+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 125
PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Colonel Kurtz Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    U mnie poszła z dymem Cuaba Generosos. Powinienem dać jej jeszcze odpocząć, ale kształt double figurado mocno do mnie przemawia i nie mogłem się oprzeć Spalanie bardzo ładne, ciąg poprawny, z minimalną tendencją do przytykania. Smak wyrazisty, z nutką pieprzu i odrobiną miodu. Jestem zadowolony ale nie powalony

    A teraz, na zakończenie dnia, HdM Excalibur 1066. Jak na razie, po dwóch cm wrażenia baaardzo pozytywne...

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ja dzisiaj wyszukałem leżące u mnie od ponad roku nikaraguańskie Flor De Gonzales w formacie churchill. Poprawne cygaro na poziomie podstawowym. Tylko poprawne. Pomogło mu zapewne dobre towarzystwo w humidorze.

    I teraz drobna korekta informacji Colonela Kurtza. Cuaba Generosos to format perfecto a nie double figurado. Chyba powinny jeszcze poleżec u Ciebie
    Ostatnio edytowane przez Bruno ; 08-03-2009 o 23:52

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    My w Kraku z Winstonem i Tygrysem testyowaliśmy Fkor de Cano. Takie jakieś lekkie słodkawe - niezbyt przypadło nam do gustu. Potem HdM Palmas i wniosek jest prosty. Lepiej dopłacić 80 zeta do pudełka i wziąśc Palmasy.

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Grubaśna torpedka pod postacią Nub'a Habano.
    Smaczne.


    pozdr.

    r

  5. Colonel Kurtz Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Bruno Zobacz posta
    Cuaba Generosos to format perfecto a nie double figurado. Chyba powinny jeszcze poleżec u Ciebie

    Cygarowe vitolas dzielimy zasadniczo na pajeros i figurados. Figurados to wszystkie cygara posiadające nieregularny kształt. Mianem "podwójne" (double) figurado przyjęło się określać figurado z "zaostrzonymi" oboma końcami. Jeżeli przyjmiemy prawidłowość powyższego, to nie wiem, dlaczego nie można zaklasyfikować Cuaba Generosos jako double figurado.

    Zgadzam się, że powinny jeszcze poleżeć ale to chyba nie wpłynie zasadniczo na posiadany przez nie kształt

    pzdr

    CK

  6. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Jose Marti Cuba Libre remedios od Radka. To cygaro trochę u Radka poleżało, więc... Znakomite. Ja te cygara bardzo lubię, teraz mam parę JM petit lancero,smakowite maluchy, ale nie zdążą chyba tyle poleżec co ten remedios )) Co w tych cygarach dobre? Są lekko szorstkie, może nieco pikantne i słodkawe, kawy trochę, orzecha nieco i palą się znakomicie. W stosunku do jakości i smaku to cena jest dumpingowa, bo cygaro bardzo porządnie zwinięte. Każde, które paliłem było bez zarzutu.
    Ostatnio edytowane przez exmember ; 10-03-2009 o 18:00 Powód: literówka

  7. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Colonel Kurtz Zobacz posta
    Zgadzam się, że powinny jeszcze poleżeć ale to chyba nie wpłynie zasadniczo na posiadany przez nie kształt

    CK
    Tutaj jesteś moim zdaniem w lekkim błędzie. Kiedyś zamówiłem pudło monte2. gdy dotarło ono do mnie to raz ze cygara z niego były tak ściśnięte, że wyglądały jak kwadraciaki, a dwa, że zostały dodatkowo zmiażdżone trochę przez PP. Zostało mi z tego rzutu z 5 sztuk i muszę powiedzieć, że dzisiaj, wszystkie to niemal idealne torpedki

    pozdrawiam

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Maduro chodziło za mną od rana... Wybór miałem pomiędzy Macundo Maduro Diplomat i Ashton Aged Maduro No.15. Wybrałem Ashton-a i ze szczerością mogę powiedzieć że nie ma czego żałować. Niby malutki, niby chudziutki, a to co pokazuje to coś czego nie da się opisać!!! Dla mnie najbardziej wyczuwalny smak gorzkiej czekolady, reszta smaków też znakomita, ale nie potrafię ich dokładnie opisać. Do cygara pozwoliłem sobie wypić podwójne espresso i szklaneczkę wody. W połowie cygara zacząłem żałować, że mam tylko jedno jedyne;( Już teraz wiem, że jak tylko dostanę jakiś przypływ gotówki to pudło Ashton Aged Maduro No.15 musi się u mnie znaleźć. To naprawdę przepyszne cygaro... Odważę się stwierdzić, że to najlepsze cygaro jakie dotychczas paliłem. Warte swojej ceny! Jeżeli ktoś nie palił tego cygarka, to zachęcam do tego żeby zrobił to jak najszybciej jest to możliwe!

  9. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Puros Irene double corona. Cygaro z Meksyku, na naszym rynku nowość, kupione w Akanie. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Cygro jest meksykańskie, ale inne niż znane mi puros z tego kraju. Znacznie delikatniejsze, smak ma wygładzony, lekko słodki, oczywiście jest i meksykańska szorstkość. Szczególnie wielkiej głębi smaków to cygaro raczej nie ma, ale jest całkiem poprawne, mnie w zupełności zadowala, moc niżej średniej, ogólnie cygaro sycące, zostawia przyjemny posmak. Co ciekawe, pali się bardzo dobrze, budowa jest w porządku. Mam jakieś upodobanie w cygarach meksykańskich i Irene zagości na stałe w humidorze.

  10. Odp: Paliłem dzisiaj....

    Bolivar Belicosos Finos ...
    Jak zwykle perfekt

    Adam

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów