+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3
1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Atlantic Cigar

  1. Sergiej Guest

    Atlantic Cigar

    Czy ktoś korzystał może z usług tego sklepu z USA:

    http://www.atlanticcigar.com/


    Ceny mają bardzo dobre, świetne i tanie samplery, szeroka oferta. Jest opcja wysyłki do Polski, paczka oznakowana jako "gift", dodatkowo od osoby prywatnej.


    "Atlantic Cigar Company of PA was named "Best online mail order retailer in the U.S. (2005), by Cigar Cyclopedia." - wskazuje na to, że warto zrobić tam zakupy.

    Czy jest to sklep godny polecenia?

  2. exmember Guest

    Odp: Atlantic Cigar

    Hmmm... Nie kupowałem tam, ale może warto zaryzykować. Maja tam La Flor Dominicana double ligero

  3. Sergiej Guest

    Odp: Atlantic Cigar

    Przede wszystkim jak dla mnie, to mają tam Padrony 1964 i 1926, duży wybór Rocky Patel oraz świetne samplery CAO

  4. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Atlantic Cigar

    Zaprawdę zadziwiający jest ten temat
    Aż mi się jakoś nie chce wierzyć ,że do tej pory nikt z tego sklepu nie korzystał,oprócz mnie.
    Dawno temu na zaprzyjaźnionym forum, było wzmiankowane o tym sklepie.
    Fakt z polskiej perspektywy wygląda to imponująco,asortyment, ceny.WOW
    Ja swego czasu, nie wdając się w szczegóły podsumowałem negatywnie ten sklep i nie chcę wracać tam ponownie.
    Generalnie, ile konsumentów tyle opinii napisano o tym sklepie od dobrych przez neutralne do złych.
    Szczerze pisząc, nie wiem jak to będzie wyglądać przy zakupie z Polski.
    Wiem jedno nie kupujcie tam cygar na sztuki lub te ich samplery.
    Kiedyś nie zostawiłbym suchej nitki na tym sklepie,ale wiem ,że świata nie zmienie ,że na różnych forach takie posty ,tematy są blokowane z różnych powodów.
    "Najczęściej z dbałości o poprawność forumową "-coś wam powiem Gówno prawda.
    Z sklepami amerykańskimi przy zakupach via net jest gorzej niż w Polsce i to z wielu powodów.
    Niemniej jednak możliwe jest ,że zakupy będą udane więc warto spróbować,moje nie były udane i dlatego nie skuszą mnie po raz kolejny,ale ja mam wybór dużo większy niż wy, no i sklep ma atut wysyłania paczki jako prezent co w przypadku waszych zakupów jest bardzo ważne.
    Zróbcie wspólne zakupy cygar najlepiej pudełka albo dwa,potem okaże się jak sklep się spisał.

  5. Sergiej Guest

    Odp: Atlantic Cigar

    A możesz zdradzić, dlaczego nie radzisz kupować cygar na sztuki lub samplery?

  6. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Atlantic Cigar

    To nie jest żadna tajemnica,aby ją zdradzać,ale też nie jest to takie proste w wytłumaczeniu.
    Trzeba by wczuć się w rzeczywistość jaka otacza biznes cygarowy w USA.
    Powiem tak,i to dość brutalnie tu nie ma Monopolu cenowego jaki jest w Polsce, a kto nim kieruje to sami wiecie.Dlatego każdy niezadowolony klient to niepowetowana strata.
    Z racji tego,że w stanach bardzo wiele sklepów działa na podobnej skali cen to utrata jednego czy dwóch niezadowolonych klientów dla tutejszych sklepów,to mała strata,potencjalnych klientów jest tu ok 15-20 milionów,natomiast w Polsce ta liczba może sięga ok 0,01 miliona.
    Pracownicy do takich sklepów przychodzą i odchodzą z powodu dość niskich zarobków i często mają gdzieś jakie cygara pakują,czasami myli się rozmiar,pokrywę,a nawet ilość sztuk.Przerobiłem naprawdę wiele sklepów i to nie jedyny sklep jakiemu przytrafiają się takie gafy,czasami wręcz zamierzone i to jest najboleśniejsze w tym .
    Po prostu próbuje się ustrzelić jelenia i wysyła mu się trefne cygaro,które nie sprzeda się w sklepie ,jeleń jest wtedy gdy nie chce mu się dochodzić reklamacji .W polskiej rzeczywistości jest to mniej prawdopodobne,ale tu są takie firmy i chociaż może to wydawać się dziwne,ale mają się całkiem dobrze.
    Nie jestem pewny czy wyjaśniłem Ci dokładnie.
    Zawsze możemy kontynuować konwersację.

  7. exmember Guest

    Odp: Atlantic Cigar

    Jacku, dziękuje za te informacje. I to mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że jak zza wody, to warto tylko kupowac u Wuja.

  8. Sergiej Guest

    Odp: Atlantic Cigar

    Dziękuję za odpowiedź, myślę, że zrozumiałem o co Ci chodziło.
    Tak czy inaczej, zaryzykuję. Podzielę się swoją opinią o sklepie, gdy paczka wyląduje już w Łodzi.

  9. Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    288

    Odp: Atlantic Cigar

    Napisz Siergeij co ciekawego zamawiasz?

  10. Sergiej Guest

    Odp: Atlantic Cigar

    Głównie marki CAO, Gurkha i Rocky Patel. Pochwalę się, jak dotrą całe i zdrowe, na co mam ogromną nadzieję.

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów