+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Atlantic Cigar

  1. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Atlantic Cigar

    Złożyłeś już zamówienie,czy dopiero się przymierzasz ?

  2. Sergiej Guest

    Odp: Atlantic Cigar

    Złożyłem. Pieniądze z konta nie zostały jeszcze jednak pobrane. A cygara także nieco inne niż początkowo planowałem.

  3. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Atlantic Cigar

    Cytat Zamieszczone przez Sergiej Zobacz posta
    A cygara także nieco inne niż początkowo planowałem.
    cygara zmieniłeś sam ot tak, czy przypadkiem nie było czegoś w sklepie a widniało,że jest dostępne?
    Pieniądze pobiorą Ci po skompletowaniu zamówienia a przed wysłaniem go do ciebie.

  4. Sergiej Guest

    Odp: Atlantic Cigar

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Uchryń
    Pieniądze pobiorą Ci po skompletowaniu zamówienia a przed wysłaniem go do ciebie.
    Tak, wiem. Niestety koszt przesyłki jest na razie dla mnie zagadką.

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Uchryń
    cygara zmieniłeś sam ot tak, czy przypadkiem nie było czegoś w sklepie a widniało,że jest dostępne?
    Po pierwsze, okazało się, że brak jest niektórych cygar CAO - zamiast nich zamówiłem 5-pak La Aroma De Cuba Edicion Especial, skusiłem się także dodatkowo na 5-pak Don Pepin Garcia Blue Label Lancero. Oba modele z pierwszej 10 tegorocznego notowania Cigar Aficionado. Rocky Patel OWR oraz CAO z serii "światowej" pozostały w mojej części zamówienia bez zmian.

  5. Sergiej Guest

    Odp: Atlantic Cigar

    Nie było większych problemu z ofertą sklepu, tylko w przypadku jednych cygar nie mieli rozmiaru robusto, więc wyślą toro. Cygara zostały wysłane ze sklepu 29.04, ciekawe kiedy dojdą i czy bez problemu.

    Shipping - 48,43 usd - dużo, ale liczba cygar jest pokaźna, a niektóre z nich są w drewnianych pudełkach, więc zapewne ze względu na to paczka będzie cięższa.
    Koszty shippingu aż do momentu ściągnięcia kasy z konta są tajemnicą.

    Paczka oznaczona jako gift.

    Kurs, po którym ściągnęło mi kasę to 3,40.

  6. Sergiej Guest

    Odp: Atlantic Cigar

    Paczka przyszła Wysłana w środę 29.04 w południe, dziś jest już u mnie w domu - niecałe 3 dni zajęłą jej droga z Pensylwanii do Łodzi! Nienajniższe koszty dostawy są więc całkowicie usprawiedliwione, dodatkowo liczba cygar była spora - 58 na sztuki + pudełko CAO Conmemorativo.

    Niczego nie brakuje, rozmiary takie, jakie miały być, paczka zapakowana bardzo solidnie - folie bąbelkowe, pianki itp. Wszystkie cygara są w świetnej kondycji, pachną wspaniale (zwłaszcza La Aroma De Cuba - zapach wręcz powala, dawno nie miałem okazji wąchać tak wspaniale, czekoladowo-orzechowo pachnącego cygara).

    Podsumowując, uważam, że jedynym minusem sklepu jest brak powiadamiania o kosztach shippingu przed zamówieniem cygar. Swoje doświadczenia mogę oprzeć jak na razie na jednym tylko zamówieniu - polecam ten sklep. Kontakt mailowy dobry, oferta szeroka, a ceny niskie. Paczka wysłana jako gift od osoby prywatnej. Wszystko wskazuje na to, że Mr. Bundles będzie miał poważnego konkurenta







  7. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Atlantic Cigar

    Trzeba przyznać,że spisali się świetnie.
    Szybkość dzięki EMS, masz 4funty wagi za 48,50$ wychodzi 1funt za 12$,można taniej ,ale dłużej czekać na przesyłkę.
    Oby taki poziom chcieli trzymać zawsze.
    Gratuluje udanych zakupów,wybór cygar dość ciekawy.

  8. Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    74

    Odp: Atlantic Cigar

    Ostatnio robiliśmy tam zakupy Graciarniane (WRO). Razem koło 100 cygar, pudła samplery i kilka singli. Wrażenia są następujące:
    Minusy:
    - kontakt praktycznie nie istnieje
    - cygara które mają na stronie w rzeczywistości dopiero sprowadzali co zajęło miesiąc (single Padronów serii 1926 i 1964)
    - Grab Bag Sampler (w wersji Platinum czyli teoretycznie mix cygar za co najmniej 8$) to bardzo duża porażka - na 10 cygar kilka rzeczywiście było w tej kategorii cenowej (RP, Decade, RP OWR) ale zdarzyły się jakieś shitowate Black Pearl za 3$ sztuka. Generalnie zamawialiśmy 2 takie samplery i przyszły w identycznym składzie. Gdyby nie różnica nomen omen Atlantyku to bym to reklamował - sam sampler.

    Plusy:
    - cygara przyszły w dobrym stanie (opakowania zbiorczego nie widziałem) ale wszystko w porządku z pudłami i samplerami brandowymi, oraz moimi 2 singlami
    - wysyłka do Polski (ale prawie 70$ na 100 cygarach)
    - poza mrbundles to chyba jedyna alternatywa sensowna.

    Podsumowując - następnym razem zamówienie pójdzie raczej do Mike'a.

  9. guest Guest

    Odp: Atlantic Cigar

    Właśnie stuknąłem w ENTER i poszło zamówienie na:

    ASHTRAYS: CAO BRATALIA
    LA AROMA DE CUBA: 5 PACK (5 X 54)
    PADRON: 5000 5-PACK
    PADRON: 3000 4-PACK
    GURKHA: BLACK DRAGON ROBUSTO 4-PACK
    GURKHA: GURKHA SPECIAL 6 CIGARS EDITION SAMPLER 6-PACK
    CIGAR HOT DEALS - Click 6-PACK
    CAO MEGA SAMPLER
    GRAN HABANO ULTIMATE SAMPLER
    La Aroma De Cuba Edicion AND FREE BONUS = 1 Spanish Galleon Especial: NO. 2 5-PACK Corojo
    CAO: WORLD SAMPLER 4-PK
    XiKAR Xi-1 Cutters XI Cutter

    Mam nadzieję na w miarę rozsądnie szybką relację w JUST LANDED.

  10. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Atlantic Cigar

    I co,jakieś zmiany w temacie czy wciąż cisza?

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów