PDA

Zobacz pełną wersję : Cigar One/ Aukcja



Jacek Uchryń
28-02-2009, 23:30
Jacku, w Cigarone pojawiły się omawiane RyJ EL 2004:

http://www.cigarone.com/paradise/auctions-login.php?Feb26Mailing

Pozdrawiam

Słynne;) aukcje
Obecnie wychodzi po 19.8CHF za sztukę-niemało.
Tak więc zapytam tylko kontrolnie ,znajdą się chętni do zbiorowego udziału w aukcji?

radeqm
28-02-2009, 23:50
Kontrolne 2 sztuki przygarnę zawsze :-)

r a d e k

Jacek Uchryń
01-03-2009, 00:05
Ja standardowo przygarnę 3lub 5
tak więc pozostaje
18-20szt.

radeqm
01-03-2009, 00:46
Ja tak więc pozostaje
18-20szt.

Więc czekamy. Jutro trochę popytam ;-)

r

rafhof
02-03-2009, 23:08
ja kulturnie dziabnę 2 maluchy!!;-)

Jacek Uchryń
04-03-2009, 23:38
Pomału licytacja dobiega ku końcowi.
Niestety nie udało nam się zebrać quorum.
Może kiedyś w przyszłości pójdzie nam lepiej.

radeqm
05-03-2009, 00:18
...Niestety nie udało nam się zebrać quorum...

Jacek,

Ja kiedyś zebrałem trochę Quorum, głównie drogą kupna. Wcale mi nie smakowały - większość oddałem Userowi ;-)


pozdr.


r

P.S. Też mam nadzieję, że następnym razem pójdzie lepiej...

Jacek Uchryń
05-03-2009, 00:35
Tak,... mooooooooże się uda.
Tylko w którym życiu? :-)

klepitko
05-03-2009, 01:42
520 chf myślałem że pójdą wyżej

ar3k30
10-03-2009, 08:20
Skoro jest tutaj zamkniete grono user-ów to proponowałbym przemyśleć kwestię wyskakującego komunikatu o aukcji myslę że wtedy łatwiej zbierzemy całe grono do zakupu. Ewentualnie zawsze chętnie przygarne jakieś samotne cygarka coby się niepałętały po świecie , w humi miejsce się znajdzie albo kupie wikszego humi i będzie git.
Żonie powiem że to przez Was musiłem kupić ;-)


p.s
a może stała deklaracja w stylu z każdej aukcji 3 szt. ... ( proszę mnie teraz nie bić )

Koneser
10-03-2009, 11:22
Nie każda aukcja w CigarOne jest opłacalna... Z tego co widzę aktualnie licytowane jest pudełko Montecristo No. 4 Reserva - cena na tę chwilę 810 CHF (znając życie będzie wyższa), prawie 7 dni do końca... W zaprzyjaźnionym sklepie w Genewie mają te cygara na stocku za 650 CHF, tak więc deklaracje chęci zakupu na każdej aukcji trzeba wcześniej przeanalizować...

Z zaskakująco wysokich cen należy wymienić aukcję Cohiba Sublimes Edición Limitada 2004:

http://www.cigarone.com/paradise/auctions-products.php?id=30

Cena 3510CHF faktycznie może zaskakiwać, zwłaszcza, że wiele osób przyznaje im notę 88-92 pkt na 100...

ar3k30
10-03-2009, 11:27
Z każdej aukcji którą będzimy licytować , przemyślane licytacje a nie na chybił trafił.

Jacek Uchryń
10-03-2009, 15:37
… to proponowałbym przemyśleć kwestię wyskakującego komunikatu o aukcji myślę, że wtedy łatwiej zbierzemy całe grono do zakupu.
…a może stała deklaracja w stylu z każdej aukcji 3 szt. ..( proszę mnie teraz nie bić )
Przemyśliwać to nie bardzo jest, co.
Były cygara, które z czystej historycznej ciekawości można było kupić, ale chętnych zabrakło do rozebrania pudła, ot i cała historia.
Winni temu zostaną surowo ukarani w przyszłości, bić nie będziemy od razu się rozstrzela :D .
Aukcje są podawane z wyprzedzeniem,można przejrzeć całą historię już zakończonych aukcji
http://www.cigarone.com/paradise/auctions-products.php

Deklaracja taka to nie bardzo jest możliwa z kilku prostych przyczyn.
Nie wszyscy lubią kubańskie cygara.
Nie wszyscy lubią drogie cygara.
Nie wszystkich stać na dosyć wygórowane koszty zakupu.

Co do kwestii opłacalności aukcji, to na dobrą sprawę chyba żadna nie jest opłacalna,jakby nie patrzeć to nie inwestycja a zakupy,za które trzeba przepłacić jeśli się decydujemy na taką formę zakupów cygar.

Próbować zakładać wątki zawsze można, a nuż się kiedyś uda trafić coś.