+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 77 z 125
PierwszyPierwszy ... 27 67 75 76 77 78 79 87 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    wchodzę w 3 tercję Indian Tabac Super Fuerte Toro.... świetne cygaro. Dobrze wygląda, dobrze się pali i dobrze smakuje. Takie palenie lubię ;]

    pozdrawiam

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Po ponad tygodniowym rozbracie z cygarami,nieoczekiwanie nadszedł luźniejszy dzień.
    Dlatego pali się druga tercja R Allones Specially Selected .
    Ostatnia sztuka cygar kupionych wczesną wiosną 2008 r,aromat całkiem przyjemny inne aspekty również,ale smak bardzo życiowy więcej goryczy niż słodyczy .
    Dobrze,że to ostatnie cygaro,na szczęście produkowane są cygara,które bardziej smakują mi niż RASS.

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Wodzisław Śl.
    Posty
    203

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Nie ma działu " usiłuję zapalić dzisiaj" więc dwa słowa tutaj:

    Właśnie usiłuję zapalić chińskie cygaro Great Wall I, ogień tego nie chciał się chwytać, naprawdę. Po zapaleniu cygaro wcale nie dymi, trzeba nieźle possać, żeby coś z niego wyciągnąć. Smak - amerykański płyn do płukania jamy ustnej.
    Tak jeszcze żadne cygaro mnie nie rozbawiło.

    P.S.
    Wygląda jakby było zrobione z tytoniu, ale to chyba przetworzone butelki PET.
    Cum debita reverentia

    entelm

  4. Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    366

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez entelm Zobacz posta
    Nie ma działu " usiłuję zapalić dzisiaj" więc dwa słowa tutaj:

    Właśnie usiłuję zapalić chińskie cygaro Great Wall I, ogień tego nie chciał się chwytać, naprawdę. Po zapaleniu cygaro wcale nie dymi, trzeba nieźle possać, żeby coś z niego wyciągnąć. Smak - amerykański płyn do płukania jamy ustnej.
    Tak jeszcze żadne cygaro mnie nie rozbawiło.

    P.S.
    Wygląda jakby było zrobione z tytoniu, ale to chyba przetworzone butelki PET.
    A może to syntetyczny tytoń.
    Marek, aż się boję próbować odpalić moją sztukę
    Saludos Amigos!

  5. Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    209

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez entelm Zobacz posta
    Nie ma działu " usiłuję zapalić dzisiaj" więc dwa słowa tutaj:

    Właśnie usiłuję zapalić chińskie cygaro Great Wall I, ogień tego nie chciał się chwytać, naprawdę. Po zapaleniu cygaro wcale nie dymi, trzeba nieźle possać, żeby coś z niego wyciągnąć. Smak - amerykański płyn do płukania jamy ustnej.
    Tak jeszcze żadne cygaro mnie nie rozbawiło.

    P.S.
    Wygląda jakby było zrobione z tytoniu, ale to chyba przetworzone butelki PET.
    entelm wywal to świństwo szkoda zdrowia
    gelu

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ostatnie cygaro,które miałem wielką przyjemność spalić, to prawie trzyletni Rothschild 4,5x 50 Arturo Fuente Chateau Fuente, Sun Grown, kupiony u Holtsa latem 2007r.
    Wypaliłem cygaro do poparzenia palców,jak za dawnych lat, kiedy to, cygara bardzo mi smakowały.
    Dziś jestem bardziej krytycznie nastawiony do cygar i brak mi nadmiaru entuzjazmu do każdego wypalonego cygara.
    Chateau Fuente i Opus X palony prawie miesiąc temu przypomniały mi gdzie produkuje się prawdziwie doskonałe cygara.
    Mały Chateau,kosztuje poniżej 4$.
    Z całym szacunkiem dla miłośników kubańskich cygar, ale nie korzystając z dobroci jakie niosą inne kraje, strasznie ograniczacie się i skazujecie się na niepoznanie doskonałych cygar.
    Nie wypaliłem wiele cygar w tym roku,może ok 25,ale tylko trzy dały mi najprawdziwszą ucztę,dwa od Fuente i mały magnum 48 EL.
    Czas nadrobić stracony czas i popalić troszkę więcej cygar a i małe zapasy zrobić też by się przydało.
    Młode egzemplarze były zaledwie dobre,ale ten Chateau Sun Grown, smakował rewelacyjnie...

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Paliłem ostatnio dzień po dniu dwa cygara. Czwartek: Siglo Limited Reserve. Solidna porcja tytoniu, ale przyznać muszę, że nie znalazłem w nim niczego charakterystycznego. Trzeba by pewnie wypalić więcej aby sie tego doszukać.
    Piątek: Cuaba Generos. Muszę przyznać, że i to palenie mnie rozczarowało. Ale nie winię za to cygara, lubionej zresztą przeze mnie marki, leżącego u mnie prawie rok. To raczej zły dzień, nastrój. Wszyscy wiedzą, że okoliczności palenia wpływają na percepcję.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100220186.jpg
Wyświetleń:	347
Rozmiar:	78.1 KB
ID:	892  

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Uchryń Zobacz posta
    ... Z całym szacunkiem dla miłośników kubańskich cygar, ale nie korzystając z dobroci jakie niosą inne kraje, strasznie ograniczacie się i skazujecie się na niepoznanie doskonałych cygar.
    Zgadzam się z Jackiem w 100%. Zdecydowanie preferuję Kubę, ale odskocznie z innych krajów (odskocznie, bo gdzieś 3 na 10 cygar, które palę to cygara spoza Kuby) są mi niezbędnie do zadowolenia potrzebne.

    Ashton VSG, Fuente Hemingway, Opusy X,Oliva Serie V, Casa Magna - doskonałe cygara, o smakach i aromatach, których w tytoniu kubańskim próżno szukać

    Żeby nie było offtopic, to dzisiaj nic nie paliłem - przeziębiony jestem. Nie ma tego złego - będę miał wreszcie odrobinę czasu na Forum, a kilka spraw chciałbym opisać

    Pozdrawiam,

    r a d e k

  9. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    A ja już myślałem że jestem osamotniony w fascynacji Arturo Fuente. mam jeszcze jedną markę którą bardzo wysoko cenię a jest zupełnie niedoceniona - może z czasem się to zmieni.
    Tak narobiliście mi smaka ze zaraz artka odpalę szczególnie że Winston właśnie stoi pod bramą

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez klepitko Zobacz posta
    A ja już myślałem że jestem osamotniony w fascynacji Arturo Fuente.
    jak mogłeś tak myśleć

    Cytat Zamieszczone przez klepitko Zobacz posta
    Mam jeszcze jedną markę którą bardzo wysoko cenię a jest zupełnie niedoceniona - może z czasem się to zmieni.
    Podziel się,to może szybciej zostanie doceniona.

    i co odbyła się degustacja...

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów