+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 125
PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Przedwczoraj testowaliśmy z Winstonem opisywane już tu Hoyo de Monterey Palmas Extra. Musze przyznać ze jak za tą kasę to bardzo dobre cygarko. Smak podobny do Epicurów lecz nieco bardziej kremisty. Mi pasuje zaraz zamawiam całe pudło

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dzisiaj kryzysowo Ashtonek VSG czarodziej to iście czarodziejskie cygaro

  3. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    No to ciesze się, że są zwolennicy HdM Palmas Extra, bo jak dla mnie, to cygaro jest warte wypalenia. Co ciekawe, to jest tripa larga, robiłem sekcje tak ze 3 cm mi zostało, cały liść jak się patrzy. A ja dziś z rana Flor de Cano selectos ( chyba się uzależniłem od tego cygara , no a teraz Vegas Robaina unicos, tak przy niedzieli w sam raz . Ostatnio Kuba mnie tak wzięła, że hej. No i mam swoje typy, wsród nich Juan Lopez Sellection no 1, kapitalny smak i moc jak najbardziej właściwa.

  4. Colonel Kurtz Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Camacho Corojo Cetros, czyli 3xCorojo upchnięte w formacie Lonsdale. Według mnie to cygaro, ze swoją konkretną mocną i doskonale zbilansowanymi smakami przebija wiele "kubańczyków". Po prostu pycha

    pzdr

    CK

  5. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Polecam również format diploma. Zaiste, jest to cygaro godne aficionado

  6. Colonel Kurtz Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Zachęcony przez Klepitkę spróbowałem dzis Ashtona VSG Sorcerer. Owszem, cygaro zacne jak cała ta seria. Ja jednak obstaję przy swoim - jak VSG to torpeda. W tym formacie cygaro pokazuje swój pełen, niebagatelny potencjał.

  7. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Partagas Aristocrats. Bardzo dobre cygaro. Bez cudów, konkret, Kuba jak się patrzy, paliło mi się bardzo ładnie i tak samo smakowało. To lubię.

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ashotn Heritage Puro Sol Belicoso.. pychota, kawowe, głębokie, bardzo przyjemne - mocne, ale nie dzikie

  9. Odp: Paliłem dzisiaj....

    Bolivar Royal Corona
    Super format robusto, idealny ciąg. Myślę że musi jednak poleżeć jeszcze w humidorze bo odrobinę zbyt ... świeże

    Adam

  10. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ja tam nadal HDM Palmas oj zauroczyło mnie to cygaro po fajeczce idealne. Dobrze że idzie drugie pudło bo pierwsze "składkowe" już prawie poszło z dymem
    Co do Ashtonów VSG torped nie paliłem ale sorcerer jak dla mnie zdecydowanie jest lepszy od belicoso no i od torpedek tańszy Przy następnym zamówieniu wezmę torpedki i się zobaczy

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów