+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 125
PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    VR jak sobie jeszcze tak z roczek poleniuchują są wyśmienite

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    315

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    a ja maleńkiego maluszka - Szczęśliwego Felusia - Don Felo Felitos - czysty, pełny Honduras... zawsze mi ten maluszek sprawia przyjemność odwrotnie proporcjonalną do swej wielkości...
    ...życie jest za krótkie, by żyć byle jak...

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    51

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Uchryń Zobacz posta
    brak mi tylko tych cygar ...
    Jacku, w Cigarone pojawiły się omawiane RyJ EL 2004:

    http://www.cigarone.com/paradise/auc...p?Feb26Mailing

    Pozdrawiam

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    51

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    I żeby post był tematycznie poprawny, dziś wypaliłem dwie torpedy o numerze "dwa": Partagasa Serie P No. 2 i Montecristo No. 2 - wieczór jeszcz młody, więc do kompletu pewnie coś z dymem jeszcze pójdzie - (Vegas Robaina Unicos chyba będzie odpowiednim wyborem)...

    Koneser

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    To się nazywa wielka trójca ale ja bym Portka na jakieś Hoyo zamienił i jestem w raju

  6. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Widzę, że ostatnio dużo Montecristo 2 idzie z dymem. Poszło też jedno u mnie. Leżało około 14 miesięcy i była to ostatnia sztuka jaką miałem w swoich zbiorach. Moje odczucia co do tego klasyka są zawsze jak sinusoida, jeśli miałbym to obrazowo przedstawić. Nigdy za nimi nie tęsknię, ani nie czuję potrzeby posiadania zawsze zapasu tych cygar. Jednak gdy ję palę, to nie umiem odpowiedzieć sobie dlaczego, przecież to doskonałe cygaro. Dzisiejsze było naprawdę zachwycające, żadnych problemów konstrukcyjnych, oraz związanych ze spalaniem, bardzo przyjemnie spędzone 140 minut.

  7. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Partagas Aristocrats. Wielkie, a przecież małe cygaro. Smak do rozmiaru oczywiście)). Coś mi się zdaje, że jak tak poczytam jeszcze o Monte 2 to lada chwila sięgnę, bo dość dawno tego cygara nie paliłem, a warto, warto...

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Mustique Robusto, jestem można powiedzieć zachwycony tym cygarem.. w tej cenie to coś naprawdę smakowitego... Tak jak w opisie z Akanu bardzo delikatne, wyczuwalne migdały i zioła, strasznie udane palenie tylko szkoda że na podwórku tak zimno Żałuję że miałem tylko jedną sztukę...

    PS: nie wiecie gdzie jeszcze można dostać te cygara w Polsce? W Akanie tylko Panatela...

  9. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Partagas de Luxe. Urzekające cygaro. Czym urzeka? Prostotą i wyrazistością smaku, a i o mocy warto wspomnieć, bo jest właściwa.

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Oj dawno tu nikt nic nie pisał.
    Powinniśmy to nadrobić :p
    Dzisiaj przedpołudniowe małe palenie
    Trinidad Reyes
    Cygaro okazało się nad wyraz łagodne ,dość przyjemne ,przemawia niuansami ziemisto-drzewnymi z lekką ostrością w smaku.Końcówka troszkę jakby lekko chemiczna,ale to nic nowego dla mnie w tym cygarze.
    To cygaro nie jest moim faworytem i nigdy nie było i nie będzie,dopóki będzie wytwarzane z gorszego tytoniu.
    Ok 40min towarzystwo Reyesa pomogło mi stworzyć szkielet nowego konkursu oby tym razem lepiej poszło odgadywanie pytań.
    A jak tam w Polsce panowie celebrowali niedziele ? było coś zdegustowane, tudzież spalone?
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	REYES1.jpg
Wyświetleń:	432
Rozmiar:	54.6 KB
ID:	80   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	REYES2.jpg
Wyświetleń:	401
Rozmiar:	65.0 KB
ID:	81  

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów