PDA

Zobacz pełną wersję : Coś...co wymyka się mojej wyobraźni o ludzkim umyśle.



Jacek Uchryń
10-11-2010, 11:51
Kilka kropel valerianu,lub cuś mocniejszego przed czytaniem tego nie zaszkodzi...
Znalezione w sieci.

Ja czytałem na sucho...

O nikotyniarzach wiem wszystko!
Ojciec od kołyski inhalował mnie nikotyną!
Sam jak większość dzieci nikotyniarzy, trułem się nikotyną przez długie piętnaście lat mojego życia.
I w dodatku,ożeniłem się z palaczką.
A przecież nikotyniarze,to najbardziej wynaturzona i najbardziej szkodliwa społecznie nacja!
Ponieważ nikt tak nie zieje jadem i toksynami naokoło, jak nikotyniarz.
I w odróżnieniu od alkoholików oraz narkomanów,
nacja nikotyniarzy do tej pory powszechnie jest tolerowana na wielu pożal b. ...salonach.
Nikotyniarz nie dość,że truje sam siebie i najbliższych,to zatruwa całe środowisko.
I wszędzie bez wyjątku, tam gdzie przebywa, tam zostawia swoje odchody.
I nigdzie nie spotkasz większego kawałka publicznej przestrzeni wolnego od jego odchodów.
Nikotyniarz potrafi wyjść z teatru i rozdeptać kiepa na najbliższym kawałku napotkanego chodnika.
Jak ujawnił ostatnio jeden z polskich portali;
służby porządkowe po każdym kolejnym sezonie z każdego kilometra nadmorskiej plaży zbierają 2 przyczepy odchodów nikotyniarzy.
Czyli dokładnie petów i tylko petów!
W wielu publicznych miejscach Europy i Świata sterty odchodów nikotyniarzy wzbudzają obrzydzenie i odruchy wymiotne
I dlatego,wynaturzona społecznie nacja śmierdzących nikotyniarzy,
powinna być bezwzględnie izolowana od dzieci i reszty zdrowego społeczeństwa. Choćby i w rezerwatach dla samobójców!
Rutynowo każdemu nikotyniarzowi zawsze życzę zdrowego,dojrzałego raczyska!
Raczysko nierychliwe,ale sprawiedliwe!
I każdego nikotyniarza w swoim czasie dopadnie!
A wszelkie leczenie oczywiście powinno być prowadzona wyłącznie za prywatne pieniądze samych nikotyniarzy.
Nigdy nie wiąż się z nikotyniarą! Nie dość,że cuchnie,to zatruje siebie,
ciebie i cały twój dom!I urodzi ci cherlawe potomstwo!
Na twoją i twoich dzieci dożywotnią udrękę!
Partnerek i żon możesz mieć kilka.Cherlawe potomstwo będziesz miał jedno na całe swoje i swojego potomstwa, życie!
Nikotyniara,która nie jest w stanie rozstać się z nałogiem co najmniej pół roku przed planowana ciążą,
nie powinna nigdy nawet myśleć o dzieciach i potomstwie.
A trzeba wiedzieć,że nikotyna powoduje trwałą destrukcję materiału rozrodczego nikotyniarzy i zmiany genetyczne w ich organizmach na poziomie pojedyńczej komórki.
Przy czym dzieci nikotyniarzy jeszcze w okresie dzieciństwa,
są zdecydowanie bardziej zagrożone schorzeniami onkologicznymi /białaczka, rak wątroby/,niż potomstwo zdrowych rodziców.
O znacznie podwyższonym ryzyku graviditas extrauterina oraz niedorozwoju fizycznym i umysłowym potomstwa nikotyniarzy,nie wspominając!
Przy czym,papieros w ustach dziecka i młodziana,to dla wielu z nich, przedszkole narkomanii.
Nikotyna na ścianach pomieszczeń i domostw nikotyniarzy,to nie tylko i zaledwie, obrzydliwy fetor!
Ale tykający zegar onkologiczny.
I po zagrożeniu paleniem wtórnym fundowanym przez nikotyniarzy niepalącym, jest dla niepalaczy nikotyną z trzeciej ręki!
Z trzeciej ręki trzecie oblicze nikotyniarstwa!
Każdy nikotyniarz lekarz powinien być z urzędu pozbawiany prawa wykonywania zawodu lekarza!
A nauczyciel nikotyniarz powinien mieć zakaz zbliżania się do dzieci! Nikotyniarz,który upiera się przy swoim prawie do publicznego uprawiania nikotyniarstwa,jest skończonym idiotą!
I to nie jest obelga, a zaledwie diagnoza!

Uff,daliście rade przeczytać...

Moja refleksja jest taka,jesteśmy totalnymi degeneratami a z internautą jest wsio wporzo.
Czy,ja coś przeoczyłem?
Ps; Radek i Klepitko,pretendujecie :nunu: do natychmiastowego zwolnienia z pracy,pod rządami takich umysłów.
Qwa internet nie powinien być dostępny dla wszystkich.

jasiu1234567890
10-11-2010, 14:19
Ja się ubawiłem czytając to...
NIKOTYNIARZ:ss:

hahah pozdrawiam

radeqm
10-11-2010, 14:45
Nikotyniarz brzmi dumnie!

r

proforma
10-11-2010, 16:54
niektórym szkodzi nikotyna, niektórym - jak widać - jej brak...
pytanie komu bardziej?

oZz
10-11-2010, 19:47
aż mnie naszła ochota żeby zapalić;)

Ktoś kto to pisał ma chyba niemały problem ze sobą;)

dymek
28-11-2010, 12:17
Jedno moge mu przyznać, że "Nikotyniarze" (oczywiście nie wszyscy) zostawiają po sobie syf w postaci niedopałków na chodniku, trawie, plaży....

Bruno
28-11-2010, 13:59
Autor tego tekstu wygląda mi na nieświadomego faktu, że nikotyniarz nikotyniarzowi nierówny. No bo nikotyniarz cygarowy bardzo się różni od nikotyniarza cygarowego. Z niedoukami nie bede dyskutował :bleh: