+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Graciarnia

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Graciarnia

    Fantastyczne miejsce, znane niektórym

    Wczoraj udało mi się spotkać z Wrocławiakami i zapalić w świetnym towarzystwie (Drinks, Skyhawk, Tomaal, Yorick).

    Skyhawk przyleciał do Polski zaledwie na 2 dni akurat w tym czasie kiedy ja byłem dość blisko Wrocka w sprawach zawodowych - jak widać sympatyczne przypadki też się zdarzają

    Popaliliśmy zdrowo, porozmawialiśmy na tysiąc tematów i ponad cztery godziny mineły jak z bicza strzelił.


    Zdjęcia niebawem.


    pozdr.


    r


    P.S. Nicki nie z naszego Forum, ale myślę że znakomita większość użytkowników wie o kim piszę...

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Graciarnia

    Wiemy, wiemy o kim mówisz. Graciarnia to idealne miejsce na takie cygarowe spotkania, znane niektórym .

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Graciarnia

    Radeqm obiecał kiedyś zdjęcia z graciarnianego spotkania.
    Było - minęło.
    Ale koniecznie trzeba uwiecznić następne spotkanie, jesli takie będzie. Warto, miedzy innymi dlatego, ze ta wrocławska knajpa jest niewątpliwie przyjazna dla miłosników cygar a i towarzystwo dolnoślaskie w ogromnej większości sympatyczne.

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Graciarnia

    Cytat Zamieszczone przez Bruno Zobacz posta
    Było - minęło.
    Bruno słusznie wywołał mnie do tablicy, ale wyciąga pochopne wnioski.

    Zdjęcia postaram się wstawić jeszcze dzisiaj.

    pozdr.

    r a d e k

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Graciarnia

    Zdjęcia postaram się wstawić jeszcze dzisiaj.

    Aaaa, to tym lepiej. Dzięki Radek.

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Graciarnia

    Witajcie,

    Poniżej dawno obiecane fotki z Graciarni:









    Ech, trzeba to powtórzyć w najbliższym czasie...

    Pozdr.


    r a d e k


    P.S. Tak, na jednym zdjęciu Skyhawk pali równocześnie 2 cygara. Ci, którzy go znają wiedzą, że on czasem tak ma

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Graciarnia

    No i powtórka się wczoraj/dzisiaj udała

    Posiedzieliśmy prawie 7 godzin w świeynym towarzystwie (Drinks, Tomaal, Dud, Yorick i ja), wypaliliśmy kilka naprawdę dobrych cygar (HdM Double Corona, HdM Churchill, HdM Palmas Extra, Montecristo #2 i #4, Ashton Heritage Puro Sol Belicoso i kilka innych, których w tej chwili nie pamiętam).
    Porozmawialiśmy na wszystkie możliwe tematy, wsiadłem do samochodu i już o 2:30 byłem w domu

    Powtórka niezbędna, tym razem na Górnym Śląsku.


    r a d e k

  8. Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    74

    Odp: Graciarnia

    Po opadnięciu dymu i emocji śpieszę poinformować o zacnej wielce wizytacji szanownych gości w składzie Radeqm, Rafhof i Don Lecho w naszych skromnych Graciarnianych progach Wrocławia

    Szanowni goście raczyli odwiedzić nas w i zapełnić dwie duże popielnice razem z niepełnym składem wrocławskich Graciarzy. Niepełnym niestety, bo nie wszyscy się pojawili, ale i na szczęście bo też i loża więcej by nie pomieściła. Wrocław i okolice reprezentowali (i nie umknęli mojej pamięci) Darek, Adam, Sebastian, Irek, Tomek i ja.

    Cygar było sporo i to bardzo zacnych. A dla mnie była to doskonałą okazja odstresowania się od gonitwy jaką mam okazję ostatnio "uprawiać". A wszystko przez dwie takie, o których w swoim czasie W każdym razie ja z racji niewyspania wybrałem cygara zacne, ale raczej nie powalające w sensie mocy i wypaliłem H. Upmann Magnum 46 i Trinidad Coloniales. Ale splunęło kilka Gigantów i zacnych Hawan, i nie tylko. Ale to już lepiej napiszą Ci którzy je wypalili

    W imieniu Wrocławskiej ekipy zapraszamy ponownie
    Ostatnio edytowane przez Yorick ; 13-12-2009 o 03:06 Powód: kosmetyka

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. VI FOSCA - 29 maja Wrocław, Graciarnia
    Przez Yorick w dziale Spotkania Aficionados
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 16:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów