PDA

Zobacz pełną wersję : La Casa del Habano Warszawa otwarta



Andrzej Dobosz
18-02-2010, 17:09
Witam,

Zapraszam wszystkich do odwiedzenie La Casa del Habano Warszawa ul. Nowy Świat 7

oto pozycje dostępne tylko w La Casa del Habano

Bolivar Gold Medal 42x165 mm cena 42 PLN

Partagas Culebras - cena 105 PLN za 3 sztuk
i
San Cristobal Oficios 43X135 mm cena 46 PLN

Opakowani X Festiwal zawierające:
• Montecristo Edmundo (Cepo 52 x 135 mm)
• Trinidad Robustos Extra (Cepo 50 x 155 mm)
• Cohiba Maduro 5 Genios (Cepo 52 x 140 mm)
• H.Upmann Magnum 50 (Cepo 50 x 160 mm)
• Romeo y Julieta Short Churchills (Cepo 50 x 124 mm)
• Hoyo de Monterrey Epicure Especial ( 50 x 141 mm)
• Partagás Serie P No 2 (Cepo 52 x 156 mm)
• Cohiba Siglo VI (Cepo 52 x 150 mm)
• San Cristóbal de la Habana Mercaderes (Cepo 48 x 167 mm)
• Cuaba Generosos (Cepo 42 x 132 mm)
W cenie 1250 PLN za opakowanie

Cohiba Reserva 1999 - 2002 opakowanie 30 sztuk zawierające:
* 6 Coronas Especiales
* 4 Espléndidos
* 6 Robustos
* 8 Piramides
* 6 Medias Coronas
w cenie 2700 PLN za opakowanie

Zapraszam do La Casa del Habano.

Ceny wszystkich cygar z naszej oferty w La Casa del habano są takie same jak w sklepach Old Havana.

Pozdrawiam

Don Lecho
18-02-2010, 17:22
:goojob: Panie Andrzeju z pewnością zawitam do nowego salonu jak tylko będę w Warszawie -może jeszcze w tym miesiącu:ss:

Don Lecho
04-03-2010, 16:49
Ano i zawitaliśmy wraz z małżonką jak obiecałem.
Lokalizacja - wiadomo centum W-awy. i mimo że nam udało się zaparkować samochód pod samym lokalem ( po prostu mieliśmy szczęście) ciężko raczej będzie zaparkować gdzieś w pobliżu za dnia. Po 18:00 może już być trochę łatwiej.

No to wchodzimy:

Jak tylko przekroczyliśmy próg od razu po lewej stronie ciągnie się humidor walk-in (wykonany oczywiście z właściwego cedru) w którym pietrzą się Havany. Na przeciwległej ścianie także zaraz od wejścia znajduje się gablota z akcesoriami. Całość znajduje się na dość wąskiej powieszchni - ok 4m szrokości

Po schodkach do góry i znajdujemy się w gustownie urządzonej sali klubowej
jednak troszkę małej -szerokość wciąż ta sama ( według zapewnień Pana Andrzeja planowana jest rozbudowa o taras zimowy na tyłach lokalu).
Samo wnetrze sali klubowej wyłożone jest wszędzie bodajże mahoniem, a fikuśne skórzane fotele zachęcają do spoczynku.
miedzy salą klubową a sklepem znajduje się humidyzowana szafa ze skrytkami do wynajęcia. Obsługa bardzo miła , a więc zasiadamy wcześniej jednak wybierając do palenia coś z oferty, bowiem w sali klubowej można palić tylko cygara zakupione w tym punkcie) Ja na szybkie palenie wybrałem Partagas mille fleurs(19zł), a Aga Fonsece KDT (14zł) ( następne spotkanie za około godzinkę z Proformą:D) Do cygar obsługa zaserwowała oczywiście kawę kubańską wedle życzenia.
Nie wiem czy to magia miejsca czy po prostu dobre sztuki nam się trafiły (oczywiście cygara można wybrać samemu) ale cygarka tak niepozorne w połączeniu z odpowiednio przyrządzoną kawą smakowały wybornie. Aga miała małe problemy z ciągiem w KDT ale dzięki temu tego malucha paliła tyle samo czasu co ja Partka. Podczas degustacji można także zagłębić się w lekturę czołowych magazynów cygarowych i w jakąś prasę kubańską.

Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w centralnie sterowany system pochłaniania dymu czego efektem jest brak mgiełki - co widać na zdjęciach
obsługa może dowolnie sterować pochłaniaczami w zależności od tego w którym pomieszczeniu aktualnie się pali .

Całkiem miło spędzony czas , szkoda tylko że pan Andrzej nie mógł towarzyszyć nam do końca.

Na wychodne zakupiliśmy kilka sztuk San Cristobali oficios w cenie 46zł/szt

No i pędzimy do Promenady po drugiej stronie Wisły, na kolejne spotkanie z Maćkiem:D

Jacek Uchryń
04-03-2010, 17:04
Lechu,wielkie dzięki za relacje,faktycznie wąsko i skromniutko,ale...

proforma
04-03-2010, 17:18
a dowiedziałeś się ile kosztuje wynajęcie humidora?

Don Lecho
04-03-2010, 17:42
a dowiedziałeś się ile kosztuje wynajęcie humidora?
dowiedziałem się od obsługi ze coś w okolicach 700 euro na rok , ale jest to nieoficjalna informacja

Jacek Uchryń
04-03-2010, 17:53
Wow, to byłoby sporo drożej niż u Holts'a,uff.

proforma
04-03-2010, 19:08
tak właśnie myślałem...

AdamLuczak
04-03-2010, 20:17
1. Bardzo fajny post :)
2. bardzo fajne wnętrze, takie ciasne długie a jednak klimatyczne o ile widzę ze zdjęć
3. skrytki, super pomysł :) myślałem o czymś takim jakiś czas temu. cena dość wygórowana ale może to jeszcze całkiem nieoficjalna ?
4. ta ślicznotka na zdjęciach to kto to ? ;) (no offence :) )

adam

ginos
05-03-2010, 10:50
I takich lokali powinno być więcej w całym kraju i nie było by problemu z zapaleniem cygara. Kultura na poziomie i to jest to.

dymek
05-03-2010, 16:00
Fajna relacja, dobrze się czytało i oglądało.

Don Lecho
06-03-2010, 10:39
4. ta ślicznotka na zdjęciach to kto to ? ;) (no offence :) )

To jest moja druga połowa pomarańczy:D

Jacek Uchryń
19-04-2010, 13:44
LCDH Warszawa, na stronie Habanosa
www.habanos.com (http://www.habanos.com/article.aspx?aid=395&type=1)

La Casa rodzi się w necie
lcdh.pl (http://www.lcdh.pl/)

Początek wygląda klimatycznie :goojob:,ale.
Słowo wstępne,wymaga lekkiej poprawki, chyba,że twórcy zakładają nie czytania słowa wstępnego przywitania, przez odwiedzających.