+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Etui na cygara

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    51

    Odp: Etui na cygara

    Sklep nazywa się Cygara i Tyton - siedziba w Nadarzynie...

    K.

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Etui na cygara

    Igor,

    Byłeś w sklepie i "macałeś" inne etui tej firmy, czy zamawiałeś korespondencyjnie?

    Pozdr.


    r

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    51

    Odp: Etui na cygara

    Byłem przejazdem osobiście... Jako, że czasu miałem niewiele, to kilka oglądnąłem i muszę przyznać, że część wykonana była porządnie, a część bardzo marnie... Kilka rodzajów etui mam w pamięci, to mogę odpowiedzieć na konkretne modele - asortyment mają chyba na stronie.

    K.

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Etui na cygara

    Chodzi mi konkretnie o ten model:
    http://www.cygara-tyton.pl/index.php...t&prod_id=1626

    Wydaje mi się, że ma go Entelm (Marek, to ten?) i baaardzo mocno pachnie skórą.

    Zauważyłeś ten zapach?

    pozdr.

    r

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    51

    Odp: Etui na cygara

    Możliwe, że pachnie inaczej niż moje - skóra w nim z tego co widzę jest lakierowana, co może mieć jakiś wpływ (?).

    Nie wąchałem tamtego, a moje:

    http://cygara-tyton.pl/index.php?pro...t&prod_id=1625

    skórą specjalnie nie pachnie (raczej cedrem, choć ktoś inny może inaczej zinterpretować dany zapach)...

    K.

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Katowice, PL
    Posty
    689

    Odp: Etui na cygara

    Dzięki.

    Zastanawiam się nad jeszcze jedną sprawą: cygara o mniejszej średnicy muszę "obijać się" o siebie wewnątrz etui w trakcie transportu... Łatwo chyba może dojść do uszkodzeń okrywy, szczególnie w okolicy stopy.
    Mimo gorszej zdecydowanie jakości wykonania i ogólnej prezencji, bardziej bezpieczne są chyba cygara w etui tego typu:

    http://www.cygara-tyton.pl/index.php...ct&prod_id=310

    Sam mam podobne i mimo średniej jakości wykonania jestem z niego zadowolony.



    pozdr.

    r
    Ostatnio edytowane przez radeqm ; 05-05-2009 o 10:45

  7. Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    51

    Odp: Etui na cygara

    Szczerze, bym sie o to nie martwił - miałem w życiu różne etui i chyba nigdy nie zniszczyłem cygar przenoszonych w nich...

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Etui na cygara

    wierzę,ale.
    Aż takim optymistom nie jestem.
    Postanowiłem to sprawdzić na własnych cygarach,ponosiłem je potrząsłem nimi,efekt uszkodzeń brak,można się zaopatrzyć w tego typu etui i nosić tam węższe cygara.
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1040515.jpg
Wyświetleń:	559
Rozmiar:	57.5 KB
ID:	126   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1040513.jpg
Wyświetleń:	558
Rozmiar:	56.5 KB
ID:	127   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1040514.jpg
Wyświetleń:	567
Rozmiar:	48.7 KB
ID:	128  

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Etui na cygara

    Niestety jest mankament ,moje etui nie jest używane ,ponieważ najnormalniej śmierdzi. Użyłem je tylko dlatego, ponieważ byłem ciekaw czy Radka obawy odnośnie uszkodzenia węższych cygar potwierdzą się.
    W tym zagadnieniu jest okay nie uszkodziły się,ale po kilku godzinach, smród wnętrza etui przeszedł na pokrywy cygar.
    Jak go nie kijem to pałą .
    Na szczęście nie były to zbyt kosztowne cygara,ale Red Bull mi się należy za straty moralne.
    Teraz zacznie się próba neutralizacji tego zapachu z pokryw cygar.

  10. Konto usunięte. Guest

    Odp: Etui na cygara

    Na początku swoje cygara nosiłem w tubach po wypalonych wcześniej egzemplarzach. Brakowało mi jednak czegoś na cygara dużego formatu. Zaopatrzyłem się więc w sklepie Cigarro.pl w metalowe etui Golden Stripes o długości 18 cm i średnicy 2 cm. Chromowana powłoka i eleganckie złote paski sprawiają, że etui prezentuje się przyzwoicie. Waży wprawdzie co nieco, ale swoją rolę spełnia bardzo dobrze - jest szczelne i naprawdę duże
    Od niedawna jestem posiadaczem skórzanego etui Don Diego na dwa cygara. Początkowo myślałem, że zmieści się w nim jedynie corona, ale okazało się, że bez problemu można w nim przenosić również format robusto. Etui wprawdzie lekko pachnie skórą, ale nie jest to zapach inwazyjny. Poza tym cygara trzymam w nim raczej krótko, najwyżej kilka godzin, więc nie zauważyłem, by zapach skóry przeszedł na nie i obniżył w ten sposób przyjemność wynikającą z palenia przenoszonych cygar
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rura1.jpg
Wyświetleń:	563
Rozmiar:	20.4 KB
ID:	359   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rura2.jpg
Wyświetleń:	573
Rozmiar:	23.9 KB
ID:	360   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	etui1.jpg
Wyświetleń:	543
Rozmiar:	91.3 KB
ID:	361   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	etui2.jpg
Wyświetleń:	569
Rozmiar:	76.4 KB
ID:	362  

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów