+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 85 z 125
PierwszyPierwszy ... 35 75 83 84 85 86 87 95 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Po krótkim rozbracie z cygarami, tak dla rozgrzewki,
    maluszki Avo classic puritos oraz RP junior maduro,dwa zupełnie różne cygara i o dziwo oba smaczne i przyjemne.

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dzisiaj Baccarat Sumatra #1 podparte wcześniej Santa Clara 1830 Quino i oczywiście Famous Buenos Naturales... doskonałe palenie tym bardziej że Baccarat leżakował trzy lata i zrobił się doskonały...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    podczas przerwy w pracy, w studio P, urodzinowy Ashton VSG... co tu pisać - kto palił ten wie... a teraz - jak zwykle podpieracz FBN ... jakoś trzeba się w końcu przygotować na wieczór i zobaczymy cóż on takiego przyniesie...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Wczoraj razem z tatą po jednym HdM Palmas Extra, leżało około pół roku, może ciut więcej - leżakowanie troszkę mu dało, chociaż to cygaro zawsze mi smakuje

    dzisiaj, dosłownie przed chwilą Luis Martinez Ashcroft w formacie Corona, szczerze mówiąc to cygaro mnie zdziwiło, dostałem je dzisiaj przez przypadek kupione w zwykłym malutkim sklepie z gazetami. Po otrzymaniu do ręki od razu stwierdziłem że pewnie było źle przechowywane i ogólnie klops i tu się myliłem, było w naprawdę dobrym stanie, spalone w całości i hmm... było dobre, chociaż smaki raczej mało "wytrawne", cygaro w smaku bardziej tytoniowe, ciekawy jestem co miałoby do zaoferowaniu po leżakowaniu.

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    po podkładzie (jak zwykle FBM), 5 Vegas serie "A"... doskonałe... moje klimaty... gdy je palę, zawsze umiejscawiam je na swojej jedynce... tyle tylko że gdy wejdzie mi w ręce Gran Habano #3 niestety je detronizuje i spada na 2 miejsce, niemniej zawsze (jak do tej pory) oba są na szczycie...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    A ja robię sobie wielki (tygodniowy) cygarowy post, przygotowując się psychicznie na małego Opusa X po niedzielnym śniadaniu

    r a d e k

  7. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    no proszę, a ja w atmosferze zbliżających się świąt - doskonałe, trzyletnie Kahlua - wyjątkowo smakowite cygaro nikaraguańskie o słodziutkim, likierowym kapturku i zupełnie nielikierowym smaku o średniej mocy... pychota...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Maciej ,ale historyczne cygara wyciągasz na światło dzienne


    Jeśli smakują to wiesz z nimi trzeba ostrożnie,produkcja już dawno zakończona
    Nie dawno dwa lata minęło,ale czas zasuwa..

    U nas ciepło się zrobiło,to pod gwiaździstym niebem małego Reyesa sobie spopieliłem ,jak to było...? pychotka!, też przynajmniej trzyletnia

  9. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Uchryń Zobacz posta
    ...produkcja już dawno zakończona
    Nie dawno dwa lata minęło,ale czas zasuwa...
    wiem, wiem, niestety, ale to już tak jest, że jak mi coś smakuje to zaraz musi to komuś przeszkadzać i przestają produkować... dobrze, że choć wrócili do Mosaiki...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  10. Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    209

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Witam,
    dziabnąłem wczorej taki oto wynalazek - Royal Nicaraguan Robusto Oscuro By Jesus Fuego do małego piwka. Muszę przyznać, że jak na cygarko za 12 PLN bardzo smaczne, konstrukcyjnie też nieźle mocna 4.
    gelu

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów