+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Montecristo (Monciak) No.2

  1. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    20

    Montecristo (Monciak) No.2

    Witam
    proszę doradźcie jak się odnieść do cen tego cygara w Polskich sklepach ceny kształtują się od 36 pln w "krolestwotytoniu.pl" do 57 pln w "cigarro.pl", jak uważacie czy coś może być nie "tak" z tym tańszym.Dodam że nigdy go nie paliłem i chcę je zamówić po raz pierwszy
    pozdrawiam
    ł

  2. Odp: Monciak no2

    'nie tak' to jest to że za dużo inni chcą zarobić...
    W TopCubans wychodzi poniżej 30 pln a tak jest na pewno TAK!

    Adam

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Monciak no2

    Przy obecnym kursie dolara nadal niektóre polskie sklepy wygrywają cenowo ze Szwajcarią (chyba, że tam obowiązuje promocja). Jednak warto zapłacić kilka zł więcej za sztukę dostając w zamian gwarancję przechowywania cygar w doskonałych warunkach jak i towar najwyższej jakości. W przypadku polskich sklepów bywa z tym różnie.

  4. Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    209

    Odp: Monciak no2

    dzięki za radę
    gelu

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Montecristo (Monciak) No.2

    W sumie nie znałem pierwszego sklepu o którym pisał Łukasz,ale poszperałem sobie na ich stronie i nie wydaje się,aby cokolwiek było tam nie tak .
    Firma ma 18lat więc powinna wiedzieć jak działać.
    Wspomnianych "Monciaków" nie kupisz pudła a jedynie cygara z trzy paków.
    Co za tym idzie, takie cygara mogą być gorszej jakości,co nie znaczy ,że muszą,ale jednak...cena faktycznie jest niska na tle konkurencji.
    Sklepy jak Cigarro.pl czy też kubańskie.pl to niestety detaliści biorący cygara z drugiej ręki,poniekąd więc muszą mieć wysoką cenę,
    to samo saludo.pl,ale tam jakoś udaje się zbliżyć cenami do"lidera"sprzedaży-co źle świadczy o samym "liderze"
    Szwajcaria czy inne kraje to jednak zakupy pudełek a nie pojedynczych sztuk,z jakością tam też bywało różnie.

    Dziś tak naprawdę aby wyrobić sobie opinie,trzeba zaryzykować i sprawdzić ten czy inny sklep.
    Polski klient, stał się świadomy tego, co powinien dostać za niemałe przecież pieniądze,więc jakość usług/towaru powinna rosnąć.

  6. Sergiej Guest

    Odp: Montecristo (Monciak) No.2

    Sklep Królestwo Tytoniu jest jak najbardziej w porządku, robiłem tam 2 razy zakupy, cygara oryginalne, dobrej jakości i wyglądu (ale nie rewelacyjnego - w Polsce taki to rzadkość). Bardzo fajne gratisy, nawet przy małych zamówieniach. Polecam.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Montecristo Edmundo
    Przez radeqm w dziale Kubańskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-01-2010, 21:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów