PDA

Zobacz pełną wersję : Cygarowe "spontany"



Don Lecho
11-03-2010, 12:38
Wczorajszy dzień troszkę przypomniał mi zeszły cygarowy tydzień, z tym że trzy spotkania zamknęły się w tymże jednym właśnie dniu .
Wpierw zagościł u nas Pan Andrzej z Premium Cigars, - 3 godziny sympatycznej rozmowy o cygarach i ich rynku rynku, podróżach, sytuacji na kubie i innych tematach.
Spaliliśmy
Aga- Olor del Cibao corona maduro
Ja- Don Rosa corona maduro - delikatnie mnie kopnęło
Pan Andrzej - Don Rosa robusto habano M.F.

Godzinę później ( w między czasie lunch) zawitał do nas Marek (entelm) i całkowicie niespodziewanie mój kuzyn Witek znany już niektórym forumowiczom. Niestety Aga musiała nas opuścić przed spotkaniem (Milenka w żłobku do obioru)
I znów byłem zmuszony zapalić:ss: . Marek zapalił Don Rosę robusto connecticut, a ja i Wit po Olor del Cibao robusto connecticut. był to dobry wybór jako moje drugie cygaro, lekkiekie i niezobowiązujące a przy tym idealne spalanie.

Wieczorkiem odbyło się jeszcze jedno spotkanie w "Łososiu" był z nami jeszcze nasz znajomy tudzież także znany niektórym z forum .
Tutaj poszły juz raczej małe cygarka
Ja spaliłem cosik z Indonezji a mianowicie cygarko Ramayana w formacie petite corony- takie dosć dziwne cygaro słodko-kwaśne przypominające mi swym aromatem trochę jakieś cygaro honduraskie z tym że to miało wiekszą kwasowość
Aga spaliła cygaretkę Dannemana Moods, a znajomy coronkę Fumas de torcedore.

Pogawożyli popalili , popili i do domu już zmykali:D

Takie spontany to My lubimy:gd:

Jacek Uchryń
12-03-2010, 13:07
...
Wpierw zagościł u nas Pan Andrzej z Premium Cigars, - 3 godziny sympatycznej rozmowy o cygarach i ich rynku rynku, podróżach, sytuacji na kubie i innych tematach.

Dowiedziałeś się coś ciekawego?

Spontany są najlepsze,wychodzą same z siebie...czasami misternie i długo planowane spotkania nie dochodzą do skutku, a tu(spontanicznie) zawsze wychodzi.

rafhof
15-03-2010, 21:36
no wybitnie spontaniczie i obficie!!

jak już Radek pisał w temacie ŚPC trzeba by jakiś spontan włączyć jeszcze przed świętami...;-) bo lany poniedziałęk nie jest dobrym dniem na palenie - z wielu względów!!;-)

no to kiedy planujemy jakiś spontan?!?!;-)

pozdro serde

Don Lecho
17-03-2010, 09:24
podobno w najbliższy poniedziałek odbędzie się "spontan" w łososiu , więc ci co mogą to niech się pojawią:D.
A dlaczego w łososiu? - bo może wkońcu też bym coś chlapną z % :bleh:

gelu
17-03-2010, 15:10
witajcie cygarowi entuzjaści wstępnie się piszę na ten spon-tan:)
daj Lechu znać o której mniej -więcej spotkanie
pozdrawiam

radeqm
18-03-2010, 00:19
:(

Siedzę w pracy...


r

gelu
18-03-2010, 09:59
a nie możesz jej na trochę porzucić ?:) może jakiś urlop na żądanie, Radku albo wypiszę Ci usprawiedliwienie hihi może zaakceptują
pozdrawiam

radeqm
18-03-2010, 14:20
Hmm, może spróbujemy?

;)