+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Symbol forum.

  1. Konto usunięte. Guest

    Odp: Symbol forum.

    Sądzę, że adresu forum przenosić nie trzeba. Niech zostanie tam gdzie jest, można by go jedynie odrobinę powiększyć. Co do liter AF proponuję zastąpić je trzema literami APL (skrót od Aficionado.pl), ale pozostawić tę samą stylistykę, jak na załączonym szkicu Maro
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	litery.jpg
Wyświetleń:	326
Rozmiar:	45.5 KB
ID:	417  

  2. Odp: Symbol forum.

    Maro +1
    Dzik +1
    Rafał +10

    Już kiedyś o tym rozmawialiśmy i głównie z powodów przekazanych przez Rafała nie podchodzi mi żaden
    Lechu: no offence, dużo dobrej roboty i wizualnie niezłe projekty. Idea do mnie nie przemawia.

    Pozdrawiam,
    Adam
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	afi.jpg
Wyświetleń:	349
Rozmiar:	18.6 KB
ID:	418  
    Ostatnio edytowane przez AdamLuczak ; 27-10-2009 o 20:33

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Symbol forum.

    hm.
    nikt więcej nie ma swojego zdania w temacie trochę to zaskakujące, zatem dziękuje za wypowiedzi ,konstruktywną oraz destrukcyjną krytykę.

    czas coś postanowić.
    ma ktoś jeszcze jakieś konstruktywne propozycje?

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Symbol forum.

    Daj jeszcze troszke czasu. Może coś komuś do głowy przyjdzie.

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Symbol forum.

    no właśnie przecież to robię

  6. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Symbol forum.

    ja pod wpływem weny narysowałem coś takiego...



    trochę krzywo (bo na szybko), ale wiadomo o co chodzi, niestety nie umiem obsługiwać programów graficznych, więc nie umiem tego narysować na komputerze
    Ostatnio edytowane przez jasiu1234567890 ; 28-10-2009 o 01:41 Powód: zjadłem wyraz

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Symbol forum.

    Jacku,

    Moje zdanie już znasz z korespondencji mailowej.
    Summa summarum - jest jeden symbol, który jest w miarę dobry - wszyscy mamy podobne zdanie.
    Uważam, że powinniśmy wykonać raczej pracę koncepcyjną - omówić co symbol powinien zawierać, ewentualnie wykonać jakieś szkice i oddać sprawę w ręce profesjonalnego grafika.

    Pozdrawiam,


    r a d e k

  8. Konto usunięte. Guest

    Odp: Symbol forum.

    Jeszcze raz w sprawie naszego symbolu Uważam, że litery AF moglibyśmy zastąpić literami CA, przekonują mnie bowiem argumenty Bruno, który twierdzi, że CA - mimo różnych możliwych skojarzeń i konotacji - jest w istocie określeniem uniwersalnym, odnoszącym się do pasjonatów cygarowych z różnych forów i zakątków świata.
    Na wszelki wypadek, by uniknąć ewentualnych zarzutów i skierowanych przeciwko nam akcji formalno-prawnych, proponuję aby nasz symbol zawierał hiszpańskie słowa CIGARRO AFICIONADO, odróżniające nas od tych, którzy używają nazwy CIGAR AFICIONADO. Zawsze możemy wtedy wytłumaczyć, że CA w naszym symbolu to skrót od CIGARRO AFICIONADO a nie od CIGAR AFICIONADO.
    Można by wtedy napis CIGARRO AFICIONADO dać nad elementem graficznym przedstawiającym skrót CA i liście tytoniu, a poniżej grafiki umieścić napis WWW.AFICIONADO.PL. Zabieg ten sprawi, że internetowy adres będzie bardziej wyeksponowany i lepiej widoczny, nawet gdyby nasz symbol lub logo zostało umieszczone na pinie.
    Zgłaszam tę propozycje, by przekonać do dalszej pracy nad projektem, który część z nas uznała za najbardziej interesujący, bo - tu przytoczę opinie kolegów - jest on "dyskretny, stonowany, elegancki, zwarty stylistycznie i mówi dokładnie to co powinien". Nie wiem czyj to projekt, ale skoro wielu z nas się podoba, nie zarzucajmy go. Nie ma potrzeby zaczynania od nowa prac koncepcyjnych. Postarajmy się dopracować to, co wydaje się być interesujące.
    Pozdrawiam Maro
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cigarro.jpg
Wyświetleń:	341
Rozmiar:	70.3 KB
ID:	420  

  9. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Symbol forum.

    A może jeszcze z innej beczki
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	a może to.jpg
Wyświetleń:	344
Rozmiar:	41.2 KB
ID:	421  
    Saludos Amigos!

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Symbol forum.

    Maro, nie widzę zagrożenia, że przed kimś mielibyśmy się tłumaczyć z zastosowania CA.
    Niepokoi mnie natomiast co innego. Powstaja nowe projekty i szkice i to moze trwać i trwać.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Rozruszać forum.
    Przez Bruno w dziale Regulamin aficionado.pl i inne...
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 30-11-2014, 20:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów