+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 13
1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 124

Wątek: Fosca.....?

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Fosca.....?

    Witajcie,

    niektórzy już wiedzą bezpośrednio ode mnie, niektórzy z "brązowego" - zabrałem się za organizację kolejnego spotkania ogólnopolskiego - jak to "drzewiej bywało"..;-)

    po konsultacji z Jackiem wstrzymałem się z informowaniem tu - ale nadszedł święty czas.

    dla jasności!! - nie stosuję żadnych ograniczeń kolorystycznych!! ma to być spotkanie LUDZI!

    pponiżej kilka postów wyjaśniających z "brązowego" oraz aktualna lista z tamże. proponuje zrobić tu kolejną - zwłaszcza tch, którzy nie mają dostępu już do tamtego forum...
    sprawa jest taka trochę przygmatwana - ale ja na prawdę chce się spotkać z ludźmi a nie "politykować"!! na dowód tego łapię się za organizatorkę a nie za "debatę"!!
    chyba mnie dobrze rozumiecie?!?!? zwłaszcza Ci co mnie znają...;-)

    post 1.
    jak wiecie (w większości) nie ma możliwości juz zrobienie FOSCA w Zabrzu na infrastrukturze z lat pprzednich (klub już nie istniejej jako miejsce - jest aktualnie przenoszony/budowany) więc Zabrze stało się mało atrakcyjne pod tym kontem..

    ja nie mam głowy za bardzo (kłopociki kryzysowe....) do organizacji ale tknęło mnei coś... trza się zrelaxować!!

    moja propozycja

    http://www.hawana.pl

    na ten moment "obgadałem" sprawę z obsługą. jest "dobra woda" dla cygar. termin wolny i możliwy: 21 listopada 2009 (sobota).

    impreza główna w sali pubowej - 40 miejsc siedzących przy fotelach i stolikach metr/metr; bar z hockerami, jakaś taka wydzielona enklawa do prezentacji, etc - nie ma tego na zdjęciach na stronie - bo dopiero co to oddali do użytku. sala na naszą wyłączność.

    obiad w sali restauracyjnej - bez palenia.

    alko - do dogadania (huśtawkę powinniśmy przemycić...;-)

    budżet wstępny: ok.150,-PLN (z noclegiem) za obiad (3 dania)/kawa/cistaka/zimna płyta - bez zimnych napojów i alko.

    minimalne quorum: 20 osób. granica bólu lokalowego - 50.

    pytanie: czy się zorganizujemy i chcemy takiego spotkania właśnie tam? bo o innym na razie cichosza...

    info oficjalne: nie byłem tam, nie mogę nic powiedzieć w sensie rekomendacji i organoleptyki-tyle tylko co przeczytałem na www i dogadałem tele.

    obiecałem, że w 40 tygodniu dam znać czy organizujemy to czy nie - co do dokładnej ilości osób - będzie więcej czasu.

    nauczony doświadczeniem - mogę podjąć się organizacji pod warunkiem wcześniejszej wpłaty na konto całej kwoty (jaka na finał wyjdzie z kalkulacji) od każdej osoby za impreze.

    no to by było na tyle...;-)

    dajcie znać czy dziłamy coś czy mam się dalej zajmować "tylko" moimi kłopocikami....

    hej

    post 2.
    jaaaa ciieeee.....!!

    kilka dni mnie nie było...a tu temat taki luźno walnięty się wzbudził..i nawet obudził kilka osób..!;-)w tym chyba przede wszystkim mnie..;-)

    dużo każdy ma problemów..(ja mam niestety...) dużo jakoś złej wody się tez przelało...ale jak się człowiek z człowiekim spotka to zawsze lepiej..bo i dogadać się można..i dowalić (jak trzeba-a nie sądzę..;-).. i tak jakoś te literki inaczej wyglądają jak się czyta kogo się zna..etc..wszyscy wiedzą o co kaman..;-)

    dziękuję za wstępne deklaracje..ale uważam, ż etrza listę zrobić..na razie chętnych..a w określonej dacie (którą wyznaczy Hawana;-) przejdziemy do przelewów..

    listę chętnych zamykamy w piątek - 3-go października...określimy Hawanie kworum..ustalimy sztywną cenę i datę ostatecznej wpłaty.,,i jazda!!!

    mały jeszcze zapytajnik do ewentualnego El Sponsore....;-)....czy się znajdzie i (ten co zawsze..;-) czy kto inny zabryluje?

    tymczasem:

    1.rafhof

    post.3
    stan na 30.09.2009 godz. 21.53

    rafhof
    2. drinks
    3. ppl
    4. Sergiej
    5. Arkadiusz
    6. Dutch
    7. WIT - kuzyn Dutcha
    8. Dzik
    9. Highlander71
    10. entelm
    11. Yorick
    12. Skyhawk
    13. Jarema
    14. bystry
    15. radeqm
    16. Akan (+ niespodzianki)
    17. bles73

    post 4
    pięknie się dzieje!! piknie!!

    wszem i wobec oficjalnie i lojalnie informuję, że to będzie spotkanie łączące miłośników cygar!! bez względu na przynależności i temu podobne!!

    moja idea jest taka by zrobić SPOTKANIE LUDZI, którzy mają cygarową pasję!!

    wiekszość z Was wie jak to u mnie bywało rok i 2 lata temu... teraz wprawdzie "na wyjeździe" ale zasady się nie zmieniły!!

    na wesoło, szacun do siebie nawzajem, i oczywiście jazda na maxa w cygarowym dymie- ale bez obory!!;-)

    jestem przekonany, że będzie kolejne super spotkanie w bardzo szerokim gronie!!

    pozdro serde
    Rafał

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Fosca.....?

    No, Panowie...

    Nie dajcie się prosić - widzimy się w Brennej!



    Pozdrawiam,

    r a d e k

  3. Konto usunięte. Guest

    Odp: Fosca.....?

    Wczoraj dzwonił do mnie w tej sprawie Don Lecho i gorąco zapraszał do Brennej. Rafhof też - na tym forum - wyrażał gotowość skonsumowania ze mną tego i owego. Bardzo chciałbym się z wami spotkać Panowie, ale muszę to rozważyć. Chodzi głównie o transport. Szukam kogoś, kto jedzie autem i mógłby mnie ze sobą za symboliczną opłatę zawieźć do "Hawany" i z powrotem przywieźć do W-wy. Mam jeszcze trzy dni (deadline mija 3 października), więc może coś wymyślę Pozdrawiam, Maro

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Odp: Fosca.....?

    Cytat Zamieszczone przez Maro Zobacz posta
    Wczoraj dzwonił do mnie w tej sprawie Don Lecho i gorąco zapraszał do Brennej. Rafhof też - na tym forum - wyrażał gotowość skonsumowania ze mną tego i owego. Bardzo chciałbym się z wami spotkać Panowie, ale muszę to rozważyć. Chodzi głównie o transport. Szukam kogoś, kto jedzie autem i mógłby mnie ze sobą za symboliczną opłatę zawieźć do "Hawany" i z powrotem przywieźć do W-wy. Mam jeszcze trzy dni (deadline mija 3 października), więc może coś wymyślę Pozdrawiam, Maro
    oj widze, ze na prawdę starasz się bym się "nie obraził";-)
    bardzo mi miło z tego powodu!!

    wiem, że z W-wy jest Maciek (proforma) - choć nie wiem czy sie wybiera (choć mam wilką nadzieję, zę TAK!!!) ale może wspólnie będzie raźniej i lepiej!!
    bles73 również - i on się na listę wpisał!

    zapraszam wszystkich serdecznie - 2 razy mi się już udało zorganizować spotkanie na którym ludzie się dobrze bawili - i mam wielką ochotę zrobić to ponownie!!coby zderzyć się z fajną ekipą!!q ogólnej radości wielkiej hej!;-)

    pozdro serde
    Rafał

  5. guest Guest

    Odp: Fosca.....?

    Cytat Zamieszczone przez rafhof Zobacz posta
    bles73 również - i on się na listę wpisał!
    Sprawa załatwiona. WLC jedzie razem

  6. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Fosca.....?

    Cytat Zamieszczone przez rafhof Zobacz posta
    wiem, że z W-wy jest Maciek (proforma) - choć nie wiem czy sie wybiera (choć mam wilką nadzieję, zę TAK!!!)...
    by się wybrał z wielką przyjemnością, ale niestety będzie wiedział czy to jest możliwe dopiero w samym końcu października... a to pewnie będzie za późno... ten model niestety tak ma, że nie sam decyduje od pewnego czasu o swym wolnym czasie...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  7. Konto usunięte. Guest

    Odp: Fosca.....?

    Cytat Zamieszczone przez bles73 Zobacz posta
    Sprawa załatwiona. WLC jedzie razem
    Potwierdzam Bles73 jest bardzo uprzejmym człowiekiem i obiecał, że zabierze mnie ze sobą do Brennej. Wielkie dzięki Cieszę się bardzo
    Aktualna lista wygląda więc tak:
    1. rafhof
    2. drinks
    3. ppl
    4. Sergiej
    5. Arkadiusz
    6. Dutch
    7. WIT - kuzyn Dutcha
    8. Dzik
    9. Highlander71
    10. entelm
    11. Yorick
    12. Skyhawk
    13. Jarema
    14. bystry
    15. radeqm
    16. Akan (+ niespodzianki)
    17. bles73
    18. Maro
    Pozdrawiam

  8. Konto usunięte. Guest

    Odp: Fosca.....?

    Cytat Zamieszczone przez proforma Zobacz posta
    by się wybrał z wielką przyjemnością, ale niestety będzie wiedział czy to jest możliwe dopiero w samym końcu października... a to pewnie będzie za późno... ten model niestety tak ma, że nie sam decyduje od pewnego czasu o swym wolnym czasie...
    Rafhof, dla tak wyjątkowych modeli proponuję zarezerwować miejsce na liście. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której Proforma dowie się, że może jechać i będzie chciał to zrobić, ale z proceduralnych względów nie będzie mógł się z nami spotkać. To trzeba jakoś załatwić Czekamy na ciebie Maćku

  9. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Fosca.....?

    Mój udział stał się jednak niepewny, ale wstrzymuję się z usunięciem z listy by nie robić później zamieszania. Dowiem się w ciągu kilku dni jak się sprawa ma. Po raz drugi już z rzędu w termin FOSCA wypada mi koncert (ostatnią w Kielcach opuściłem z tegoż samego powodu), na którym mi niespecjalnie zależy, ale niestety zespół to 4 osoby w naszym wypadku, a nie jedna. Mam nadzieję, że termin organizacji tego koncertu jest ruchomy i da się coś zrobić bo i ekipa zbierze się w większości szacowna, a i okolica piękna...

  10. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    239

    Odp: Fosca.....?

    Maćku,

    wiem, że to nie takie proste u Ciebie zaaresztować sobie wolny termin tylko dla siebie w obecnych czasach!
    Najważniejsza dla mnie jest Twoja wola - a jeśli ona jest - to już jest super!!

    Gwarantuje Ci miejsce nawet w ostatniej chwili jak się zdecydujesz - choćbym miał Ci oddać własną koję i kotleta!!;-)

    więc Maro śpij spokojnie i przybywaj z bless'em do Brennej - a może i z Maćkiem!

    Dziku,
    straszne to info...może się jednak uda poprzesuwać Twoje sprawy coby siadło to spotkanko w Brennej. tym bardzije mi zależy, ze ja ostatnio dałem ciała we własnym mieście jak ty wyłeś kilka ulic obok...;-/ a odległość na mapie dzieli nas spora wiec tym bardziej byłoby super!! jestem dobrej myśli!!

    Panowie,
    kworum w sumie mamy - choć wywiazał się pewien zbędny dyskurs na "brązowym" który mnie zniesmaczył, ale myślę, że to nie przewróci imprezy.

    w przyszłym tyg. dam znać jak wygląda dialog z knajpą. będzi trza wysyłać kasę - Ci co mają pewność. Muszę wpłacić za min.20 osób kwotę, na którą staniemy - żeby złapać tn termin i mieć wyłącznośc na salę. a jeśli chodzi o kilka więcej sztuk - to myślę, ze nie będzie problemu. Hawana się chyba nie obrazi jak będzie miała "zwinąć" kilka dodatkowych rolad...?;-)
    Ewentualnie z noclegoiem - ale tam jest mnustwo pensjonatów wkoło.

    tymczasem to tyle

    Pozdrawiam serdecznie
    Rafał

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. VI FOSCA - 29 maja Wrocław, Graciarnia
    Przez Yorick w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 16:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów