+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 125
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    51

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dziś palę szczęśliwie zakupione kilka miesięcy temu Romeo y Julieta Hermoso No 2. LE 2004 - świetne!



    Mam wrażenie, że limitowane Escudos z 2007 mają podobny potencjał i warto zagwarantować im 3-4 lata spokoju w humidorze, by nabrały takiej harmonii co starsi bracia...

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    U mnie dzisiaj skromnie, ale intensywnie: Acid Krush Classic Maduro Morado.

    Lubię te maluchy, tak dla odmiany


    pozdr.

    r

  3. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Hoyo de Monterey Palmas Extra. Panowie, ależ to jest cygaro smakowite. Kupiłem sobie byłem pudełko i jestem nimi zachwycony. Bardzo kubańskie, dobrze wykonane, przyjemne w paleniu. No i cena- w Akanie 270 zł za 25 sztuk, jak za ten smak- za darmo. Jest to nieduże cygaro, ale wyjątkowo smaczne, nie narzucające się, doskonałe na małe palenie w środku dnia, jak do tej pory - a wypaliłem około 10 sztuk-nie sprawiały żadnych problemów ze spalaniem.
    P.S. Robi ktoś zakupy w Swiss? Bo Adam napisał wyżej o Rafael Gonzales, paliłem troche tych cygar i zatęskniłem za panatelami.
    EDIT- chyba na serio zaczynam się kubanizować )))

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Koneser Zobacz posta
    Dziś palę szczęśliwie zakupione kilka miesięcy temu Romeo y Julieta Hermoso No 2. LE 2004 - świetne!
    Nie chcę nic narzucać.
    To jednak kawałeczek historii i taki rodzynek zasługuje na głębszy opis w postaci prezentacji vide(recenzji aczkolwiek nie lubię stosować tego słowa).
    Igor jeśli brakuje Ci czasu ,to ja chętnie wyręczę i pomogę brak mi tylko tych cygar ...

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    51

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Jacku, kupowałem te RyJ w listopadzie, w Genewie i sklep był zaopatrzony w mały zapas. Nie wiem czy mają je jeszcze w sklepie, gdyż ich strona wykazuje ich brak... Jutro postaram się zadzwonić do Jean-Charles'a i dopytać o dostępność (zwłaszcza, że za mały zapas zrobiłem)... Na recenzję daj mi czas - postaram się wykonać

    Pozdrawiam

    Ps. Panie User - również ciekawią mnie cygara HdM Palmas Extra. Krzysztof Najsztub bardzo mi je polecał, tak więc zamówiłem dwa pudełka - są o tyle ciekawe, że jedno zawiera cygara z ciemną pokrywą i faktycznie ich jakość jest świetna w stosunku do ceny. Drugie pudełko zawiera dużą ilość cygar bez ciągu, z brzydką, jasną pokrywą... Czy normą są takie róźnice przy tych cygarach, czy też miałem pecha w drugim pudełku?

  6. Odp: Paliłem dzisiaj....

    Podkreślę że Rafael Gonzales Panatellas Extra to cygara maszynowo robione.
    Ręcznie tylko zakładany kapturek i chyba pokrywa.
    No ale 57 usd / 25 szt... ?

    Adam

  7. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    No toś mnie Pan, Panie Koneserze zmartwił, bo pudełko Hdm Palmas Extra, które kupiłem zawiera własnie takie ładne cygara i bez żadnych problemów z paleniem. Ale dziś zamówiłem kolejne i... No przykro będzie, jak się okaże, że są aż takie różnice w wykonaniu. No ale się zobaczy. Póki co na pocieszenie Vegas Robaina unicos. Jest w porządku.

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ja ostatnio powracam do korzeni i nagminie spopielam MMHP oj dobre toto

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ramon Allones Specially Selected.

    Bardzo dobre cygaro! Ciemny, skórzasty, głęboki smak. Tą "ciemnością" smaku przebija niejedno maduro. Polecam!

    r
    Ostatnio edytowane przez radeqm ; 14-02-2009 o 02:59

  10. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez radeqm Zobacz posta
    Ramon Allones Specially Selected.

    Bardzo dobre cygaro! Ciemny, skórzasty, głęboki smak. Tą "ciemnością" smaku przebija niejedno maduro. Polecam!

    r
    Paliłem je przedwczoraj, mam podobne odczucia. Dużo dymu i pod koniec trochę daje popalić.

    Ja wczoraj - Rocky Patel Vintage 1990 Torpedo, bardzo udane palenie, choć w pewnym momencie trochę się przytkało i musiałem poszperać przy przycięciu, na szczęście z dobrym rezultatem.
    Dziś poza fajeczką, Trinidad Coloniales, co tu dużo mówić, jeden z moich pewniaków- faworytów.

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów