+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 13
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 124

Wątek: Fosca.....?

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Fosca.....?

    Nie chciałem ale muszę,podzielić się z wami kilkoma słowami.
    Cytat Zamieszczone przez rafhof Zobacz posta
    ... choć wywiązał się pewien zbędny dyskurs na "brązowym" który mnie zniesmaczył, ale myślę, że to nie przewróci imprezy.
    Przygotowany na to byłeś i chyba się nie zdziwiłeś.

    W sumie przed zniesmaczeniem,przestrzegałem Cię.

    fragment moich kilku zdań do Rafała
    prywatnych od serca więc nie ma czego się wstydzić:

    ...jak dla mnie nie ma problemu aby tekst o tym spotkaniu znalazł się na forum.
    Tylko wiesz ,kwas i fochy to ty będziesz miał od panów...
    Od mnie masz zielone światło czyń co ci serce i dusza podpowiada.
    Zobaczymy co z tego wyniknie.



    Coś czuję,że moje słowa się troszkę sprawdziły,ale ważne aby spotkanie Ludzi odbyło się.
    Tylko czy grono jest odpowiadające każdemu chętnemu do wyjazdu,co do tego mam pewność ,że nie a szkoda.
    Wielka szkoda,że ktoś zniszczył to co było w 2007r.

  2. guest Guest

    Odp: Fosca.....?

    Jako dotychczas wyłącznie internetowy obserwator "brązowego" i naszego forum podzielam obawy Jacka, zwłaszcza w kontekście wczorajszej degrengolady na "brązowym" no i wcześniejszych killku "zdarzeń" po których pojawiłem się tutaj dzięki uprzejmości Radka. Z chęcią zapisałem się do Brennej, bo oprócz internetowego uczestnictwa chciałbym poznać Was osobiście. To jest silniejsze od obaw, że w związku z młodzieńczym testosteronem i kilkoma innymi aspektami, może nie być do końca fajnie. Oczywiście jest na to recepta, ale mimo, że jestem Member to dalej czuję się jak Junior, nie będę o niej pisał. Pewnie domyślicie się sami.

  3. Odp: Fosca.....?

    Chętnie BARDZO bym Was zobaczył na żywo.
    Jednak u mnie decyzja o wyjeździe może zapaść najwcześniej tydzień przed ( a i tak niepewna)
    Jeśli tylko będę dysponował czasem to odpytam czy się zmieszczę

    Adam

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Odp: Fosca.....?

    Panowie,
    rachunek zysków i strat (moralnych) ja sobie oczywiście wczesniej zrobiłem.

    zawsze jest element ryzyka i niepewności w organizacji takich akcji na "żywym organizmie"..;-)
    ale mnie to nie przeraża!! tak na prawdę to...nie odbierzcie tego żle!!...ale... nikt mi nie podskoczy...myślę o "intrygatorach"..raczej będzie ktoś wolał nie przyjechać, a jak już przyjedzie to będzie siedział cicho i się po prostu dobrze bawił - bo o to chodzi..!
    bohaterstwa internetowego nie znoszę..a jakoś nikt jeszcze z "fermentatorów" nie stanął na przeciwko mnie..a ja konfrontacji nie unikam..wręcz przeciwnie w niektórych sprawach..

    dzięki Jacku za dobre słowa - wcześniej wspominałam, ze mieliśmy kontakt w tej sprawie - i nie mam absolutnie nic przeciwko, ze wkleiłes nasz dialog!(skromnom jego cząstkę..;-)

    tak na prawdę zawsze było trudno w kontekście FOSCA.. 2007 pierwsza - bo była...pierwsza..!;-) następnie 2008 - bo już zaczęły się poróżnienia i "wąty"..
    ale uważam, że moc tego, że spotkamy się razem..i siła inklinacji osobowych wielu osób jest tak wielka, że nie może się nic zdarzyć na prawdę złego!!

    teraz w prawdzie nie będę mógł zapewnić "bezpieczeństwa" - bo to nie mój teren i nie będzie chłopaków z Klubu ale to mnie też nie straszy... jak będzie wija i puścimy Hawanę z dymem...to trudno...;-) najwyżej tam już nie zrobię kolejnej imprezy..;-)
    nie martwcie się o mnie - ja mam twardy kręgosłup i nie dam sobie nic wkręcać - a jak mi ktoś jawnie pluje w twarz - to nigdy nie udaję, że pada deszcz..

    najważniejsze jest to, by nikt z wartościowych ludzi nie zaniechał wyjazdu z uwagi na potencjalne zagrożenie ze strony oszołomów!! tego nie może być!! i gwarantuje, ze nie będzie żadnych manewrów i kwasów pod moją pieczą!!

    Adam - chciałbym Cię w końcu zobaczyć!!!;-) jeśli chodzi o logistykę - to popatrz mój post powyżej do proformy - obowiązuje również Ciebie!;-)

    no to szykujcie się na wyjazd!!!;-)

    pozdro serde
    Rafał

  5. Odp: Fosca.....?

    dzięki

    adam

  6. Konto usunięte. Guest

    Odp: Fosca.....?

    Cytat Zamieszczone przez rafhof Zobacz posta
    Panowie, rachunek zysków i strat (moralnych) ja sobie oczywiście wczesniej zrobiłem. zawsze jest element ryzyka i niepewności w organizacji takich akcji na "żywym organizmie"..;-) ale mnie to nie przeraża!! tak na prawdę to...nie odbierzcie tego żle!!...ale... nikt mi nie podskoczy... myślę o "intrygatorach". raczej będzie ktoś wolał nie przyjechać, a jak już przyjedzie to będzie siedział cicho i się po prostu dobrze bawił - bo o to chodzi..!
    Zdecydowałem się na wyjazd do Brennej z dwóch zasadniczych powodów. Po pierwsze, chcę się znów spotkać z sympatycznymi ludźmi, których poznałem pół roku temu w Kielcach, a takich tam wtedy nie brakowało. Po drugie, chcę poznać osobiście tych, z którymi nawiązałem bardzo sympatyczny kontakt w sieci, ale jeszcze nie miałem okazji wypalić z nimi cygara.
    Zważywszy, że - jak śpiewał Niemen - "ludzi dobrej woli jest więcej", jestem przekonany, że i w Brennej będą oni w większości. Powinniśmy jak najliczniej wybrać się do pensjonatu "Hawana", aby dać temu świadectwo. Dlatego wbrew podnoszonym obawom proszę: przyjmijmy zaproszenie Rafhofa i jak najliczniej zameldujmy się na Ziemi Żywieckiej.
    Pozdrawiam Maro

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Fosca.....?

    Z pewną taka nieśmiałością dopisuję sie do listy:

    1. rafhof
    2. drinks
    3. ppl
    4. Sergiej
    5. Arkadiusz
    6. Dutch
    7. WIT - kuzyn Dutcha
    8. Dzik
    9. Highlander71
    10. entelm
    11. Yorick
    12. Skyhawk
    13. Jarema
    14. bystry
    15. radeqm
    16. Akan (+ niespodzianki)
    17. bles73
    18. Maro
    19. Bruno

    Nieśmiałość nie wynika z tego co sie dzieje na innym forum, bo nie wiem, jestem wykluczony. Mogę się tylko domyślać. Ale na liście widzę tylu ludzi, z którymi chciałbym sie zobaczyć (i takich, których juz znam z autopsji i tych, których zobaczyć chciałbym po raz pierwszy).
    Nieśmiałość wynika z tego, ze różne kłopoty, teoretycznie, potencjalnie mogą moje plany na dzień 21 listopada pokrzyżować.
    Wiem jedno, ze i I FOSCA i II FOSCA, warte były wysiłku transportowo-organizacyjnego.
    I nic nam tego nie zepsuje panowie. Nic!
    Różne kwasy próbuja nam popsuć, ale nie daja rady. Cygara jednak bardziej łączą niż dzielą, a kto sie ze mna nie zgadza to znaczy, że ma ogromny problem.
    Optymistycznie jednak nastawiony (uda się! ) i mimo różnych degrengolad spróbuję wylansować nową koncepcję nazewnictwa:
    V IFOSCA w Brennej

    Czyli V (bo to juz piate ogólnopolskie spotkanie jakby tam nie liczyć) IF(Interforumowe) Ogólnopolskie Spotkanie Cigar Aficionados, Brenna 2009 .

    I mam nadzieję DO ZOBACZENIA
    Ostatnio edytowane przez Bruno ; 02-10-2009 o 16:55 Powód: Literówki

  8. Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    74

    Odp: Fosca.....?

    @Bruno: nie dzieje się tam nic strasznego - ot może niezbyt miła wymiana zdań między El Commendante a Radeqm. I tyle, przynajmniej z tego co widać.

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Fosca.....?

    To bardzo dobrze. Tym lepiej. Powróćmy do tematu IFOSCA i cygar

  10. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Fosca.....?

    Iskrzy sie prawie zawsze i wszędzie, nic na to nie poradzimy. Tacy już są niektórzy "ludzie". czasem są to negatywne iskry a czasem pozytywne jak chociażby ta "iskierka" (a raczej ISKRA przez wielkie I) Rafiego która mu błysnęła w 2007 roku i nadal co rok iskrzy, z czego się niezmiernie cieszę (zresztą nie tylko ja) . Jedyne co lekko mnie irytuje to to że to dopiero 21 listopada a nie 21 pazdzirnika- oj przydałaby sie "Time Machine"

    Ależ ja niecierpliwy jestem

    Co by się dobrze działo i znów cygara razem paliło!

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. VI FOSCA - 29 maja Wrocław, Graciarnia
    Przez Yorick w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 16:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów