+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wrocław. CIGAR FRIENDLY PLACES. przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Wrocław. CIGAR FRIENDLY PLACES. przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    To poważne niedopatrzenie, że do tej pory nikt nie napisał, gdzie można sie spotkać w oparach cygarowego dymu we Wrocławiu. Ponieważ zdarza mi sie bywać w tym mieście rozpoczynam taki temat, będąc przekonany, ze oprócz niekwestionowanego lidera w tym temacie są jeszcze inne ciekawe miejsca nam przyjazne. No i banalnie od tego lidera zacznę. Chociaz temat o spotkaniach w tej knajpie juz jest nie została ona umieszczona w tymże przewodniku .

    1. Pub GRACIARNIA Cafe, ul. Kazimierza Wielkiego 39, Wrocław.
    http://www.graciarnia.com.pl/
    Miejsce to odwiedzałem wielokrotnie. Graciarnia gości regularnie wrocławska ekipę cygarowa. Ponieważ spotkania sa częste, przybysz odwiedzający Graciarnię znienacka ma duża szansę na takie spotkanie trafić. Knajpa posiada oprócz loży przy wejściu wiele zakątków sprzyjających kameralnemu spotkaniu. Obsługa została przyzwyczajona do częstej obecności podejrzanych osobników palących cygara , i jest wyposażona w odpowiedni sprzęt (popielnicę). Wystrój, obsługa i atmosfera na "5".

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Wrocław. CIGAR FRIENDLY PLACES. przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Fantastyczne miejsce, fantastyczna ekipa.
    Ostatnio nieco pogorszyła się obsługa, ale telefon do barmanki zwykle pomaga

    Temat przyklejam.


    r a d e k

  3. Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    74

    Odp: Wrocław. CIGAR FRIENDLY PLACES. przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Barmanki są generalnie ok, ale jeden barman trochę mniej się stara... A u Pań zależy trochę od humoru i podejścia. Ale generalnie super miejsce.

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Wrocław. CIGAR FRIENDLY PLACES. przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Czy poza Graciarnia są we Wrocku miejsca CIGAR FRIENDLY?

  5. Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    74

    Odp: Wrocław. CIGAR FRIENDLY PLACES. przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Niestety nie mam zbyt dobrego rozeznania po innych sprawdzonych miejscach w których można by spokojnie palić cygara we Wrocławiu poza Graciarnią.

    Podobno w "Mleczarni" przy ulWłodkowica jest taka możliwość.

    Ja paliłem kiedyś, ale to kupione na miejscu cygaro "Pod Papugami" w kompleksie na Rynku - bardzo fajne miejsce ogólnie. Dobre jedzenie (polecam specjalności szefa kuchni) i dobra muzyka (czasem na żywo w około jazz-owych klimatach, ale wtedy jest dość głośno). Nie próbowałem tam palić przyniesionego cygara więc nie wiem z jaką reakcją można się wtedy spotkać, wiem natomiast że bodajże sprzęt nawet jakiś mają (chyba popielnicę, gilotynkę i zapałki - ale głowy nie dam, bo to dawno było).

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Sprzedam książkę Cygara. Praktyczny Przewodnik
    Przez nakli w dziale Kupię, Sprzedam, Zamienię
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-05-2013, 13:14
  2. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-01-2011, 23:23
  3. Wrocław - gdzie kupić
    Przez hubert34 w dziale Gdzie kupić ?
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-08-2010, 08:16
  4. VI FOSCA - 29 maja Wrocław, Graciarnia
    Przez Yorick w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 16:14
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-07-2009, 19:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów