Guest

    Odp: Symbol forum.

    Leszek, teraz dużo lepiej to wygląda Przyznaję, twój projekt mi się podoba. Zwłaszcza C z liśćmi tytoniu niczym koroną robi świetne wrażenie. Martwi tylko jedno. Litery wokół C są zbyt małe i w formacie pinu mogą nie być czytelne. Może dałoby się literę C z liśćmi i hasło wokół niej odrobinę powiększyć?

  6. Konto usunięte. Guest

    Odp: Symbol forum.

    Jeszcze jedno. Słowo CIGAR z uwagi, iż ma mało liter rozstrzeliłeś i odróżnia się od pozostałych słów hasła. Mnie to nieco razi. Spróbuj może odstępy między literami w słowie CIGAR dać identyczne jak w innych wyrazach i w przypisanej mu ćwiartce okręgu ustawić centralnie. W ten sposób więcej tzw. światła będzie przed i po tym słowie, ale może warto sprawdzić jak to będzie wyglądać

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Symbol forum.

    Czy oprócz Maro i Dzika,podoba się komuś nowy projekt przedstawiony przez Leszka i co z konspektem Jaśka,on ma potencjał jeśli by się nad nim popracowałoby?
    wsadzanie litery C do projektu symbolu skończy się jak wstawienie i przed napisem fosca,chcę tego uniknąć bez zbędnego wdawania się w dyskusje o szczegółach.
    Proponuje skupić się nad pierwszą propozycją Maro,pomimo,że ten projekt nie pasi mi,ale życie to sztuka kompromisu lub popracowaniem nad ideą jaśka.
    Sztuczki językowe nawet to i kreatywne jest może iść dalej
    pasión por cigarros conecta personas

  8. guest Guest

    Odp: Symbol forum.

    Pierwsza propozycja Maro jest najbardziej OK.

  9. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Symbol forum.

    panowie myślę, że z symbolem się nie spieszy, im więcej propozycji tym lepiej, jak ktoś ma jakąś wizję, to wrzucajmy tutaj. wspólnie wybierzmy jakie elementy, czy projekty nas zainteresują. i zlećmy to logo profesjonalnemu grafikowi.
    Mi osobiście najbardziej będzie pasować wersja logo bez nieco oklepanego już :
    Cigar Aficionado, CA itp....

    pozdrawiam

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Symbol forum.

    Mam dokładnie takie zdanie jak Jasiu: brak pośpiechu i profesjonalny grafik to gwarancja sukcesu w tej sprawie.
    Już prawie wiemy czego chcemy, a "mój" grafik wraca pod koniec tygodnia do Polski


    Pozdrawiam,


    r a d e k

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Rozruszać forum.
    Przez Bruno w dziale Regulamin aficionado.pl i inne...
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 30-11-2014, 19:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów