+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 117 z 125
PierwszyPierwszy ... 17 67 107 115 116 117 118 119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,161 do 1,170 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Oficjalna inauguracja 2012-go. Hoyo de Monterrey. Edicion Limitada 2007 godnie rozpoczeło rok. Skupiłem się na doszukiwaniu się smaków i aromatów. Potem już paliłem wspólnie z Iwoną i Jackiem via Skype i ważniejsza była rozmowa, przerwana w końcu z powodu problemów technicznych.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20120101050.jpg
Wyświetleń:	324
Rozmiar:	88.0 KB
ID:	1288  

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Rok 2012 musi być diametralnie inny od tego,który właśnie się zakończył.
    Niecałe 10 cygar wypalone przez 12 miesięcy...usprawiedliwia tylko choroba,nie żebym nagle ozdrowiał,wręcz przeciwnie,dlatego postanowiłem,że...
    Nie chciałbym zostawiać kłopotu nie zdążając wypalić najlepszych cygar z pośród ok1000 szt jakie posiadam,zatem postanowiłem palić,palić i jeszcze raz palić...co mi z tego postanowienia wyjdzie,czas pokaże.
    Jak postanowiłem,tak też uczyniłem, rok 2012 przywitałem cygarem
    Cohiba Behike 52.

    Tak myślę sobie,że cena cygara, powinna gwarantować doskonałe palenie...w tym przypadku,prawie tak było...mam wrażenie,że cygara kubańskie nie lubią,gdy zapomina się o nich i złośliwie gasną.
    W trakcie degustacji BHK-52 doznałem prawdziwie delikatnej rozkoszy,aż tu nagle i bezpardonowo została przerwana ponieważ,cygaro zgasło,wrr.
    Poważnie,to było najlepsze cygaro roku 2011 wypalone w roku 2012.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1438.jpg
Wyświetleń:	373
Rozmiar:	65.5 KB
ID:	1289  

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Zupełnie bez przygotowania i po otwarciu humidora- pierwszego z brzegu -wybrałem do palenia...Casa magna Robusto-krótko,cygaro sycące...

  4. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Benchmade Robusto - mniej pikanterii i byłoby super.

    pozdrawiam

  5. Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    127

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    W tygodniu nabyłem u Lecha samplery Rosalones (Seleccion, Premium) i JdN Fuerte serie B. Spróbowałem każdej linii i .......... to bardzo dobre cygara, ale dla sportowców z wzorowym krwioobiegiem i 150% normy pojemności płuc. Może klimat np. na południe od Częstochowy sprzyja bezkarnemu paleniu takich cygar. Świetne, wyraziste, aromatyczne, ale nie dla cherlaka z woj. mazowieckiego.

  6. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ja dzisiaj u Bruna:
    PARADISO Papagayo i chyba ROSALONES Premium 460
    tak wszystko ok ale jak wróciłem do domu to poczułem się z lekka wymłócony

    Paradiso wyborne, krzepkie - jurne
    Rosalones mocno tytoniowe też dość monce

    pozdrawiam

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Jasiek:
    Paradiso wyborne, krzepkie - jurne
    Podoba mi się takie dosadne określenie cygara.
    Jasiek, poczułeś sie wymłócony, bo impreza była sycąca pod każdym wzgledem.

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    A ja paliłem najpierw Victor Sinclair Vintage Select. To cygaro zrobiło na mnie wrażenie na długo przed zapaleniem. W humidorze od ponad 2 miesięcy przyciągało zapachem, który był równie intensywny przez cały czas przechowywania. Od dawna planowałem je na inaugurację Nowego Roku. I tak też się stało, że zainaugurowało Spotkania Trójmiejskie 2012.
    Aromatyczne – z każdą tercją bardziej, tytoniowe, łagodne, kremowe. Bardzo dobre do palenia podczas rozmowy.
    Jako drugie tego wieczora Joya de Nicaragua Dark Corojo Antano Doble Fuerte. Rozpocząłem z pewnym nastawieniem, skojarzeniem z cygarem, które znałem a mianowicie JdN Antano 1970. Jednak tutaj nuty pieprzowe co prawda były, ale mocno przytłumione, złagodzone. Nie było tego „pieprzowego zęba”. Ale były aromaty skóry i drzewa i troszeczkę pieprzu. Cygaro o pełnej mocy, sycące i satysfakcjonujące. Myślę, że gdyby dać mu poleżeć dłużej w humidorze … dałoby z siebie dużo więcej.

  9. Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    127

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Zrobiłem pierwsze zakupy w Cigarsworld.pl
    Asortyment mają niewielki, pewnie na początek, ale działają profesjonalnie. Dobry kontakt, szybka, bezpieczna wysyłka, miły gift.
    Przechodząc jednak do meritum, zainteresowało mnie głównie w tym sklepie bogactwo brazylijskiego liścia. Większość z tych cygar już paliłem. Postanowiłem jednak rozstrzygnąć, które z cygar posiadających brazylijski wrapper jest moim numerem dwa, bo numerem jeden jest CAO Brazilia. W tym celu przez ostatnie dwa dni wypaliłem:
    Aurora Maduro
    Aurora Preferidos Maduro
    Leon Jimenes Maduro.
    Moim numerem dwa w kategorii "brazylijski wrapper" został Leon Jimenes, choć podświadomie faworyzowałem Aurora Preferidos, bo ładne. Wewnętrzny obiektywizm wygrał z podświadomością i pozwoli mi trochę zaoszczędzić

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dzisiaj na spotkaniu paliłem doskonałe (dla mnie) Don Pepin Garcia. Dominujące smaki pieprzowe, intensywne w pierwszej tercji, w drugiej złagodniały po to aby na koniec wrócić w troszkę mniej intensywnym wydaniu. Cygaro sycące o pełnej mocy. Byłem bardzo usatysfakcjonowany.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20120122272.jpg
Wyświetleń:	342
Rozmiar:	91.7 KB
ID:	1307   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20120122286.jpg
Wyświetleń:	345
Rozmiar:	92.2 KB
ID:	1308  

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów