Zamknięty wątek
Strona 2 z 2
PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Ideał sięgnął bruku

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Ideał sięgnął bruku

    Po części nie rozumiem Twojego oburzenia Grzegorz. Pozwól że Ci przypomnę jaka była idea stworzenia pinsa. Miął om być symbolem przynależności do forum ale bardziej do społeczności, grupy dyskutujących i spotykających się ze sobą osób. Nie wiem czy pamiętasz ale nawet był pomysł stworzenia swego rodzaju kapituły przyznającej znaczek. Dlatego teraz gdy jest ogólnie dostępny jest to nieco bulwersujące. Idea znaczka który jak piszesz ma stanowić li tylko reklamę forum mi nie odpowiada Jego wartość mentalna przestaje powoli istnieć. Piszesz po co komu znaczek którego znaczenia nie znają i sam sobie odpowiadasz dla szpanu, chęci podniesienia własnej wartości, chęci posiadania bo jest ładny – a przecież nie taka była idea. Pragnę tez zauważyć ze na znaczku nigdzie nie ma zaznaczone że jest to znaczek formowy a tylko napis cigar aficionado. Z grubsza naciągając można wiec założyć ze ktoś będzie nim reklamował swoją sympatię do cygar a nie przynależność do forum.
    Nie wiem tez kiedy to nazwałem Cię złodziejem. Fakt przez rok była dyskusja na temat znaczka i tylko Ty się Tym zająłeś. Chwała Ci za to. Nikt też do Ciebie nie ma pretensji. Jeśli chodzi o informację co do zakończenia dystrybucji to za diabła nigdzie jej znaleźć nie mogę tudzież wątku o znaczku forumowym. Oczywiście nikogo z osobna nie trzeba było prosić o pozwolenie na sprzedaż pozostałych pinsów ale chyba zasłużyliśmy na krótką informację na forum iż taki fakt ma miejsce. Wystarczyłaby jedna linijka: słuchajcie zostało mi 10 pinsów zamykam dystrybucję resztki sprzeda Krzysztof . To w zupełności wyczyściłoby przedpole przynajmniej w moim przypadku. Zaznaczam ze przed założeniem tego wątku sprawdziłem czy czegoś w tym stylu nie ma i nie było.
    Co do mojej wątroby to ma się dobrze i nic nie popuszcza. Owszem nigdy nie ukrywałem że w przeszłości miałem niemiłe przejścia z P. Najsztubem ale to było na długo przed powstaniem obu forów. Kiedyś nawet na samym początku nadmieniłem to na cigaraficonado.com.pl Później wielokrotnie robiłem u Pana Krzysztofa zakupy sam czy zbiorowe i nigdy nie było problemów a wręcz przeciwnie całkiem miło więc raczej uprzedzony jak sugerujesz nie jestem. Co do sponsoringu zaś imprez to rzecz ogólnie przyjęta i niezła dość tania reklama. Ostatnio firma TTI sponsorowała imprezę w Szczecinie i nikt ich tak nie gloryfikuje. Każdy wie po co tam byli. Tak więc miło nam że Pan Krzysztof jest z nami ale nie róbmy z niego bohatera. Nie jest to działalność charytatywna. Myślę że korzyści są obopólne.
    Miałem tu napisać jeszcze kilka rzeczy, ale niestety czas goni i muszę iść do pracy. Nadmienię tylko, iż konstruktywna krytyka jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiła a wręcz przeciwnie. Myślałem że w obydwu przypadkach jestem członkiem forów dyskusyjnych i mogę swobodnie wypowiadać swoje zdanie licząc na konstruktywna kontrodpowiedż. Panowie dorośnijcie. Jeśli coś mi się nie podoba to nie zabieram zabawek i zbieram się z tej piaskownicy czyt. likwiduję konto tylko wyjaśniam swoje stanowisko. Nauczmy się rozmawiać czego sobie i Wam zyczę

  2. tomex Guest

    Odp: Ideał sięgnął bruku

    Przepraszam, że się wtrącam. Ale czemu temat pinsa innego forum poruszacie tutaj, a nie tam ? Czyżby ktoś bał się reakcji forumowiczów ? Bo wg mnie własnie takie działania za plecami powodują, że widać kto jest bliżej dna.

    Pozdrawiam

    Tomek

  3. Konto Usunięte Guest

    Odp: Ideał sięgnął bruku

    Tomku tematu ja nie poruszałem a info zaraz Ci znajdę i zacytuje swoje własne słowa które napisałem na forum 28.IV !!! ostatnia 10 strona wątku

    Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009
    Zostało 6 sztuk w brązowym kolorze jeśli są zainteresowani to proszę o PW.

    Była to moja ostatnia akcja pinsowa na forum. Od dziś pinsy będą dostępne w AKAN'ie.

    Wszystkim dziękuje za współpracę.

    Pozdrawiam

    H71


    Ideologie noszenia pinsów każdy tworzy sobie jaką chce. Jedni tym propagują kulturę palenia cygar , inni szczycą się przynależnością do forum itp, itd. To indywidualna sprawa każdego z nas i nie podlega dyskusji.

    Z Krzyśka nikt nie robi bohatera

    Pinsy udostępnił do sprzedaży które pozostały w firmie produkującej nasze pinsy. I to prawdopodobnie koniec produkcji - bynajmniej z mojej strony - bo zawsze komuś coś nie pasuje itp.

    Tomek zbulwersowało Cię coś to napisz do mnie lub administracja a tak wywołałeś temat w ogóle nie dotyczący tego forum i wychodzi na to że są to jakieś nieczyste sprawy. Pisz co Ci na sercu leży. Te forum miało być czyste od takiego typu spraw , ostoja spokoju, wybitnie cygarowe tematy i ????

    Rozczarowałem się , ploty, obelgi, straszenie . Macie jakieś pretensje do administracji tamtego forum to tam piszcie, bo takie zachowanie dorosłych panów ja Wy jest przerażające.

    Kończę tym swoją wypowiedź bo do niczego to nie prowadzi.

    Tym samym proszę likwidacje mojego konta

    Grzegorz

  4. tomex Guest

    Odp: Ideał sięgnął bruku

    Z tego co widzę, to temat wywołał Kolega, który ów temat zakładał. Ja rozumiem, że ktoś może mieć jakieś "ale". Przecież pins jest z tamtego forum (tam rownież mam konto, ale słuzy mi tylko do czytania; mam nadzieje, że to nie jest zabronione). Zresztą ktoś mądry stworzył rownież regulamin, który mówi:
    "4. Zakaz reklamy (oraz linkowania) produktów, witryn handlowych, serwisów
    internetowych, serwisów aukcyjnych, for dyskusyjnych itp. zarówno na forum
    jak i poprzez skrzynkę "wiadomości prywatne". Dotyczy to forum jako całości,
    wraz z profilem, podpisami, nickiem itp. Oczywiście wyjątki są możliwe,
    wystarczy zapytać moda czy admina."

    Po co zaprzątać sobie głowe, czymś co wogóle nie tyczy się tego forum. Chyba, że komuś zależy na reklamie konkurencji

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Ideał sięgnął bruku

    Cytat Zamieszczone przez tomex Zobacz posta
    Przepraszam, że się wtrącam. Ale czemu temat pinsa innego forum poruszacie tutaj, a nie tam ?
    Pozdrawiam

    Tomek
    Pins nie jest forum tylko Ludzi.
    To nie forum "składało" się na matryce tylko ludzie, tacy jak Klepitko,Radeqm Bruno i inni,którzy są na dwóch a co niektórzy nawet trzech polskich forach. Dla mnie,jeśli chcą to mogą czytać, pisać i nawet brać udział w konkursach przynajmniej wg naszej wizji wolności,tam gdzie na to mają ochotę.
    Niestety nie wszędzie tak jest.
    Nie wiem od jak dawna jesteś tam zarejestrowany ,więc może nie wiesz ,że tam niewygodne sprawy szybciutko zamiata się pod dywanik.
    Trzask prask i tematu nie było.
    Za to hoduje się tam bezkarne chamstwo,pozwala wyzywać ludzi.
    Tam, niestety, ludzie o normalnym podejściu do życia to zwiększająca się mniejszość.Mniejszość ,która coraz częściej tylko czyta,może dlatego ,że ma dość narażania się na inwektywy,plucie po nich etc.
    Zbyt dużo tego tam było,jak dla niektórych za dużo.
    Nie wiem jak jest teraz i mnie to przestało już jakiś czas temu obchodzić.
    Ale nie pozwolę na bezkarne opluwanie ludzi na tym Forum i jadowity ton jakim operuje hI71 .Po lekturze jego postów napisanym językiem....
    mniemam, że mentalność nie zmieniła się,a nawet pogorszyła się.
    Nikt niczego nie napisał za czyimiś plecami ,każdy zainteresowany ma prawo głosu .Jedni korzystają z tego prawa, aby o coś zapytać,wyjaśnić a inni po to aby opluć.Bo zarządza matrycą,nie, nie zarządza a jedynie pilnuje i to jest różnica.
    Jeśli pilnujesz czyjejś wspólnej własności to masz nie prawo,ale obowiązek do przekazywania pełnej i dokładnej informacji,a nie zdawkowego zdania w dla wielu już starym i nieaktualnym temacie, co się dzieje z tą własnością.
    Własnością ludzką, nie forumową.
    Ktoś zbyt mocno przyzwyczaił się do zawłaszczania w imię forum tego co nie należny do niego.
    hi71 pisze o brązowym kolorze 6szt pinsów, Klepitko podał link z kolorem srebrnym.
    Czyżby jakieś kolorystyczne cudowne przebarwienie nastąpiło?
    Czy też ktoś wykorzystał nie swoją własność, bez zgody właścicieli??

  6. Odp: Ideał sięgnął bruku

    Panowie, wyluzujcie
    Jeśli ktoś ma osobiste pretensje, proszę na PW.
    Jeśli w temacie znaczków ciagaraficionado.com.pl to proszę na ciagaraficionado.com.pl

    Temat zamykamy,
    Adam

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów