+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 13
PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 124

Wątek: Fosca.....?

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Odp: Fosca.....?

    Cytat Zamieszczone przez Maro Zobacz posta
    Kasę na konto rafhofa wpłaciłem. Stop. Nocleg w "Hawanie" zarezerwowałem. Stop. Dziś spotykam się z bles73. Stop. Poznamy się osobiście przed wspólną podróżą do Brennej i razem zapalimy. Stop. To będzie pierwsze spotkanie PLC, czyli Podwarszawskiej Loży Cygarowej. Stop. Podwarszawskiej, bo on jest z Piaseczna a ja z Nowego Dworu. Stop. Pozdrawiam

    bylebyście w takim telegraficznym skrócie cygar nie palili!!

    do zobaczyska niebawem!!

    hej
    Rafał

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Odp: Fosca.....?

    w kwestii rezerwacji noclegów w Hawanie:

    cytat:

    W kwestii rezerwacji noclegów ustaliliśmy z właścicielem (tak aby już nie wprowadzać zamieszania w stosunku do osób, które już rezerwowały telefonicznie pokoje), iż od osób wymienionych na Pana liście nie będziemy pobierać zaliczek ani całości kwoty.

    Pozostałe osoby z poza listy będą traktowane jak indywidualni goście naszego pensjonatu.



    Z poważaniem

    Rafał Marchlewicz


    koniec cytatu--------------------------

    a tak w sumie to mi trochę jeszcze brakuje deklaracji ziomków... gelu..? Łukasz..? co z Wami?


    dacie rade????*

    hej

    * - oczekuję "jedynej słusznej odpowiedzi" na to wezwanie;-)
    Rafał

  3. Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    209

    Odp: Fosca.....?

    Cytat Zamieszczone przez rafhof Zobacz posta
    ...a tak w sumie to mi trochę jeszcze brakuje deklaracji ziomków... gelu..? Łukasz..? co z Wami?


    dacie rade????*

    hej

    * - oczekuję "jedynej słusznej odpowiedzi" na to wezwanie;-)
    heh
    serce i dusza się rwie ale jeszcze nie wiem jak to będzie, cięzko coś obiecać jak się ma 5 miesięcznego malucha. myślę o tym intensywnie może coś wymysle jak rozumku przybędzie
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez radeqm ; 14-10-2009 o 12:52
    gelu

  4. guest Guest

    Odp: Fosca.....?

    Cytat Zamieszczone przez gelu Zobacz posta
    heh
    serce i dusza się rwie ale jeszcze nie wiem jak to będzie, cięzko coś obiecać jak się ma 5 miesięcznego malucha. myślę o tym intensywnie może coś wymysle jak rozumku przybędzie
    pozdrawiam
    Jest proste wyjście. Weź ze sobą malucha. Niech poznaje to co najlepsze od małego.

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Odp: Fosca.....?

    Cytat Zamieszczone przez bles73 Zobacz posta
    Jest proste wyjście. Weź ze sobą malucha. Niech poznaje to co najlepsze od małego.
    no właśnie!!!!

    tym bardziej, że ja będę z Panną na wydaniu!! 2-letnią...;-)

    pozdro serde
    Rafał

  6. guest Guest

    Odp: Fosca.....?

    Przed chwilą ręce mi opadły i nie tylko. Byłem na brązowym. Administracja twierdzi, że się wpraszamy do Brennej na ich Foscę i, że jesteśmy "pełnosprawni inaczej". Oczom nie wierzyłem. Ale jaja. Rafhof na nich po tym pojechał. Ja też kilka kamyków dorzuciłem. Już teraz to chyba nawet liczę na to, że usuną moje konto. Z natury wierzę w ludzi, ale czasami miewam, co do tego wątpliwości. Właśnie teraz takie mam.

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Fosca.....?

    Administrator tamtego forum uroił sobie, że ta impreza jest jego własnością i tylko uczestnicy jego forum mają do niej prawo. To myślenie jest błedne. Dlatego też ja lansuję określenie tego spotkania jako "Interforumowe" - bo takie w istocie ono będzie.
    Proponuję nie wdawać się w polemikę na ten temat, robić swoje, jechać i dobrze się bawić. Na szczęście pan S. nie ma tu nic do gadania a tylko główny organizator, czyli Rafhof. Chwała mu za podjęcie po raz kolejny tego trudu organizacyjnego!!! (dobrze wiem jaki to wysiłek).
    I jeszcze jedno. To bedzie już piąte takie spotkanie, ale żadnego z nich nie zorganizował Seweryn. Więc co on wie o FOSCAch .
    Panowie, luz. Będzie dobrze.

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Fosca.....?

    No tak, tani żarcik i od razu pierwszy klakier podejmuje temat. Mam nadzieję, że większość z nas pozostanie do takich podjazdów ze strony kółka wzajemnej adoracji zdystansowana i będzie ponad nie. Dyskusja na pewno się wywiąże, ale Rafał bardzo rzeczowo to podsumował i mu za to polać.

  9. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Odp: Fosca.....?

    Panowie - proszę - nie podgrzewajcie już atmosfery...ja mam na prawde już taki kwas w ustach jakbym wypalił Florka maczanego w korniszonach...;-/ a tu jeszcze 30 dni do dezynfekcji!!;-) pogadam z Radkiem..moż emnei uśpi do tego czasu..śpiączka farmakologiczna to się chyba nazywa...ale w wersji aficionado - coby palić się dało i to czuć!!;-)

    poniżej post "wspólny":

    dl ajasności sytuacji osobowej poniżej przedstawiam listę uczestników imprezy w Brennej, którzy już wpłacili dmi kasę na catering:

    1.maxxos - 2 osoby
    2.maro
    3.dutch (2 osoby)
    4.radeqm (2 osoby)
    5.bless73
    6.entelm
    7.highlander71
    8.pepeel
    9.sergiej
    10.AdamCohiba-2 osoby
    11.dzik (może 2 osoby - Kacper)
    12.klepitko
    13.Winston
    14.drinks
    15.skyhawk
    16.wit
    17.borix
    18.jarema
    19.tomaal
    20.AKAN (2 osoby)
    21.rafhof (2 osoby i dziecko)

    mam też upoważnienei od Krzyśka Najsztuba - AKAN (kto jeszcze nie zna;-) do informacji co następuje:
    jako główny Sponsor imprezy przekaże nam:
    -1 huśtawka Jack Daniels - 3l
    -1 kranik Metaxa - 3l
    -1 kega piwa LECH - 30l
    -1 - cygaro kubańskie dla każdego uczestnika
    -1 - cygaro nie'kubańskie dla każdego uczestnika

    jak tak patrze - to wszystkiego po jednym....ale myśle, ze starczy dla wszystkich!!!;-)

    ponadto ma być prezentacja nowości cygarowych - oraz pokaz zwijania cygar przez Lecha - donLecho!!;-)

    na ten czas tyle info

    dopisujcie się i wpłacajcie!!!

    zaaaapraszam!!

    hej
    Rafał

  10. Konto usunięte. Guest

    Odp: Fosca.....?

    Dzięki Rafał za info i wszelkie starania, jakie czynisz Podziękowania należą Ci się tym większe, że działasz w warunkach "ekstremalnych". Jestem pewny, że tu nikt nie będzie dorzucał polan do pożaru, który wybuchł tam. A w podzięce za twój trud dostaniesz ode mnie w Brennej butelkę whiscotcha
    Podziękowania należą się też panu Krzysztofowi Najsztubowi z Akanu, który z roli sponsora zamierza wywiązać się w sposób godny, fundując uczestnikom spotkania szlachetne trunki i cygara. Pan Najsztub to człowiek biznesu i dobrze rozumie, że w jego interesie leży utrzymywanie dobrych kontaktów z jak największą liczbą miłośników cygar bez względu na ich forumową przynależność. On wie, że cygara powinny łączyć, a nie dzielić, ku zadowoleniu sprzedających je i kupujących.
    Wreszcie podziękowania dla Leszka, który zgodził się zaprezentować swój warsztat torcedore. W Kielcach, na mojej pierwszej FOSCA, pokazu nie było, tym chętniej zobaczę na własne oczy jak zwija się cygara. A wszystko to - mam nadzieję - przy dobrej muzyce Oby w "Hawanie" było na czym puścić płyty z "Maro Cigar Music" które Leszek obiecał zabrać do Brennej.
    Wszystkich pozdrawiam serdecznie, a najserdeczniej Rafała Maro

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. VI FOSCA - 29 maja Wrocław, Graciarnia
    Przez Yorick w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 16:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów