Zamknięty wątek
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Ideał sięgnął bruku

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Ideał sięgnął bruku

    Przeglądając ostatnio ofertę Akanu a dawno tam nie zaglądałem natknąłem się na znaczek cigar aficionado złoty i srebrny.
    http://www.sklep-tytoniowy.abc24.pl/...533&pro=472954
    Trochę mnie to zbulwersowało bo mówiło się na tamtym forum że znaczek jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników a teraz każdy może sobie go nabyć - ale to mniejsze piwo. Zbulwersowało mnie że na matryce składali się forumowicze którzy zamawiali znaczek (między innymi ja ) a teraz ktoś na nim zarabia. Nie powinno według mnie tak być. Coś mnie ostatnio wzięło na poezje, więc powtórzę za Norwidem „ triumf rzeczy poziomej”

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Ideał sięgnął bruku

    tamto forum już dawno sięgęło dna... więc czemu się dziwić?
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Ideał sięgnął bruku

    Dokładnie!
    Tomek ma 100% racji - ja też składałem się na tą matrycę, a teraz ktoś na tym zarabia...
    Działamy coś?

    r

  4. Sergiej Guest

    Odp: Ideał sięgnął bruku

    Mnie bardziej niż same wydane pieniądze, które też dawałem, denerwuje to, iż coś, co miało być unikatowe i dla zamkniętego grona osób, może kupić każdy, np ktoś, kto w Akanie kupuje lufki i bibułki do blantów, a z cygar palił raz White Owla...

    PS. proforma - zbyt generalizujesz, przez co mijasz się z prawdą.

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Ideał sięgnął bruku

    Cytat Zamieszczone przez Sergiej Zobacz posta
    PS. proforma - zbyt generalizujesz, przez co mijasz się z prawdą.
    to jest twoja opinia, mnie pozwól pozostać przy swojej...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Ideał sięgnął bruku

    Pomimo,że nie składałem się na tą matryce,bo kolor srebra mi się nie widział,ale dostałem w "tajemnicy" jako prywatny prezent urodzinowy od Grzegorza aka Hi71 dwa piękne w kolorze brązu .
    Przy okazji , Grzegorz jeszcze raz dzięki za nie to była przeogromna miła niespodzianka.

    ..ale sprawa znaczków jest bulwersująca i ja to nazwę delikatnie sporym nadużyciem waszej wspólnej własności.
    Bo jak widać z waszych postów nikt was nie zapytał o zdanie.
    Mnie ciekawi opinia autora tego znaczka.
    Leszek ktoś cię pytał o pozwolenie na geszeft twojej wartości intelektualnej praw autorskich?Czy też cię pominięto?
    Czy ktoś grzmi o złodziejach?złodzieju?
    pytam bo właśnie z tych powodów przestałem bywać na tamtym forum.
    No cóż

    I na koniec
    Sergiej nie odbieraj prawa innym do własnej opinii.
    Akurat w tym szczególnym przypadku prawd jest wiele.

  7. Sergiej Guest

    Odp: Ideał sięgnął bruku

    Ja także wyraziłem swoją opinię. Nie odbieram prawa innym do innych opinii, po prostu mogę się z nimi nie zgadzać.

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Ideał sięgnął bruku

    Z racji tego ,że już jeden z użytkowników zamiast zająć stanowisko w sprawie znaczków, poprosił mnie na pw o likwidacje swojego konta,
    przenieście dyskusje na temat znaczków tam gdzie jej miejsce.
    Ostatnio edytowane przez Jacek Uchryń ; 27-05-2009 o 22:42

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Ideał sięgnął bruku

    W tej sprawie powinni się wypowiedzieć Grzegorz i Leszek. Ja też nie rozumiem co jest grane. Ale faktycznie może powinno się to odbyć tam gdzie pomysł znaczków powstał. Faktem jest, że zgodnie z deklaracją pomysłodawców i inicjatorów nie miało to byc przedsięwzięcie komercyjne.

  10. Konto Usunięte Guest

    Odp: Ideał sięgnął bruku

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Uchryń Zobacz posta
    Z racji tego ,że już jeden z użytkowników zamiast zająć stanowisko w sprawie znaczków, poprosił mnie na pw o likwidacje swojego konta,
    przenieście dyskusje na temat znaczków tam gdzie jej miejsce.

    Temat pinsa jest umieszczony w dziale gadżety forumowe na forum. Notkę że definitywnie kończę dystrybucje pinsów zamieściłem 28.IV czyli prawie miesiąc temu. Matryca jest tylko i wyłącznie do dyspozycji FORUM. Sprzedażą jednostkową resztek które pozostały z 3 zamówień zajął się Krzysiek (AKAN) gdzie można nabyć pinsa w złotym lub srebrnym kolorze przez ludzi którzy utożsamiają się z forum chyba że ktoś szpanuje i jest na tyle ograniczony żeby kupować coś o czym nie ma pojęcia ( dlatego nie rozumie zarzutu - że miało to być dla zarejestrowanych forumowiczów a tak nie jest??? Przecież pisze wyraźnie że jest to znaczek forum.cigaraficonado.com.pl a nie innego ) po co komuś pins nieznanej formacji??? Z drugiej strony jest to dobra reklama forum.


    Nie wiem co ma na celu wasza dyskusja i jakieś pretensje - widocznie od dawna komuś coś leżało na wątrobie i popuścił. A teksty że forum jest na dnie świadczy o wysokiej kulturze ludzi którzy wyśmiewają forumowiczów a potem przyjeżdżają na ich zlot.

    Nazywaniem mnie złodziejem uważam za totalny brak szacunku wobec mojej osoby gdyż tak jak pisałem na wstępie pomimo wielu chętnych do pinsa po roku wielkich starań to ja załatwiłem całą sprawę. To że wysprzedajemy przez Akan ( że wspomnę że prócz tego iż jest to partner forumowy to i w dodatku sponsor palenia i picia na foscach ) to chyba nie muszę się każdego z osobna pytać czy jest za czy przeciw.

    Teraz dla zainteresowanych: jak chcecie się czegoś dowiedzieć to pytajcie u źródła a nie snujcie domysły poparte przez ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o całej sprawie.

    H71

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów