+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 47
PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 464

Wątek: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    Hej, żebyście sobie nie myśleli, że my tu nic nie palimy . W niedzielę spotkaliśmy się ja, Dzik, Angi i Jacek. Poplotkowaliśmy i popaliliśmy troszeczkę. Dziękuję wszystkim. My po tej stronie ekranu popaliliśmy po Joya de Nicaragua Antano. Jacek, ja nie pamiętam co Ty paliłes. Wybacz, rozmowa była taka interesujaca i ruda dobrze schłodzona ......

  2. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    ehhh w przeciągu tych 2 lat jak razem kopcimy to chyba 2 raz jak mnie nie było na ST...

    do następnego

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    No Jasiek, miałeś ważne powody i nieobecność jest usprawiedliwiona

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    Cytat Zamieszczone przez Bruno Zobacz posta
    ...Jacek, ja nie pamiętam co Ty paliłeś. Wybacz, rozmowa była taka interesująca i ruda dobrze schłodzona ......
    Dziękuje,za kolejne udane i ciekawe spotkanie.

    Młody jesteś ,to masz prawo nie pamiętać, ponieważ nazwa cygara długa jest
    El Rey del Mundo Robusto Larga Oscuro.
    Trafiła do mnie w 2007 r dnia 8 Sierpnia jako część prezentu urodzinowego.
    To powinieneś zapamiętać -cygaro bardzo dobre i warte większych pieniędzy niż kosztuje.
    Connecticut Broadleaf jako pokrywa,zwijacz i wkładka z Hondurasu- zestaw dla Tygrysów
    Dwa lata w humidorze dokonują reszty pozytywnych fluidów.






    Ruda faktycznie była dobrze schłodzona,ciągle narzekała,że jej zimno

    Było zabawnie ,szczególnie podczas reakcji na mój pomysł abyście zamienili się cygarami

    Miny i głosik mieliście obaj nietęgie,a jak się okazało warto było.

  5. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    Było zabawnie ,szczególnie podczas reakcji na mój pomysł abyście zamienili się cygarami

    Miny i głosik mieliście obaj nietęgie,a jak się okazało warto było.

    Taaa, to było ciekawe doświadczenie. Miny mieliśmy tęgie, ale zastanawialiśmy się co jeszcze nam zaproponujesz jak tak dalej pójdzie.

    A poważnie, takie eksperymenty warto powtarzać, aby uświadomić sobie jakie niuanse mają wpływ na odbiór danego cygara. W tym przypadku oba cygara były z tej samej partii ale przechowywane w różnych wilgotnościach: moje ok. 65% a "dzikowe' w 70%. Itd. Ale trzeba nauczyć się przeprowadzać taka analize porównawczą. Słowem: powtórzymy to kiedyś.

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    I znów na ostatnim niedzielnym wspólnym paleniu zabawiliśmy sie w palenie symultaniczne. Zaznaczmy, że było nas sporo: Jacek, Dzik, Jasiek, Kacper i ja (też jakoś przypadkiem trafiłem). Nie było czasu na robienie fotek, bo zajęliśmy sie rozmową. Jako przerywnik do cygara - zastosowaliśmy piwo.
    Wracając do cygar, my z Jaśkiem paliliśmy identyczne cygara: Onyx Toro z jednej dostawy. Może szkoda, że nie zarejestrowaliśmy szczegółowo naszych wrażeń, doznań smakowych podczas palenia. Jednak, obaj byliśmy mocno rozczarowani. Podczas gdy swojego czasu Onyx w mniejszym formacie mnie zachwycił, Toro jest wybitnie nieudane. Próżno szukać w nim tych wspaniałych smaków miodowo-słodkich, połaczonych z odpowiednia i zmienna moca tytoniu.
    Jak opisać rozczarowujący smak tego toro? Z tym jest zawsze problem, ale spróbuję (to oczywiście bardzo subiektywne odczucia i porównania). To tak jakby bardzo wyblakłe i rozwodnione, mgliste wspomnienie smaku zapamietanego przeze mnie Onyx Belicoso. To tak jakby piekny kolorowy obraz oglądać przez białą bibułke, widzac zaledwie kontury.
    To oiczywiście moje wrazenie, nie wiem jak Jaśkowe, ale ona sam pewnie się tu wypowie. Albo założy nowy temat, gdzie bedziemy narzekać na Onyx Toro .

  7. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    Spotkanie bardzo udane, szkoda że z z połączeniem z USA mieliśmy małe problemy, co do opisu cygara zgadzam się z Brunem... co do tematu o Onyxie.... Bruno niedokładnie czytasz forum. Taki temat już istnieje

  8. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    923

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    Upsssssssssss, fakt.
    Bruno niedokładnie czytasz forum. Taki temat już istnieje
    ale może trzeba go uzupełnic o te nasze narzekania?

  9. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    Mówić zbytnio wam się nie chciało o tych wrażeniach,to teraz za kare trzeba napisać.

  10. Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    459

    Odp: W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)

    nadmieniam że w najbliższą niedzielę roku pańskiego 2009 będziemy kopcić!! ;D

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Alkohol też nadaje się do degustacji. Podzielmy sie wrażeniami.
    Przez Bruno w dziale Nie tylko cygarami człowiek żyje ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-04-2013, 23:36
  2. fajkę też trzeba mieć trzym odpalić.
    Przez Jacek Uchryń w dziale Fajka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-12-2009, 01:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów