PDA

Zobacz pełną wersję : Wrzut na looz



guest
24-12-2009, 07:55
Ach ten dobry humor:nunu:
Co do końcówki bardzo słuszna deklaracja :ss:

:D dementi ! dementi! :D
Będę tam kupował cygara, podobnie jak proforma, klepitko, yorick. A dla Bruna i Adama, którzy z całą stanowczością zadeklarowali, że nic już tam nie kupią w swoim poprzednim poście zasugerowałem, że jeśli jednak chcieliby z CiT jakieś dobre cygaro dostać i nie łamać swoich postanowień to wystarczy, że pojadą tam z nami. My zrobimy zakupy, czyli kupimy a oni przytulą gratisy, których zawsze u Pana Piotra jest bez liku. I tak i wilk syty i owca cała :D

AdamLuczak
25-12-2009, 21:08
bles: tak ku mojej pamięci... możesz zacytować mój post gdzie napisałem że nic nigdy w CiT nie kupię ?
Bo to byłoby chyba pierwszy raz w życiu gdy napisałem coś takiego... :D

A ON topic to Wam zazdroszczę tych smakowitych cygar palonych przez Święta... ja nie miałem okazji :(

Adam

guest
25-12-2009, 21:26
bles: tak ku mojej pamięci... możesz zacytować mój post gdzie napisałem że nic nigdy w CiT nie kupię ?
Bo to byłoby chyba pierwszy raz w życiu gdy napisałem coś takiego... :D
.....

Tak z kontekstu wynikało, ale jeśli popełniłem naditerpretację to przepraszam i cieszę się, że będziesz kupował tam gdzie ja :D

AdamLuczak
25-12-2009, 21:49
I znowu nie piszę że BĘDĘ kupował :P
Ja się nie zarzekam że 'nigdy', że 'nic' itp.
Zapadło mi w pamięć takie Ojcowskie przykazanie 'Nigdy nie mów nigdy' :)

A zamiast tutaj pisać takie blebluchy to napisz do CiT i postaraj się wyjaśnić sprawę do końca. Będziemy wiedzieli na czym stoimy bo na razie to dużo napisaliśmy a tak do końca to nie wiem o czym.

Pozdrawiam,
Adam

guest
25-12-2009, 21:57
... A zamiast tutaj pisać takie blebluchy...

co mam przez to rozumieć?


... to napisz do CiT i postaraj się wyjaśnić sprawę do końca...

żartujesz?


... dużo napisaliśmy a tak do końca to nie wiem o czym.

przykro mi

Reasumując: zaczyna być kulawo i słomianie ...

Bruno
25-12-2009, 22:22
Panowie, przestańcie się łapać za słówka. Święta są. Pax, pax vobiscum. Zapalcie cos dobrego jako i ja czynię (Fuente Opus X). :cb::beerchug:ss::nunu:

Jacek Uchryń
25-12-2009, 23:28
Adam dawno temu napisałeś do jednego z nas

...
Jak dla mnie to tym właśnie postem udowodniłeś że tutaj pasujesz :)
...
był to 192 post na tym forum.

Dziś mamy ponad 5000 postów i oprócz jednej sprawy z pinami mieliśmy spokój .

Użycie takiego zwrotu jak blebluchy"w stosunku do treści posta napisanego przez innego użytkownika jest niestosowne i nieeleganckie a nawet obraźliwe.
Co to są blebluchy-? nawet google tego nie zna.

Czym innym jest napisany żart,czym innym użycie słowa "blebluchy",które są zawoalowaną obrazą w odczuciu tego do którego jest to słowo wysłane.
Są fora gdzie są mistrzowie w takim sposobie pisania,ale tu nie ma mojej zgody na takie podjazdy i dotyczy to każdego

Jako właściciel tego forum,chcę abyś teraz TY udowodnił,że wciąż tu pasujesz, Administratorem tego forum jesteś,więc bądź

Bles'ku


Reasumując: zaczyna być kulawo i słomianie ...
Przykro mi,że masz takie odczucie w tak świąteczny czas i że w ogóle ta historia się wydarzyła.

Do życzeń Świątecznych dołożę jeszcze prośbę
Proszę poskromcie palce nad klawiaturami i nie psujmy atmosfery jaką tu stworzyliśmy.

AdamLuczak
27-12-2009, 12:12
Witajcie,

Bles: nie miałem zamiaru Cię urazić, jeśli tak to odebrałeś PRZEPRASZAM.

blebluchy: przegadywanki itp. to nie miało być obraźliwe i mam nadzieję nie było :)

Jeśli chodzi o CiT to jak dla mnie sprawa nie jest nadal do końca jasna i o tym piszę.
Jednak chyba budzi nadmiar emocji więc ja temat odpuszczam...

Pozdrawiam,
Adam