+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Czym popijacie cygara?

  1. Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    poznań
    Posty
    15

    Odp: Czym popijacie cygara?

    numer jeden do cygara - Kawa... może i woda pozwala wydobyć głębie smaku z cygara, a kawa ją zagłusza...ale zagłusza tak smacznie...

    woda raczej jako uzupełnienie, a z alkoholi - rum ,metaxa, tudzież drink meksykańskiej natury i konstrukcji własnej zdarzyło mi się z likierem na bazie brandy, z dodatkiem owoców leśnych... bardzo dobrze pasował . Generalnie silnie aromatyczne, lecz nie palące podniebienia ani nie dominujące smakiem...
    od dawna niosę się z zamiarem wypróbowania wina jako kompana, ale czekolada... muszę sprawdzić

    mimo iż jestem uzależniony od słodkich napojów gazowanych jak i soków, kompletnie nie pasują mi one do palenia...

  2. Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Central NJ USA
    Posty
    1,674

    Odp: Czym popijacie cygara?

    Co do napojów gazowanych i soków to się zgadzam w szczególności,ostatnio sam się przekonałem,że sok choć polski to nie to.
    Wino jest doskonałe,szczególnie większa kropelka porto jest doskonałym uzupełnieniem do cygara.
    Wysokoprocentowe trunki,niestety dostaje w zbyt małych wręcz zatrważająco małych ilościach aby były uzupełnieniem czegokolwiek.
    Z tego co pamiętam to Ardbeg Ten Years Old, doskonale współgrał mi z cygarami Fuente,hm oj dawno to było.

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-04-2016, 16:03
  2. Z czym mamy do czynienia?
    Przez Jacek Uchryń w dziale O cygarach
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-06-2009, 17:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów