+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2
PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

  1. Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    58

    Odp: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Bruno otworzymy swój lokal tylko dla palaczy , cygar ??

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Wiem, że Pub Kinski w Sopocie uchował się do tej pory jako jeden z tych, w których bezkarnie można puszczać dymka. Pub jest piętrowy, a wystrój każdego z pięter jest diametralnie różny. Dla niepalących na dole- ciemny, błyszczący od wylanych wszędzie litrów lakieru, wręcz sterylny. Dla nikotyniarzy jest większe pomieszczenie na górze, pełne starych gratów (antyków nie powiedziałbym raczej) z fotelami, kanapami i krzesłami z miękkimi obiciami- po taniości wszystko zrobione, ale posiedzieć się da, jeśli nie jest się zbyt wrażliwym estetą. Po 21 (pomijając weekendy) zwykle jest gdzie usiąść.

    Jak Jacek wspomniał- temat nabiera nowego znaczenia, cała poprzednia dyskusja jest właściwie do usunięcia. Szukamy miejsc gdzie nie tyle jest przyjemnie i miło, ale gdzie w ogóle można.
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Bardzo cenne informacje podajesz. Wiesz co? Nie usuwajmy tej wcześniejszej rozmowy, bo różnie może być. Ustawy przychodzą i odchodzą. Dziku, czy Ty byłes w Pubie Kinsky (Sopot, ul. Kościuszki 10) po 15 listopada? Bo jeśli nie, to musimy kiedyś zrobić tam wizję lokalną, aby pewność mieć, że to przyjazne miejsce.
    Oczywiście w pełni sie zgadzam, że temat nabrał teraz zupełnie innego wymiaru i wymowy. Dlatego apeluję: jeśli coś wiecie na powyższy temat dzielcie sie tutaj tą wiedzą koniecznie.
    Ostatnio edytowane przez Bruno ; 05-12-2010 o 02:05

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Byłem, rozmawiałem, paliłem. Na razie na górze wydzielony jest sektor, ale niedługo mają zostać wstawione drzwi i cała góra będzie dla palaczy, a miejsca jest całkiem sporo.
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Po dzisiejszym spotkaniu w pubie Kinsky widzę, że jest to miejsce godne uwagi. Przyjemna atmosfera, miejsce lekko przypominające klimatem wrocławską Graciarnię i bardzo przyjazny stosunek obsługi do nas. Pani czyściła przyniesioną przeze mnie prywatną cygarową popielnicę i zadeklarowała, że zaopatrzą się w taki sprzęt. Myślę, że będziemy tam częściej bywać. Zero problemów, nikomu dym nie przeszkadzał i do tego piwo w normalnych cenach.
    Ja stawiam 5+. Polecam.
    Ostatnio edytowane przez radeqm ; 13-01-2011 o 00:59 Powód: literówka

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Sprzedam książkę Cygara. Praktyczny Przewodnik
    Przez nakli w dziale Kupię, Sprzedam, Zamienię
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-05-2013, 13:14
  2. Trójmiasto. OMIJAJCIE TE MIEJSCA jeśli chcecie zapalić cygaro.
    Przez Bruno w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-09-2010, 01:23
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-09-2009, 01:53
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-07-2009, 19:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów