PDA

Zobacz pełną wersję : Witam



Żorż Ponimirski
03-04-2013, 16:59
Niektórych z Was pamiętam z innego forum :) Tam mam nicka misza67. Po 3 letniej przerwie wracam do cygar i cieszę się, że spotykam tutaj kilka znajomych nicków :)

Bruno
03-04-2013, 17:57
Żorż, miło mi Ciebie tu widzieć. Znamy się z innego miejsca w necie. A wracaj, wracaj, dobra decyzja :-) :bravo::git:

PS - jak Ci dostawa dojedzie to pochwal się jakie cygarka zanabyłeś. W razie czego, pisz, pytaj.

:wr:

radeqm
03-04-2013, 23:19
Witam!

Kilka z Twoich filmów wygenerowało mi spory ślinotok (Warburger!).
Miło Cię tu widzieć :-)


r a d e k

Bruno
04-04-2013, 02:13
Żorż, ale coś nie coś pamiętasz? Czy będziesz pytał nas jak sezonować humidor???
A pytaj.
Zwróć też uwagę, że mamy tu dział niecygarowych tematów. Możesz tam
d o d a t k o w o pisać o innych swoich pasjach. A z tego co wiem, to masz ich kilka.

Żorż Ponimirski
05-04-2013, 09:21
Coś niecoś pamiętam, ale 3 lata przerwy swoje zrobiły :) W przyszłym tygodniu odpalam nową stronę, oprócz jedzenia będę tez pisał o sprawach "okołojedzeniowych", między innymi o cygarach - będzie to skierowane głównie do początkujących i tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z paleniem. Oczywiście łamy otwarte dla Was, jeśli tylko będziecie mieli ochotę coś skrobnąć - zapraszam. W następnej kolejności chcę tam dołożyć "dział" o kawach", a także kolejny - o trunkach. W końcu nie samym fast foodem człowiek żyje :)

AdamLuczak
05-04-2013, 11:45
Witaj :)

Adam

Żorż Ponimirski
05-04-2013, 11:59
Witam!

Kilka z Twoich filmów wygenerowało mi spory ślinotok (Warburger!).
Miło Cię tu widzieć :-)


r a d e k

To bardzo przyjemna praca :D A jeśli dodatkowo podoba się innym to jestem nader kontent ;)