+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 125
1 2 3 11 51 101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1243

Wątek: Paliłem dzisiaj....

  1. exmember Guest

    Paliłem dzisiaj....

    Juan Lopez Selecction No. 1. Bardzo dobre cygaro, dość mocne, świetnie zbudowane, przyjemnie było je oglądać. Cygaro mi bardzo posmakowało, bowiem znalazłem w nim - oprócz typowo kubańskiego smaku- dobry, wyraźny smak znakomitego tytoniu. Ponieważ lubie cygara raczej mocniejsze, liczy się dla mnie nie tyle ilość niuansów smakowych, ile właśnie główna nuta, czyli dobry tytoń. I rzeczony Juan Lopez to ma. Końcówka cygara to już prawie euforia, wyraźny wzrost mocy, pełnia tytoniowego smaku i ani odrobiny goryczy. Co więcej, pojawił się posmak niby cynamonu, ale bez słodyczy, taki specyficzny. Godne uwagi cygaro. Daje dym obfity, pali się wspaniale, na popiół raczej trzeba uważać.
    P.S. Ostatnio bardzo mnie Kuba fascynuje.

  2. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Vegas Robaina unicos. Nic więcej nie ma potrzeby pisać ))

  3. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Dziś z innej beczki... Dos Hermanos Royal Collection toro. Cygaro pochodzi z Indonezji, wyrabiane jest z tytoniu rosnącego w północnych rejonach Sumatry. Przepiękna konstrukcja, zapach cygara słodkawy i korzenny; dym daje obfity, aromatyczny, pachnie orzechem. Smak znakomity, " cukierniczy", odrobinę pikantny, z wyraźna nutą korzenną, zdaje się, że uchwyciłem echa gożdzików, karmelu... Popiół. No tu mistrzostwo świata. Ja dotąd- a spaliłem trochę cygar- takiego jasnego popiołu nie widziałem. Biały jak śnieg, puszysty, ale dobrze się trzymał do 3-4 cm, potem strząsnałem, bo zdawało mi się, że spadnie. Cygaro jest łagodne, cały czas lekko słodkawe, pali się bardzo łatwo. Wyjątkowo smaczne, wybitnie relaksujące, polecam z całym przekonaniem. Niestety, cygaro ma poważną wadę. Cena wypalonego przeze mnie formatu to 47 zł. Dostałem to cygaro jako gratis z Akanu do pudła VR, sam pewnie nie kupiłbym, ale teraz kto wie .
    EDIT: czy ktoś poza mną pali tu jeszcze cygara ))))

  4. Odp: Paliłem dzisiaj....

    Mnie choróbsko męczy 3 dzień więc grhhh... od piątku nie paliłem
    Mam nadzieję że się jutro uda coś małego

    Adam

  5. Odp: Paliłem dzisiaj....

    Miałem dzisiaj chwilkę na małe cygarko
    Partagas Petit Corona Especiales.

    Taka zniego ta korona nie jest wcale petit... mnie to rozmiarem całkiem odpowiada.
    Cygaro niezłe ale jeszcze musi poleżeć. Transport sprzed tygodnia...

    Adam

  6. exmember Guest

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Rocky Patel Decade torpedo. Nie wiem ile ono leżało u Jacka, bo mam je od niego, ale palenie boskie, ekstatyczne wręcz. Najlepsze ze wszystkich RP Decade, jakie do tej pory paliłem, a trochę w wakacje ich miałem okazję spalić. Jak widzicie, robię mały odpoczynek od Kuby.

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Cytat Zamieszczone przez User Zobacz posta
    Rocky Patel Decade torpedo. Nie wiem ile ono leżało u Jacka, bo mam je od niego, ale palenie boskie, ekstatyczne wręcz. Najlepsze ze wszystkich RP Decade, jakie do tej pory paliłem, a trochę w wakacje ich miałem okazję spalić.
    Mam takie przekonanie ,że to cygaro ,pochodzi z pierwszej dostawy tej linii do sklepów.To cygaro, było zakupione przełom Maj/Czerwiec ,tak więc chyba to ten sam miot ,co twoje wakacyjne sztuki.Rozumiem ,że leżakowanie cygara zadziało in plus ,ciekaw jestem jak duży był ten plus wg ciebie.
    Cytat Zamieszczone przez User Zobacz posta
    Jak widzicie, robię mały odpoczynek od Kuby.
    Tak trzymaj nie ma to jak różnorodność.

    No i mnie udało się dziś spalić cygaro
    Huura wreszcie .
    Cusano 18 Paired maduro robusto, przedostatnia sztuka z roku 2007.
    Postaram się to opisać wraz z kilkoma fotami w dniu jutrzejszym.

  8. Odp: Paliłem dzisiaj....

    To takie samo Cusano 18 jak miałem od Ciebie ?
    Bo tamto było chyba najlepsze ze wszyskiego co mi spakowałeś

    Adam

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Paliłem dzisiaj....

    Najlepsze z już wypalonych?czy też ogólnie najlepsze:p
    Użyje Fotograficznej odpowiedzi :p na twe pytanie.


    Enjoy.

  10. Odp: Paliłem dzisiaj....

    To te.
    Najlepsze ze wszystkich które od Ciebie przyleciały (poza Padron'ami które jeszcze czekają )

    Adam

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów