+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Sklepy w USA

  1. Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poland / Ireland
    Posty
    200

    Odp: Sklepy w USA

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Uchryń Zobacz posta
    Zapewniam cię,że taaakich promocji to w USA nie ma.Te ceny były by totalnie wiele poniżej kosztu li tylko samej produkcji.
    To nie była promocja tylko błąd informatyków.
    Może i masz rację, ale w ten sam dzień jak trwała promocja na pytanie " dlaczego taka niska cena", odpisali mi, że u nich w sklepie są takie promocje.

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Uchryń Zobacz posta
    Nigdy nie słyszałem aby te dwa sklepy,które wymieniłeś wysyłały towar poza granice USA i z tego co można przeczytać na ich stronach nic się nie zmieniło.
    jak również te z dołu

    jeśli nie mieszkasz na terytoriach USA, to sklepy te, nie mają żadnego znaczenia dla ciebie, nic tam samodzielnie nie kupisz.
    Wiem o tym Jacku, ale mam dobrego przyjaciela w Chicago, do którego wyślę paczkę a on mi ja prześle do PL "zamawiaj co chcesz, a o resztę się nie martw" Dlatego zakupy planuję w którymś z tych sklepów, może nawet w 2 sklepach w zalezności od promocji, a przeysyłki są nawet za free albo za kilka$ na terenie USA.

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Uchryń Zobacz posta
    Troszkę wyskoczyłem z tego magla,jest co u mnie palić tyle ,że nie bardzo jest komu.
    Pewnie nie jeden z nas tego doświadcza, albo doświadczy.

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Sklepy w USA

    Cytat Zamieszczone przez dymek Zobacz posta
    Może i masz rację, ale w ten sam dzień jak trwała promocja na pytanie " dlaczego taka niska cena", odpisali mi, że u nich w sklepie są takie promocje.
    no i trzymajmy się tej wersji.

    Możesz mieć jeszcze inną niespodziankę z sklepami ,które nie wysyłają za granicę,ale nie będę psuł Ci nastroju.
    Lechu i jeszcze paru innych ludzi już się o tym przekonało.

  3. Konto usunięte. Guest

    Odp: Sklepy w USA

    Jacek, a czy w USA wyrabia się cygara z tytoniu wirginijskiego? Wirginia zawsze słynęła z dobrych tytoni, może więc ktoś roluje z nich cygara i sprzedaje w Stanach? Czy w ogóle na rynku są amerykańskie cygara?

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Sklepy w USA

    Produkowane w USA są.
    Używa się sporo tytoniu z Pensylwańskich pól.
    Co do Virginii w cygarach premium nie jestem pewny,ale sprawdzę,natomiast w maszynówkach jest.

  5. Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poland / Ireland
    Posty
    200

    Odp: Sklepy w USA

    Obym nie miał problemów, zobaczymy co z tego wyniknie, ale liczę na to, że tak ( moim zdaniem ) znane sklepy nie sprawią kłopotów. Czasem ma się pecha, bądź kupuje nie tam gdzie trzeba, albo jak to napisałeś Jacku trafia się na osobę, która zapakuje co innego....

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Sklepy w USA

    Cytat Zamieszczone przez dymek Zobacz posta
    Obym nie miał problemów, zobaczymy co z tego wyniknie, ale liczę na to, że tak ( moim zdaniem ) znane sklepy nie sprawią kłopotów. Czasem ma się pecha, bądź kupuje nie tam gdzie trzeba, albo jak to napisałeś Jacku trafia się na osobę, która zapakuje co innego....
    Nie żebym zniechęcał do zakupów,ale trafiają się jeszcze inne smaczki fantazja nie jest nam wstanie podpowiedzieć jakie absurdalne hece się zdarzają,nie ufaj w amerykańską jakość bo jej coraz mniej.

  7. Odp: Sklepy w USA

    Jacek: wyrywasz mi serce. Amerykańska jakość to jedna z ostatnich rzeczy w jaką jeszcze wierzę...

    Adam

    jest aż tak źle ?
    a

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Sklepy w USA

    To zagadnienie to jest treść na zupełnie odrębny temat,ale nie jest dobrze.

  9. Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    35

    Odp: Sklepy w USA

    Jacku, czy w twoich sklepach w USA są dostępne takie cygara jak moje ulubione i poszukiwane El Credito serie R?

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Sklepy w USA

    Nie.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów