+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 11
PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 105

Wątek: Mazowiecka Loża Cygarowa

  1. Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    64

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    Mi niestety nie uda się chyba do Was wpaść. Chcę odwiedzić moją babcię z okazji jej święta. Jutro będę wiedział na 100%

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    A gdyby tak babcię zabrać na spotkanie? A potem zapisać ją na forum?? Mam nadzieję, ze pali cygara

  3. Konto usunięte. Guest

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    Panowie, zgłaszam gotowość spotkania się nie tylko z wami ale także z Babcią Gaudesa Proponuję czwartek 17.30 lub 18.00 w St. Antonio. Czekam na odzew, wtedy zarezerwuję stolik. Oczywiście pozdrawiam

  4. guest Guest

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    18.00 będzie OK.

  5. Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    64

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    he he

    Obawiam się, że Babcia Basia nie będzie zainteresowana spotkaniem

  6. Konto usunięte. Guest

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    Zapraszam (Babcię Basię też) jutro - 21 stycznia 2010 roku - na godzinę 18.00 do restauracji St Antonio przy ul. Senatorskiej 37. Stolik zarezerwowałem na nazwisko Michałowski. Do miłego

  7. guest Guest

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    No i dotarłem do St.Antonio i było git
    We wspaniałym towarzystwie Marka i Andrzeja, przy pogaduchach o wybrykach wieku młodzieńczego i dorosłego, pięknych azjatkach, morskich poligonach wojskowych, cygarach oczywiście oraz ....... obgadując niektórych kolegów z forum (małżowiny czerwone?) i planując najazd na Trójmiasto wypaliliśmy kilka dobrych cygar.
    Ja wypaliłem Huana No 2 oraz El Cedito de Rafhof i chociaż były świeżutkie to w tak doborowym towarzystwie smakowały przednio. To drugie pierwszy raz paliłem w Brennej przy wielu procentach, co mogło zaburzyć doznania, a było smaczne. Dzisiaj bez procentów to samo
    Cieszę się, że spotkania MLC wchodzą nam w nawyk, bo są niezwykle sympatyczne.
    Jest super extra, a będzie super hiper extra jak Piotr i Maciek nie będą wagarować. Piotr usprawiedliwiony dzisiaj przez Babcię Basię. I już dalej nie będę rozwijał

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    Heh, babcia Basia powinna zostać doprowadzona na to spotkanie. A kiedy nas najedziecie? Bo musimy naostrzyć cygara

  9. Konto usunięte. Guest

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    Cytat Zamieszczone przez bles73 Zobacz posta
    Cieszę się, że spotkania MLC wchodzą nam w nawyk, bo są niezwykle sympatyczne. Jest super extra, a będzie super hiper extra jak Piotr i Maciek nie będą wagarować. Piotr usprawiedliwiony dzisiaj przez Babcię Basię.
    Rzeczywiście, było bardzo miło To głównie zasługa Blesa, który potrafi pompować dobry nastrój w płuca kolegów. Dziękujemy Błażeju Najbardziej żałuję, że nie było z nami Babci Basi, gdyż obecność damy w cygarowym towarzystwie jest wartością bezcenną.
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Zobacz posta
    A kiedy nas najedziecie? Bo musimy naostrzyć cygara
    Uzgodnijmy to, ale nie wcześniej niż za dwa tygodnie. Pewnie moglibyśmy z Blesem wyjechać w któryś piątek i zostać do soboty. Potrzebny byłby jakiś tani nocleg (bo pieniądze lepiej wydawać na cygara niż na hotel), ale rozumiem, że pomożecie znaleźć jakiś akademik, najlepiej pełen uroczych studentek

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Mazowiecka Loża Cygarowa

    ale rozumiem, że pomożecie znaleźć jakiś akademik, najlepiej pełen uroczych studentek
    Marek, Marek , jasne, że pomożemy Wam się jakoś korzystnie zakwaterować. Może w jakimś klasztorze .... żeńskim, oczywiście?

    A poważnie - damy radę. Skonkretyzujcie tylko swój plan. Zabierzcie Proformę, Piotra i babcię Basię.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów