+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 125
PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Romeo y Julietta Short Churchills - znakomite. Bardzo ładna kultura spalania, mocny, jasny, dobrze trzymający się popiół - zbity i ładny, rzadko tego doświadczam paląc Kubę.

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Wypaliłem dziś swoją pierwszą
    Casa Magna colorado robusto

    To jest znakomite cygaro,nie aby "rzucało na kolana",ale ma swój prawdziwy indywidualizm.Wypaliłem sporo cygar i do niczego nie można porównać tego co daje pierwsza tercja casy ,dodatkowy atut to cena poniżej $6szt.





    Dokładniejszą prezentację tego cygara napiszę na dniach,mam wielka ochotę zapalić to cygaro ponownie i może uda się jutro.
    Cygaro to udało odpalić mi się połową dużej zapałki-nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się tego dokonać.

  3. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Quintero Nacionales. Zupełne zaskoczenie. Cygaro musiało długo leżeć w dobrych warunkach. Popiół zupełnie niekubański, biały, z równym usłojeniem, dobrze się trzymał. Smak świetny, kremowy, z migdałem i łagodna ziemią. Tu juz się mogłem czegoś spodziewać, bo jak tylko wyjąłem cygaro z humidora, to dość intensywny zapach zapowiadał, że cygaro będzie dobre. I było bardzo dobre. I nie wiem co mysleć, bo gdybym miał pewność, że każde quintero będzie takie, zamówiłbym pudło 50 sztuk. Ale z doświadczenia wiem, że tak nie jest, bo wypaliłem troche tych cygar i zdarzały się tragiczne, najgorsze to te, w których eksplodowaly sęki tytoniu.. A szkoda, bo ten egzemplarz, który palilem był wzorowo wykonany i pewnie tak samo przechowywany. Skąd cygaro? Z Akanu, kupiłem jakis czas temu pudełko 5 sztuk, tak, żeby do rachunku równo było. I zostałem bardzo mile zaskoczony. Czy to się powtórzy??? Zobaczymy, zamówię następne.

  4. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Punch Royal Coronations. Pyszna Kuba, doskonale zwinięte cygaro, dym obfity, łatwo osiągalny )). Smaki ziemiste, esencjonalne, moc zadowalająca. Bardzo, bardzo przyjemne palenie.

  5. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Trochę śmiechu z porównaniem do waszym palonych cygar

    Flor De Filipinas Coronitas ...

    Jak wiadomo tanie cygaro, po otworzeniu pudełeczka ukazują się cygara których liście okrywowe są w różnych barwach... mniejsza o to... Do połowy cygaro nawet mi smakowało, później zalatywało zwykłym papierosem... Zdziwiło mnie za to spalanie cygara, jak od linijki

  6. Colonel Kurtz Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Royal Jamaica Gold Corona, czyli AKAN-owa nowość. Cygaro wywołało u mnie dość mieszane uczucia. Bardzo ładny, czerwonawy odcień wrappera (nowość dla mnie). Intrygująca, ciepła nuta drzewna i palona kawa. Trudno mi ją dokładnie opisać, ale nie doświadczyłem takich wrażeń w innych dotąd palonych cygarach. Bardzo smakowite. Niestety, równolegle cygaro generuje nieprzyjemny metaliczny i "kartonowy" smak.

    Z jednej strony zachwyt, z drugiej rozczarowanie. Dam mu poleżeć, w nadziei, że wyrówna się z czasem.

    pzdr

    CK

  7. Odp: Paliłem dzisiaj....

    Wczoraj: Cohiba Maduro 5 Genios...

    Ile się nagadałem że cohiba to wcale nie taka de best. że tańsze, że równie dobre, że legenda itp. itd... Niestety, pitolenie o Szopenie

    Genios ? Najlepsze cygaro jakie miałem okazją palić.

    Adam

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Wczoraj Monte#2.
    Okazja zacna - urodziny Przyjaciela (Geoffrey, are you here?).
    Podkład konkretny (obiadek z czterech dań).

    Cygaro... Z Hong-Kongu. Leżało 7 miesięcy. Wizualnie i palpacyjnie bez zarzutu. Zapach - bardzo delikatny, wręcz ulotny.
    Podobne wrażenia po odpaleniu - nieco mało intensywny smak jak na dwójkę...
    Po jednej trzeciej było już "normalnie" - fantastyczne wrażenia do samego końca.

    Polemizując z Adamem
    Montecristo #2 to najlepsze cygar, jakie miałem okazję palić.


    pozdr.


    r

  9. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Radek... masz 100% rację

    ja dzisiaj spaliłem Ashton Cabinet Pyramid....
    i mam problem bo nie wiem co myśleć ?

    Z jednej strony samo cygaro swoim wyglądem budzi szacunek, zapach, popiół wszystko świetnie, moc również odpowiednia (średnia). Jedak cygaro w ogóle nie pozwoliło mi wyrobić sobie poglądu na swój temat.... ale na pewno do niego wrócę

    PS. muszę dodać, że zapach dymu zaraz po odpaleniu był wspaniały...
    pozdrawiam

  10. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Vegas Robaina Unicos. Zachwycające cygaro.

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów