+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 47
PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 464

Wątek: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    Taak, 13 września o 20 tam gdzie zawsze. Obowiązuja stroje organizacyjne: guayabery i kapelusze panama. Obecność obowiązkowa

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    hmmm właśnie napisałeś że nie wpadać hahaha

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    Nie no, jesli ktoś nie bedzie miał stroju to tym razem go usprawiedliwimy. Zapraszamy wszystkich z ekipy.

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    No i stawili sie aktywiści grupy trójmiejskiej. Próbowaliśmy połaczyć sie via skype również z kolegą Maro. Niestety, technika tym razem zawiodła a dokładniej mój dostawca internetu, niech mu sieć lekką będzie .
    Bruno, Jasiek i Dzik - obecni. Dziś zrobilismy sobie wieczór kubański: Montecristo, Partagas i Cuaba. Innych cygar nie tykalismy, chociaż kusiły nas Gurkhi . A oto dowody:
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00247.jpg
Wyświetleń:	448
Rozmiar:	90.9 KB
ID:	223   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00248.jpg
Wyświetleń:	441
Rozmiar:	91.6 KB
ID:	224   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00245.jpg
Wyświetleń:	450
Rozmiar:	89.8 KB
ID:	225   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00254m.jpg
Wyświetleń:	453
Rozmiar:	86.1 KB
ID:	226  

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    Brzmi świetnie,widać mieliście świetny miting.
    No i cygarka ,że ho ho,poszliście na bogato,jakieś święto było??
    Cóś się tu nie do końca zgadza.
    Trzech chłopa a cztery cygarka,kto repetował?
    Bruno na takie spektakularne kubańskie mitingi to trzeba Jaśkowską popielnicę wynajmować
    Jakieś refleksje co do wypalonych cygar?

  6. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Reda
    Posty
    387

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    Repetował Jasiek, ale tak się złożyło, że ja z Brunem mieliśmy słuszniejsze rozmiary, a Jasiek dwa mniejsze i wszyscy skończyliśmy palić w jednym momencie. Mój Partagas to 8-9-8 Varnished gdyby ktoś pytał. Opisywałem to cygaro już wcześniej w temacie 'co dziś paliłeś' i pamiętam recenzję Jacka z drugiego forum, która mnie zachęciła by tych cygar spróbować. Mocna, wyrazista, słusznych rozmiarów Kuba, którą wszystkim polecam.

    Mam nadzieję, że Maro nie ma nam za złe, że tak wyszło, a raczej nie wyszło, z tą rozmową na Skype. Próbowaliśmy, ale kłopoty techniczne nie pozwalały jej przeprowadzić.

  7. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    Cuaba Generos mała mocno, i bardzo zbita. Więcej nie mogę napisać, słaby ciąg nie pozwolił na wychwycenie bardziej złożonych niuansów. Partagas EL 2008 super maluch, jest to pierwsza wypalona sztuka tego cygara. Bardzo ładne, ciąg świetny, cygaro bardzo gładkie w swych smakach, o mocy średniej z mocniejszą końcówką. Bardzo udane spotkanie i palenie.
    pozdrawiam

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    Mój Sublimes technicznie był bez zarzutu. Ciągle jednak w moim mniemaniu nie zdetronizował Montecristo no 2. Zreszta to zupełnie inne cygaro. Zdecydowane tytoniowe aromaty, brak tej "kremistości" i gładkości jaka posiada Monte # 2, To juz trzecie moje wypalone cygaro z tej linii. Będę testował dalej.

  9. Konto usunięte. Guest

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    Cytat Zamieszczone przez Dzik Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Maro nie ma nam za złe, że tak wyszło, a raczej nie wyszło, z tą rozmową na Skype. Próbowaliśmy, ale kłopoty techniczne nie pozwalały jej przeprowadzić.
    Jak mogę mieć wam za złe, że chcieliście spędzić ten wieczór w moim towarzystwie? To był bardzo miły gest z waszej strony. Zamieniliśmy wprawdzie tylko kilka słów, ale miło było was poznać
    Ja wczorajszego wieczora sięgnąłem po NUB-a 358 Habano. To był mój pierwszy kontakt z tym nikaraguańczykiem, tym bardziej przyjemny z uwagi na okoliczności, bo paliłem go kibicując naszym siatkarzom w skutecznej walce o tytuł mistrzów Europy To innowacyjne jeśli chodzi o rozmiary cygaro paliło się zaskakująco długo. Przyjemny smak i rosnąca wraz z paleniem moc sprawiły, że po degustacji jako aficionado czułem się zupełnie spełniony. To był miły wieczór pod każdym względem. Pozdrawiam Maro

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    Dzisiaj, dość spontanicznie spotkaliśmy się z Jaśkiem, aby uskutecznić symultaniczne palenie. Przy okazji obgadaliśmy kilka spraw. Spotkania w mniejszym i większym gronie zawsze sa inspirujace. Co paliliśmy? To napiszę w odpowiednim temacie. Aha, zapomniałbym. Jasiek, dzieki za prezencior. To Monte Open Master bardzo mi się podoba. Poleży troszkę i później je spalę. Fajnie dostawać prezenty, ot tak z okazji braku okazji.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Alkohol też nadaje się do degustacji. Podzielmy sie wrażeniami.
    Przez Bruno w dziale Nie tylko cygarami człowiek żyje ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-04-2013, 23:36
  2. fajkę też trzeba mieć trzym odpalić.
    Przez Jacek Uchryń w dziale Fajka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-12-2009, 01:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów