+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 35 z 125
PierwszyPierwszy ... 25 33 34 35 36 37 45 85 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Monte 2... klasyka nie będę się rozdrabiał. Dobre palenie, dla mnie to taki pewniak. Wiem jak będzie to cygaro smakować, jak będzie się zachowywać. Tak lubię ;]

    pozdrawiam

  2. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dziś rano quorum corona. Bardzo, ale to bardzo miłe zaskoczenie. Cygaro trochę leżało, fakt, ale smaki intensywnie głębokie, czekolada, orzechy i tak 3 cm przy końcu interesująca pikantność. Gdyby całe cygaro było takie jak pod koniec, no to nie wiem, musiałbym zweryfikowac swoje stanowisko w sprawie cygar do palenia codziennego. Kultura spalania wzorowa, żadnych goryczy, kwasów, popiół trzyma się przyzwoicie, tak 3,4 cm, a przecież to cygaro nie jest z górnej półki. Ostatnio paliłem głównie Kubę i taki przeskok smakowy widać jest potrzebny. Ale na wieczór monte 4 jak nic

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ostatnio wypaliłem jedyną EL 2007, z którą nie miałem jeszcze przyjemności ;-)

    RyJ Escudos, bo to o nim mowa, nie pozostawił mnie błagającego o więcej, ale na tyle zaciekawił, że napiszę o nim coś więcej. Zdjęcia mam, więc prezentacja powinna się pojawić najdalej jutro.

    Pozdrawiam,

    r a d e k

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Nysa/Warszawa
    Posty
    187

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Palmas Extra ze świeżego zamówienia, przepyszne cygaro, Kuba to Kuba, nie ma co... Było to pierwsze Palmas Extra w moim życiu, coś cudownego...

    Poza tym w ostatnich dniach spaliłem Ashton Aged Maduro oraz Gran Habano Siglo 3. Były to prezenty od pana Jacka Uchrynia. Od tego miłego Pana dostałem:

    -Ashton Aged Maduro -2x
    -Nub
    -Gran Habano
    -i chyba Nestor Miranda w formacie Robusto

    plus do tego woreczek Water Pillows o ile dobrze pamiętam nazwę i nie pomyliłem się w pisowni

    Za prezenty bardzo dziękuję, miałem zakładać nowy temat wraz ze zdjęciami ale mam zepsuty aparat, więc nie ma czym zrobić fotek.


    Historia prezentu jest dosyć długa i sięga mojego przedstawiania się na innym forum

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    WoW ten palmas extra musiał być cudowny.

    Miesiąc Sierpień można określić mianem ,miesiąca nadrabiania odległych zaległości.

    Ja też przygotowuje sie do zamknięcia sprawy Geniosa z Hong Kongu,który dotarł do mnie już dość dawno.
    Przygotowania idą sukcesywnie od 1.08
    zaczęło się dość słabym Secretosem Oct 2007-Polska


    Wczorajszy etap to Genios Maj 2007 vendor szwajcarski
    Cudowny był ten Genios w każdym calu,na zewnątrz jak i w wewnątrz.


    Całość historii ukaże się niebawem.

  6. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ja też mam ciągle jeszcze jednego Geniosa z HK, z tego pudła które dostałeś Jacku ode mnie. Różnica w wyglądzie pokrywy między tym szwajcarskim ze zdjęcia a "moim" jest potężna

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    I ja pamiętam cygara z tej dostawy. Wygląd - tragiczny. Smak - niewiele lepszy.
    Opiszę dokładniej swoje odczucia w wątku, który założy Jacek po wypaleniu swojego.

    Żeby nie było offtopicu - w sobotę i wczoraj Oliva serie G w formacie torpedo - bardzo porządne cygaro.

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Dzik Zobacz posta
    Ja też mam ciągle jeszcze jednego Geniosa z HK, z tego pudła które dostałeś Jacku ode mnie. Różnica w wyglądzie pokrywy między tym szwajcarskim ze zdjęcia a "moim" jest potężna
    Różnice są i to spore.
    Tak wszystko ukaże się w osobnym wątku.
    Potrzeba mi jeszcze kilka dni.
    Jak data była na pudle?
    Ja dziś pluskając się w basenie spaliłem sobie małego Nuba 354 w pokrywie Connecticut.
    Całkiem przyjemne i delikatne cygaro, niby pokrywa cygara nie ma zbyt dużego wpływu na smak/aromat cygara,ale ja zauważyłem dość widoczną różnice od wersji Habano.
    Cygaro wyraźnie jest delikatne, mniej pikantne,aromat jest bardziej łagodny,stonowany i dobrze przyswajalny przez współbiesiadników nie cygarowych,zapach stymuluje chęć bliższego poznania cygar.

  9. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Uchryń Zobacz posta
    Różnice są i to spore.
    Jak data była na pudle?
    .
    Kiedyś już o tym wspominałem, opisując moje wątpliwości dotyczące tych cygar na drugim forum, że daty po prostu NIE MA. Nie wiem jak to możliwe, jest tylko pieczątka Habanos, hecho a mano. Pudełko na 10 szt.

    A ja spaliłem dziś HdM Epicure Espiecial... chyba moje ulubione HdM, zawsze muszę mieć kilka sztuk w humidorze.

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    A ja znów "zbiorczo" z kilku ostatnich dni:

    Jose L. Piedra Petit Cezadores - ktoś, kiedyś mi kilka sztuk tych cygar podarował, nie rzucają mnie na kolana.

    Rocky Patel Decade Torpedo - tutaj, wiadomo, to cygaro zawsze poprawia mi humor.

    Casa Magna Colorado Robusto - dziś wypalona druga sztuka tego lidera Top 25 za 2008 rok. Technicznie bez zarzutu i wyglad też cieszy oko aficionado.
    A ja ciągle nie wiem, czy 1. pozycja wg mnie jest zasłużona, chociaż bez wątpienia cygaro godne polecenia. Żeby to wiedzieć musiałbym wypalić pozostałe cygara z tej listy a jeszcze nie wszystkie poznałem.

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów