PDA

Zobacz pełną wersję : Zgaduj zgadula przedświąteczna



ex member.
22-12-2009, 20:25
Mam propozycję przedświątecznej zabawy. Taka mała, niezobowiązująca, zgaduj-zgadula.

Kto pierwszy odgadnie; jakie cygaro wypaliłem jako moje pierwsze, otrzyma takie samo w nagrodę. Cygaro, o które chodzi jest przedstawione, pomiędzy innymi, na załączonym zdjęciu i znajduje się na liście poniższej – wśród innych, wymienionych w kolejności alfabetycznej.
Swój typ, proszę przesłać na adres: alej@poczta.onet.pl - jeśli nikt nie odgadnie w pierwszym podejściu - bo i tak może przecież się zdarzyć - to zrobimy ew. dogrywkę.

Don Sebastian Corona
Fonseca KDT Cadetes
Gran Habano #1 Rotschild
Gran Habano #1 Torpedo
H.Upman Coronas Major
Hoyo de Monterrey Epicure N0 1
Hoyo de Monterrey Petit Robusto
Macanudo Maduro Diplomat
Macanudo Cafe Ascot
Romeo y Julieta Coronitas en Cedro


Biorącym udział w tej zabawie życzę powodzenia! ;))

d

ex member.
22-12-2009, 21:26
Będzie info.
Na razie mam dwa pudła, więc gramy dalej!:)


EDIT: Mamy następne pudło! (tymczasem każdy typował inne cygaro)

guest
22-12-2009, 21:44
Napisz co odpadło to koleinym strzelającym będzie łatwiej :whatever:

ex member.
22-12-2009, 21:50
Każdy powinien mieć takie same szanse. Jeśli nikt nie zgadnie w pierwszej turze, ogłosimy następne podejście.
Powodzenia

PS. Mam kolejny typ. Znowu pudło.

Jacek Uchryń
22-12-2009, 23:09
Ja tylko zupełnie nie rozumiem dlaczego odpowiedzi idą na e-mail jeśli konkurs jest ogłaszany na forum.
Poproszę o odpowiedź na email.

ex member.
23-12-2009, 07:42
Ja tylko zupełnie nie rozumiem dlaczego odpowiedzi idą na e-mail jeśli konkurs jest ogłaszany na forum.
Poproszę o odpowiedź na email.

Jacek, na e-mail dla tego, żebyś też mógł, w zabawie, wziąć udział. Mam nadzieję, że nie wykracza to poza regulamin. Nawet zastanawiałem sie, czy poprawnej odpowiedzi nie zdeponować u Ciebie, ale doszedłem do wniosku, że też możesz zechcieć, w tej przedświatecznej zabawie, wziąć udział.

W związku z faktem, że zgadywanka okazuje sie dosć trudna, proponuję przystąpić już do drugiej tury.
Tzn. kto przesłał mi już jeden swój typ, może podać kolejny. Osoby, które jeszcze nie typowały, mogą sie przyłączyć na tym etapie - do czego namawiam :)

Powodzenia.

Jacek Uchryń
23-12-2009, 08:11
Zdeponuj, zdeponuj, przecież kiedyś mi już pisałeś o swoim pierwszym cygarze :ss:.
Wystarczy jak odpowiedź wyślesz do mnie na pw :thumbup:.
A dla biorących udział w zgadywance :gl:.

ex member.
23-12-2009, 08:28
Pisałem Ci o pierwszym cygarze??!! :eek: I Ty to, w dodatku, pamietasz??? ...
:whatever:

ex member.
23-12-2009, 09:23
Ogłaszam koniec zabawy!
Moje pierwsze cygaro to: to Gran Habano #1 Torpedo.
Zwyciezcą został bles73, więc cygaro pojedzie do niego - gratuluję :) :bravo:
Proforma (z rotschildem) był blisko.

Uczestnikom, dziękuję za zabawę,
a wszystkich pozdrawiam.