+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 13
PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 124

Wątek: Fosca.....?

  1. Konto usunięte. Guest

    Odp: Fosca.....?

    Ciekawe, czy podczas spotkania w "Hawanie" podobała się muzyka? Tak się starałem, tyle płyt przywiozłem...

  2. ex member. Guest

    Odp: Fosca.....?

    Jaka muzyka???


  3. Konto usunięte. Guest

    Odp: Fosca.....?

    Przez wiele godzin z głośników płynęła muzyka przygotowana przeze mnie. Ale skoro Alej nie usłyszał ani Mayry Andrade, ani Habana Blues, ani Orishas, ani Johna Lee Hookera, ani Ive Mendez - to co ja mogę powiedzieć?

  4. ex member. Guest

    Odp: Fosca.....?

    Maro. To nie jego (znaczy sie aleja) wina. Towarzystwo tak skutecznie go rozpraszało.
    Nawet nie wiedział, że tam były jakieś głośniki. myślał, że to ... humidory ... )

  5. Konto usunięte. Guest

    Odp: Fosca.....?

    Cytat Zamieszczone przez alej Zobacz posta
    Nawet nie wiedział, że tam były jakieś głośniki. myślał, że to ... humidory ... )
    Dobre

  6. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Fosca.....?

    Spotkanie było klasy Premium. Pewnie wszyscy zauważyli wzrostową tendencje obeności przedstawicielek płci pieknej. :cool1: Także przybyło nam "torcedorów " (konkursowych ;-) ) - wszyscy zdobyli pierwsze miejsca :cool1: Fajnie było znów się spotkać i osobiści poznać kolejne nowe "Twarze"

    Szkoda że ja osobiście miałem "syndrom dnia poprzedniego" i spaliłem tyko dwa cygi (chyba moja Aga wypaliła więcej)
    Dzień wcześniej jak już wiecie, byłem na imprezie w Wawie pt: Hawana Club - 200 osób
    (kubańska kapela, tancerki ala tropicana show, ruletka no i ja),
    - wiecej napisze w odpowiednim temacie jak otrzymam jakieś fotki od organizatora

    P.S.
    - Przypominam że trwa konkurs na " Recenzje Cygarową cygar DON ROSA "
    Nagrodą jest niespodzianka
    Jury będzie brało pod uwagę tylko recenzje z fotkami, a także z dołączoną klauzulą o wyrażeniu zgody na wykorzystanie zdjęć i treści recenzji w celach promocyjnych i reklamowych przez firmę "Don Lecho"

    Recenzje wraz z fotkami proszę wysyłać na mail : donlecho@donlecho.pl


    A więc do następnego ....hej
    Saludos Amigos!

  7. Konto usunięte. Guest

    Wycieczka na Błatnią

    Podczas pobytu w Brennej poszliśmy w góry. Temat ten pojawił się wprawdzie w sekwencji zdjęć opublikowanych przez Aleja, gdzie widać jak po dwugodzinnej wspinaczce do schroniska na Błatniej Alej, Winston, Klepitko i ja delektujemy się zimnym piwem, a dwaj pierwsi również cygarami, ale warto napisać kilka zdań więcej o tej wyprawie
    Wyszliśmy w sobotę o 11.00 w składzie innym od awizowanego. Nie dojechał Bruno, którego zatrzymały sprawy biznesowe, a Bles73 słusznie postanowił nie nadwerężać jeszcze bardziej i tak nadwątlonych sił po cieszyńskiej biesiadzie. W grupie atakującej szczyt Błatniej pojawili się za to Winston i Radeqm z małżonką Sylwią.
    Państwo M. dotrzymali nam towarzystwa mniej więcej do 1/3 wspinaczkowej trasy (mieli pewne zobowiązania na dole), ale i tak trafili na najbardziej urozmaiconą część wycieczki, była ona bowiem przerywana degustacją Alejowych nalewek - dereniówki i pigwówki. Wzmocniona owymi specjałami pozostała czwórka kontynuowała wyprawę, za co na szczycie spotkała nas zasłużona nagroda - zimne piwo postawione przez Winstona (dziękujemy!).
    Przed schroniskiem tuż przy drodze zauważyłem małego gada, myślałem, że zaskrońca, ale okazało się - dzięki Alejowi, doświadczonemu górskiemu turyście - że to żmija zygzakowata Wylegiwała się bezczelnie w słońcu nie przejmując się wcale dość liczną obecnością turystów. Jak widzicie atrakcji nie brakowało.
    W sumie spędziliśmy na świeżym powietrzu cztery godziny: dwie zajęła nam nieśpieszna wspinaczka, około godziny odpoczywaliśmy na szczycie i kolejną godzinę zajęło nam zejście do pensjonatu "Hawana" (na miejscu byliśmy ok. 15.00). Na razie tylko jedno zdjęcie zrobione przez Aleja (od lewej: Winston, Klepitko, Maro i Alej) ale zarówno Darek jak i Tomek obiecali przysłać mi więcej fotek, wtedy uzupełnię galerię
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	piwo przy schronisku na blatniej.jpg
Wyświetleń:	300
Rozmiar:	39.4 KB
ID:	521  

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    11

    Odp: Fosca.....?

    Ludzie wspaniali, atmosfera wspaniała, żarełko i trunki również, powiem krótko: Oby więcej takich spotkań!
    Dziekuję wszystkim i do zobaczenia

  9. Konto usunięte. Guest

    Odp: Fosca.....?

    Zgłaszam wniosek, aby z naszej witryny usunąć zapowiedź spotkania w Brennej

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Fosca.....?

    A dlaczego ? przecież wy ciągle jedną półkulą mózgu tam jesteście.
    Niech wam minie .

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. VI FOSCA - 29 maja Wrocław, Graciarnia
    Przez Yorick w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 15:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów