PDA

Zobacz pełną wersję : Superpromocja



ex member.
29-12-2009, 08:30
Panie i Panowie,
w Akanie jest świateczno-noworoczna superpromocja na cygaretkę RyJ http://www.sklep-tytoniowy.abc24.pl/default.asp?kat=-1&pro=239922.
No, nie przegapcie! :ss:

Jacek Uchryń
29-12-2009, 09:10
a ile kosztowały przed promocją?
To bardziej pasuje na tytuł zabawna super promocja.

ex member.
29-12-2009, 09:18
a ile kosztowały przed promocją?

Nie mam bladego pojęcia. Ani nawet zielonego ...



To bardziej pasuje na tytuł zabawna super promocja.

Dla kogo zabawna, to zabawana! :whatever:

Ale, za to, jajcarska!:D

Jacek Uchryń
29-12-2009, 09:34
Cóż dla kogo jajcarska, to jajcarska.
Naganne jest to :D,że nieuważnie śledzisz co się dzieje na stronie tego sklepu :eek:,to niedopuszczalne,że nie wiesz jak duża jest ta promocja :nunu: :r::r:.

ex member.
29-12-2009, 09:44
Cóż dla kogo jajcarska, to jajcarska.
Naganne jest to :D,że nieuważnie śledzisz co się dzieje na stronie tego sklepu :eek:,to niedopuszczalne,że nie wiesz jak duża jest ta promocja :nunu: :r::r:.

Moze i nieuważnie ale śledzę! I się dobrą promocyjną nowiną, z kolegami, dzielę! Taki jestem.
Mnie tam, zresztą, wystarczy, że promocja "jest", nie muszę wiedzieć czy, i jak, duża ... Już samo, że "jest" to dobrodziejstwo, o którym Ty nie mozesz mieć, tam na obczyźnie, pojęcia! :D

Jacek Uchryń
29-12-2009, 10:03
No tak,co ja mogę wiedzieć o jestestwie promocji,kiedy oferta tutejszych sklepów,wygląda dla was jak nieustająca promocja :).
i coś w tym jest,a kiedy przychodzi promocja promocji to już zawrót głowy po którym pozostaje tylko ból głowy :whatever:.

exmember
29-12-2009, 12:19
Promocje to ma TC i CL. Akan??? Nawet nie zaglądam z prostego powodu. Nie stać mnie:wr:

ex member.
29-12-2009, 12:32
A ja, owszem, zaglądam czasem.
Kto bogatemu zabroni ... :D