+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 105 z 125
PierwszyPierwszy ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,050 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Nic to, dziś pewnie nadrobisz, czego Ci szczerze życzę. Nowy Rok trzeba dobrze zacząć a może i ja znowu wieczorem "zaszaleję" cygarowo . Pamiętajcie, żeby starannie dobrać cygaro na dziś, bo podobno jaki Nowy Rok, taki cały rok a przecież chcemy, aby był super.

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Nadrobie jutro, bo... w szpitalu zakaz palenia

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ostatnio (w Wigilię) paliłem otrzymanego na urodziny od Jaśka Sublimesa. Myślałem, że dłużej z nim wytrzymam, ale nie dałem rady. Ale warto było- najlepszy ze wszystkich jakie paliłem. Ciąg doskonały i jak już wystartował bo chwile to trwało, to zaserwował masę pieprzu i kubańskich aromatów, jednak nie do końca kojarzących mi się z marką Montecristo. W każdym razie paliłem go na dość chłodny sposób, odwdzięczył mi się trzema godzinami bajecznego, mocnego palenia. Myślałem, że nie wrócę do tych cygar, ale po tym jednym- kto wie. Są jeszcze dość łatwe do zdobycia.

    W Nowy Rok chyba oszczędzę wyleżane sztuki i nie będę szalał, ale coś na pewno zapalę.
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Mea Culpa . Uległem. Pochyliłem się dziś nad humidorami. Najpierw zaglądałem do humi z tzw. "resztą świata" i już, już sięgałem po Ghurkę. Postanowiłem jeszcze zajrzeć do "kubańskiego" i nieopatrznie powąchałem ponad rocznego Trinidada Robusto. Nie mogłem sie oprzeć. Jego aromat przed odpaleniem mnie powalił. Przyznacie, że to godny wybór na uczczenie Nowego Roku.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	201101011922.jpg
Wyświetleń:	310
Rozmiar:	86.1 KB
ID:	1085  

  5. Odp: Paliłem dzisiaj....

    Przyznamy
    Ja niestety nie ruszalem sie wczoraj z domu wiec zapalic nic nie bylo jak

    Adam

  6. Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    28

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Ja jednak uparłem sie na Kubę. Secretos po raz kolejny - chyba w końcu znajdę w tej Kubie to czego tak uparcie szukam. A ta sztuka ciut lepiej od statniej.
    Starajmy się uczynić święto z codzienności, przyjemność z drobnych chwil, z których składa się życie - Zino Davidoff

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez AdamLuczak Zobacz posta
    ... Ja niestety nie ruszalem sie wczoraj z domu wiec zapalic nic nie bylo jak ...
    Adam,

    Trzeba palić w domu Ja jeszcze nie wiem co na dziś wybiorę, wiem tylko, że na 100% coś zapalę.

    Pozdrawiam,


    r a d e k

  8. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Bruno Zobacz posta
    Postanowiłem jeszcze zajrzeć do "kubańskiego" i nieopatrznie powąchałem ponad rocznego Trinidada Robusto. Nie mogłem sie oprzeć. Jego aromat przed odpaleniem mnie powalił. Przyznacie, że to godny wybór na uczczenie Nowego Roku.
    I jak? Mocą na pewno Cię nie zabiło, więc na pewno wrócisz, żeby opisać wrażenia
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    A pewnie, że żyję. Wrażenia? Trinidad - doskonałe cygaro, technicznie bez zarzutu, dobrze zbudowane. Paliłem do poparzenia palców.
    Po kubańskim cygarze nie oczekiwałem zmiany scenerii kilka razy w trakcie palenia. To się nie zdarza w kubańczykach. Tutaj raczej zaletą jest taka pewność, że będzie równie dobrze jak zawsze. Bla, bla, bla ... w sumie nikt nie wie, dlaczego one podobno są takie dobre, chociaż nudnawe? Ale było super .

  10. Odp: Paliłem dzisiaj....

    Radku, z trtojka dzieciakow ? ...

    Adam

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów