PDA

Zobacz pełną wersję : Zapalniczka Aristo 17187



Dzik
19-01-2010, 01:45
Z okazji Świąt moje dziewczę sprezentowało mi taką oto zapalniczkę:
http://sklep-tytoniowy.abc24.pl/default.asp?kat=32094&pro=516650
Nabyła ją w sklepie tytoniowym w Galerii Bałtyckiej. Na początku bardzo się ucieszyłem, bo ostatnio przebąkiwałem o nowej, jednopalnikowej, poręcznej zapalarce. Niestety szybko czar prysł, zapalniczka nie trzymała płomienia tylko bardzo szybko gasła. Przy reklamacji okazało się, że dziewczyna zapłaciła za tą zapalniczkę 80 zł. O marżach w tym sklepie można napisać osobny temat. Z reklamacją jednak nie było problemu, dostałem drugą taką samą, która z początku paliła jak złoto. Tak było do pierwszego nabicia. Kombinacje z regulacją płomienia na początku skutkowały, ale w końcu i one przestały. W tym momencie polecam omijać tą zapalniczkę szerokim łukiem. Kolejna reklamacja i tym razem zdecydowałem się na kosztującą również 80 zł w tamtym sklepie taką oto zapalniczkę Palio:


Muszę powiedzieć, że z tej jestem bardzo zadowolony. Działa bez zarzutu.

Bruno
19-01-2010, 18:05
A może to kwestia tegoż sklepu, który sprowadza zapalniczki najgorszego sortu a wygladające jak pełnowartościowe? Ja kiedyś bezskutecznie usiłowałem tamże kupić zapalniczkę ale po drugiej reklamacji zrezygnowałem i kupiłem w AKAN.
Ale ta Twoja, którą ostatecznie masz też mi się podoba. Miałes ja w niedzielę na kuligu? :)

jasiu1234567890
19-01-2010, 21:37
Miał ;]