+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 74 z 125
PierwszyPierwszy ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dzisiaj wybrałem jakość . Padło na Oliva Master Blend. Dobry wybór.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100131111.jpg
Wyświetleń:	349
Rozmiar:	84.3 KB
ID:	849   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100131110.jpg
Wyświetleń:	369
Rozmiar:	81.1 KB
ID:	850   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100131114.jpg
Wyświetleń:	359
Rozmiar:	76.9 KB
ID:	851  

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Wsłuchując się w treści posta Jaśka...
    Po porannym sprawdzeniem humidorów, dosyć spontanicznie wybrałem sobie cygaro,za duże przepełnienie było w szufladzie.
    I.
    Przed śniadaniem zapaliłem sobie PSD.4,kurza twarz jak ja dawno tego nie robiłem.
    Dałem radę
    Spalanie i ciąg prawie na szóstkę.
    Dwie pierwsze tercje, to aromat lepszy niż smak,ostatnia tercja to wyrównanie smaku do poziomu jakości aromatu.
    Cygaro odebrałem jako średnio zbudowane.
    Warto było,tym bardziej ,że trzeba było co nieco zapalić i
    jest dobrze,żal było odłożyć ogarek.
    Wreszcie dobre palenie PSD.4,ten pochodził z wspólnych zakupów Radka.
    Wieczorną porą może się uda i spróbuje coś z poza wyspy,kilka dni nic nie paliłem i mam chcicę,na coś małego .

  3. ex member. Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Przebywając (kulturalnie) w Krakowie, w piątek udało mi się wypalić (w tow. małżonki i nie tylko) czerwonego rotshilda od Gran Habano. W Metropolitan.
    I podobnych rozmiarów Ramona Allones'a w barze Rynek 13 - ale już w sobotę.
    Obydwa to pyszne pyszności.

  4. Konto usunięte. Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ja nie paliłem dzisiaj, ale Bles palił A wy też paliliście?
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.JPG
Wyświetleń:	357
Rozmiar:	45.6 KB
ID:	852   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.JPG
Wyświetleń:	393
Rozmiar:	41.6 KB
ID:	853   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.JPG
Wyświetleń:	379
Rozmiar:	47.8 KB
ID:	854   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.JPG
Wyświetleń:	365
Rozmiar:	45.0 KB
ID:	855   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5.JPG
Wyświetleń:	389
Rozmiar:	45.2 KB
ID:	856   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6.JPG
Wyświetleń:	349
Rozmiar:	43.1 KB
ID:	857  

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7.JPG
Wyświetleń:	364
Rozmiar:	42.7 KB
ID:	858   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8.JPG
Wyświetleń:	355
Rozmiar:	43.1 KB
ID:	859   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9.JPG
Wyświetleń:	362
Rozmiar:	46.0 KB
ID:	860   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10.JPG
Wyświetleń:	362
Rozmiar:	44.7 KB
ID:	861  

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Na dzisiejsze palenie wybrałem dominikańską Sinatrę. Mogłem wybrać lepiej, bo dziś zasłużyłem na coś lepszego. Nie było wartkiej akcji i trzecia tercja była równie nijaka jak pierwsza i druga. Bywa.




    Bruno: Bardzo proszę, osobiste sprawy załątwiamy via PW lub mail. Adam
    Ostatnio edytowane przez AdamLuczak ; 04-02-2010 o 10:15

  6. Konto usunięte. Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Wypaliłem dziś w towarzystwie syna cygaro Alec Bradley Spirit Of Cuba Natural ze świeżej, dzisiejszej dostawy. Cygara były lekko zmęczone podróżą, nieźle nawilżone (tydzień w podróży w zimowy czas swoje zrobił). Gdy włożyłem je do humidora wilgotność skoczyła do 80 proc.
    Zamówiłem bundla robustów Natural i bundla robustów Havana, bo to idealne cygara na codziennie palenie - ich największą zaletą jest stosunek jakości do ceny. Dobrze zbudowane, poprawny ciąg, równe spalanie i łagodny, w końcówce nieco bardziej szorstki smak. Natural paliłem pierwszy raz. Wcześniej sporo spaliłem Havana i Corojo, w obu przypadkach także w formacie churchill.
    Nie wiem jeszcze co sądzić o Natural, muszę wypalić ich więcej, ale przypuszczam, że są łagodniejsze od Corojo i Havana. Tych ostatnich spaliłem najwięcej i wydają się być najlepsze z tej serii. Przyzwoity Honduras. Jak mawia Proforma, nie jest sztuką kupić i wypalić drogie, renomowane cygaro, ale znaleźć za o wiele mniejsze pieniądze i wypalić dobre cygaro.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sochchur1.jpg
Wyświetleń:	388
Rozmiar:	32.0 KB
ID:	868  

  7. Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ja wypalilem dzisiaj La flor de cano selectos.
    Świetne, proste, kubanskie cygaro za niewielkie pieniądze.

    Ehhh Maro, ile ja jeszcze lat muszę czekać żeby wypalic cygaro z synem...

    Adam

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Jakiś czas temu Kacpra i mój znajomy wrócił z Kuby anonsując, że ma małe prezenty dla nas. Jakie by to było zaskoczenie gdyby to był rum... Na pewnej posiadówce ów znajomy podzielił się wrażeniami, także z sytuacji nabycia cygar. Jak tłumaczył kupił w pewnym miejscu gdzie były dużo tańsze niż w sklepie. Uśmiechnęliśmy się z Kacprem do siebie znacząco. No tak, Cohiba Esplendidos Podróbas. Nie inaczej, znajomy wyjął dwie sztuki, prosto z plecaka. Nietrudno było się domyślić, że były w stanie ciężkim... wymagającym intensywnej terapii w humidorze, trochę wysuszone i z solidnie popękaną pokrywą. No ale jak to mówią, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.
    Gdyby cygara nie były tak pokancerowane poprzez nieodpowiednie traktowanie, to nie prezentowałyby się tak źle. Pokrywa była przyjemnie oleista, miała kilka skaz, ale niezbyt rażących. Pierścień na pierwszy rzut oka niespecjalnie różnił się od oryginalnego, ale były pewne różnice w nadruku i nałożeniu złotej farby w logu Cohiby. Tytoniu się nie obawialiśmy... w najgorszym wypadku i tak był kubański (:. Nie będę się tu rozpisywał o wrażeniach smakowych, bo do Esplendido było im daleko, ale też nie było to wcale złe. Ku naszemu zaskoczeniu było bardzo lekkie, niegryzące i kremowe. Bez cierpkiego i pikantnego posmaku. Bliżej im było do Cohiby niż Geniosom z Hong-Kongu. Ciekawe doświadczenie.
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  9. Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    74

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dziś w Graciarni nieco świeży (ledwo kilka tygodni w moim humidorze) Partagas D no. 4. Tej linii jeszcze nie zdarzyło mi się palić - do tej pory jedynie Aristocrat, Lusitania i P no. 2 - i wszystkie bardzo dobre. Jednak to nie dało mi tej przyjemności - technicznie bez szczególnych zarzutów, ale smakowo zdecydowanie nie to - wyszło że za jest zdecydowanie za świeże - ostre, jedynie przebłyski dobrego smaku. Generalnie reszta paczki pozostanie w humidorze kilka miesięcy. Szkoda, by byłem ciekaw tego cygara.

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Jurek, to cygaro musi poleżeć. Sporo poleżeć i wtedy pokaże co umie . Przerabiałem to.

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów