+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 115 z 125
PierwszyPierwszy ... 15 65 105 113 114 115 116 117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,150 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Pierścień żółty to zaraz z Chin . A poważnie, nie wiem. Do mnie dotarły z Ameryki a czy wcześniej były w Chinach?

    Wczoraj z powodu dobrego humoru ponownie pogrzebałem w humidorze i wyciągnąłem Reyes Family Premier. I znowu bardzo zadowalające palenie. Bez problemów technicznych. Słowem - byłem bardzo zadowolony
    No i ten pierścień, jakiś taki dostojny.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	201110231184.jpg
Wyświetleń:	464
Rozmiar:	88.5 KB
ID:	1278  

  2. Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    127

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Myślałem, że via Dzik.

    Ja w morzu cygar, które przewijają się jak zawsze przez moje popielnice, ostatnio zachwyciłem się ponad codzienną normę trzema cygarami:
    - Partagas Salomones,
    - RP 15th Anniversary Torpedo,
    - Regius (wszytkie formaty z wyjątkiem Gordito).

    W tym tygodniu czekam na dostawę właśnie z Chin. Już się oblizuję czekając na:
    - Cohiba Siglo I,
    - HdM Epicure No 2,
    - Partagas P2,
    - RyJ Short Churchill.

    Skończyły mi się też małe Dunhill Aged. Trzeba uzupełnić. No i jeszcze St. Dupont Reserva, też brakuje.
    Ostatnio edytowane przez bles ; 23-10-2011 o 21:56

  3. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    via Dzik, dotarły również, ale Torpedo i te Brunowi tak nie podeszły, ten Robusto to chyba jeszcze jakaś praprawysyłka od Jacka...
    Ach te nowe humidory Radka i Rafała...

  4. Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    127

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Jak praprawysyłka smakuje, to znaczy, że Chiny też będą, tylko poleżeć muszą. Wszystkie RP muszą leżeć.

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Dzik Zobacz posta
    ...ten Robusto to chyba jeszcze jakaś praprawysyłka od Jacka...
    To Robusto,sporo starsze niż wysyłka,to pierwsze cygara jakie można było kupić po zaskakującym werdykcie CA o Torpedo tej linii,samych Torped,wtedy ze świecą było szukać...

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Przedwczoraj paliłem Siglo Limited Reserve a wczoraj na spotkaniu Joya de Havana.
    Siglo trochę mnie zmęczyło. W trzeciej tercji poczułem przesyt. Natomiasy Joya, zresztą w formacie torpedo (bardzo lubię) dała dobre półtorej godziny przyjemności. Co prawda gasło ze 3 razy, ale to z powodu mojej nieuwagi i absorbującej rozmowy. A popiół, zwarty i trzymał się nieźle. Będzie to widać na zdjęciach ze spotkania. Jasiek sfotografowałeś ashstand'a?

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Wczoraj na spotkaniu z przykrością spaliłem Montecristo Edition Limitada 2010. Z przykrościa dlatego, że było tylko jedno i ostatnie. Cygaro doskonałe, gładkie, kultura spalania bez zarzutu. Po prostu Monte, nic dodać nic ująć. Nie przypominam sobie, aby ta marka kiedykolwiek mnie zawiodła.

    PS-Chciałbym zauważyć, że jest to mój 700-ny post na tym forum. Jest to chyba powód do świętowania . To ja sie z tej okazji dziś napiję )))
    Ostatnio edytowane przez Bruno ; 07-11-2011 o 18:17 Powód: Dopisek PS ws 700 posta :)

  8. Odp: Paliłem dzisiaj....

    A to ja tez
    Gratulacje

    Adam

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez Bruno Zobacz posta
    Wczoraj na spotkaniu z przykrością spaliłem Montecristo Edition Limitada 2010...
    PS-Chciałbym zauważyć, że jest to mój 700-ny post na tym forum. Jest to chyba powód do świętowania . To ja sie z tej okazji dziś napiję )))
    Podobno,wciąż mi nie wolno,ale po takim sukcesie, to może... ja coś wreszcie zapalę o piciu,mowy nie ma...a czasami naprawdę szkoda...że mowy nie ma.
    Ech te ...

    PS.Ty masz szczęście do Cygar...pozazdrościć tej chemii z Montecristo...a może,to tylko braki w pamięci o nieudanych spotkaniach z Monte

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Jeśli już grzebiemy w zamierzchłej pamięci to może pamiętasz, jakie było moje pierwsze - prawdziwe i wypalone świadomie cygaro? No własnie Montecristo no 2. Może stąd wynika szczególny sentyment do tej marki? A jeśli coś, po drodze, przez chwilkę - było nie tak - no cóż. Już o tym zapomniałem

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów