+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Spróbuję rozpoczac temat, który może być przydatny nie tylko dla tubylców, ale i dla przybyszów i gości, odwiedzających Trójmiasto i jego okolice. Celem jest wskazanie miejsc, gdzie u nas można zapalić cygaro i spotkać się z innymi miłosnikami szlachetnego dymu.
    Liczę na uzupełnienie ze strony kolegów o miejsca tutaj nie opisane. Docelowo może stworzymy mapkę województwa pomorskiego, wskazującą knajpy przyjazne cygarom.



    1. Pub Scruffy O’Brien, Gdańsk
    http://www.scruffy.pl/

    Nigdy nie napotkałem tutaj problemów z zapaleniem cygara. Można tez cos zjeść i skorzystać ze standardowej oferty napojów alkoholowych. Niestety nie posiadają popielnic cygarowych. Bardzo ciekawy wystrój wnętrza w stylu irlandzkiego pubu.


    2. Degustatornia, Gdańsk.
    http://degustatornia.pl/index.php?id=gdansk_deg

    Zdarzyło się w trakcie z jednego z liczniejszych spotkań, że pani kelnerka wyraziła dezaprobatę z powodu większej ilości dymu. Ale nie uniemożliwiło to nam kontynuowania spotkania.
    Imponujący wybór piw, również tych z mniej znanych browarów. Wystrój wnętrza na „4”.
    Ostatnio edytowane przez radeqm ; 18-07-2009 o 18:38

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Bruno zapomniałeś o .... wierzy

    Pomysł dobry jeśli będę palił w jakimś lokalu to opiszę swoje odczucia

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Niee, Jasiu nie zapomniałem o wieży. No wiadomo, że tam jest jak najbardziej Cigar Friendly, ale raczej w tym temacie chodzi mi o miejsca, no - bardziej publiczne . Jeśli będziesz palił gdzieś to koniecznie opisz. Mam też nadzieję, że powstaną analogiczne tematy dotyczące innych regionów. Kiedy pojadę np. do Krakowa, Katowic, Białegostoku czy Lakewood chciałbym wiedzieć, gdzie tam mogę spokojnie i bezstresowo zaparkować na cygarko. Liczę też na udział w tym temacie innych naszych ludzi trójmiejskich, bo na pewno jest jeszcze wiele przyjaznych knajp, np. w Gdyni.

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    3. Pub Andersen, Gdynia
    http://www.aktivist.pl/miejsce/local...n-miejsce.html

    Spaliliśmy tam z Kacprem kilkadziesiąt batów i nigdy nie było problemu, a zawsze siedzieliśmy przy barze. W pewnym momencie obsługa była do nas przyzwyczajona i często wywiązywała się jakaś luźniejsza pogawędka. Obecnie bywamy już tam sporadycznie. Tak czy siak, miejsce w tygodniu bardzo kameralne (piątek i sobota raczej idą w dyskotekę, więc omijałem), obsługa miła i super kawa. Piwo Carlsberg/ Okocim.
    Ostatnio edytowane przez radeqm ; 18-07-2009 o 18:36

  5. Odp: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Temat przyklejony

    Pozdrawiam,
    Adam
    Ostatnio edytowane przez Jacek Uchryń ; 01-12-2010 o 23:28

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Dziku i Kacprze, czy w Gdyni poza Andersenem jest jakieś miejsce, gdzie można spokojnie i bezstresowo zapalić cygaro? Ostatnio często bywam w Gdyni i przydałaby mi się taka wiedza.

  7. Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    58

    Odp: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    W Gdańsku nad Motławą lokal pod banderolą , mają ogrzewany namiot z widokiem na Motławę , bardzo fajny wystrój , coś na ząb ... Niestety tylko dwa piwa . Nigdy tam cygar nie paliłem ale goście inni tak . Uważam , że to też dobra miejscówka .

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Niestety od wejścia w życie ustawy antynikotynowej, bodajże 15 listopada, wszystko sie zmieniło. Ten temat trzeba będzie napisać od nowa. Nawet na wejściu do znanego wszystkim (prawie) pubu Scruffy O'Brien, gdzie nie raz się spotykaliśmy, z wielką przykrością przeczytałem tabliczkę o zakazie palenia w całym lokalu.

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Cytat Zamieszczone przez Bruno Zobacz posta
    Niestety od wejścia w życie ustawy antynikotynowej, bodajże 15 listopada, wszystko sie zmieniło. Ten temat trzeba będzie napisać od nowa.
    W nowej rzeczywistości, TEMATY CIGAR FRIENDLY PLACES,nabierają zupełnie nowego "potężnego" znaczenia, proszę, nie opierniczać się i ruszyć w miasta jak mrozy i śniegi odpuszczą

    Cytat Zamieszczone przez Bruno Zobacz posta
    Nawet na wejściu do znanego wszystkim (prawie) pubu Scruffy O'Brien, gdzie nie raz się spotykaliśmy, z wielką przykrością przeczytałem tabliczkę o zakazie palenia w całym lokalu.
    To tam,gdzie dostałeś pudełko brązowe na O...jeśli tak,to...
    smutne,ale i dziwne zarazem.

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Trójmiasto. CIGAR FRIENDLY PLACES. Przewodnik po miejscach spotkań aficionados.

    Dokładnie tam. Ech, to były czasy, aż łza się w oku kręci.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Sprzedam książkę Cygara. Praktyczny Przewodnik
    Przez nakli w dziale Kupię, Sprzedam, Zamienię
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-05-2013, 13:14
  2. Trójmiasto. OMIJAJCIE TE MIEJSCA jeśli chcecie zapalić cygaro.
    Przez Bruno w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-09-2010, 01:23
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-09-2009, 01:53
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-07-2009, 19:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów