Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Te-Amo Clasico Gran Reserva

Widok wątkowy

  1. Konto usunięte. Guest

    Te-Amo Clasico Gran Reserva

    Kocham cię
    Prawda, że to ładny tytuł recenzji? I love you. Je t’aime. Ich liebe dich. Ja lublju tjebia. Te amo... Właśnie, te-amo to po hiszpańsku: kocham cię. To także nazwa meksykańskiego cygara, które dostałem w urodzinowym prezencie od córki Marty. Te-Amo Clasico Gran Reserva - to był dar serca, a takie dary cenię sobie najbardziej
    Konkurs „Prezentacje” Jacek ogłosił krótko po tym jak wypaliłem ofiarowane mi Te-Amo. Nie zrobiłem fotodokumentacji, pozostało więc sfotografowanie szklanej tuby, jedynego – oprócz wspomnień – śladu po meksykańskim cygarze. A wspomnienia te są bardzo przyjemne. Po pierwsze cygaro wypaliłem w towarzystwie bardzo miłej osoby, przy dobrej muzyce i słonecznej, niemal meksykańskiej pogodzie. Po drugie, smakowało o wiele lepiej niż się spodziewałem, zwłaszcza po nie najlepszym doświadczeniu z trzypakiem Te-Amo World Selection
    Sprawdziłem co piszą o Te-Amo Clasico Gran Reserva w internecie. Okazało się, że wkładkę zrobiono wyłącznie z tytoniu pochodzącego z upraw w dolinie San Andres w Meksyku, a to z kolei sprawia, że jest to typowe puro. Znalazłem też informację, że tytoń dojrzewał dwa i pół roku. Najbardziej intrygująca była wiadomość, że to najlepiej sprzedające się meksykańskie cygaro na świecie. To także najbardziej sławna marka firmy Tabacalera A.Turrent. Musiał być jakiś powód tej popularności. Byłem ciekawy jakie będzie nasze pierwsze spotkanie. Wypadło bardzo dobrze
    Początkowo cygaro było łagodne, delikatne – jak przystało na grę wstępną. Z każdym haustem dymu odkrywające jednak powoli cały swój urok i swoją moc. Smak Te-Amo Clasico Gran Reserva przechodził od subtelnego do bardziej wyrafinowanego, mocniejszego niż na początku. – Coraz bardziej mi smakujesz – mawiają niektórzy mężczyźni do swoich kobiet. To samo mogłem powiedzieć o tym meksykańskim cygarze. Jego smak był coraz pełniejszy, a każda kolejna chwila sprawiała, że przyjemność z palenia była coraz większa. Tę moc i przyjemność podkreślał zapewne whiscotch, który sączyłem małymi łyczkami
    Reasumując, popularność Te-Amo Clasico Gran Reserva wcale nie dziwi. Jak na cygaro, które można kupić za przystępną cenę (około 20 zł) daje ono więcej niż można by się spodziewać. Żałuję, że nie mam zdjęć z ceremonii palenia tego przyjemnego cygara. Co mogę zaproponować w zamian? Oto dwa linki do piosenek mających pewien związek z marką Te-Amo. Mam nadzieję, że czas spędzony przy poleconej muzyce będzie równie sympatyczny jak ten, który spędziłem paląc Te-Amo Clasico Gran Reserva

    http://www.dailymotion.pl/video/x2q0...-corazon_music
    http://www.youtube.com/watch?v=pY27X...eature=related

    METRYCZKA:
    Rodzaj: ręcznie robione
    Pochodzenie: Meksyk
    Moc: średnia
    Kaliber: 42
    Długość: 163 mm
    Format: churchill
    Czas palenia: 80 minut
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	teamoo.jpg
Wyświetleń:	691
Rozmiar:	94.8 KB
ID:	350  
    Ostatnio edytowane przez Konto usunięte. ; 05-10-2009 o 22:04

Podobne wątki

  1. Cohiba siglo vi gran reserva
    Przez bles w dziale Kubańskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 05:19
  2. Dannemann Artist Line Reserva 2006 Mata Fina
    Przez bles w dziale Brazylia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-12-2011, 17:20
  3. Te-Amo World Selection Dominicana Blend Toro
    Przez Don Lecho w dziale Meksyk
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-02-2010, 09:58
  4. Dannemann Artist Line reserva 2004 Mata Fina
    Przez Don Lecho w dziale Brazylia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-10-2009, 02:13
  5. Gran Habano 3 Siglos Gran Corona
    Przez jasiu1234567890 w dziale Honduras
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2009, 14:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów