PDA

Zobacz pełną wersję : Śląskie Poniedziałki Cygarowe



radeqm
08-12-2009, 00:46
Witajcie,

Inauguracja cyklu miała miejsce miesiąc temu w Rudzie Śląskiej, w pubie "Pod Łososiem".
Dziś w tym samym miejscu spotkaliśmy się w większym gronie.
Lista obecności:
- Lechu z Małżonką (Aga, zarejestruj się na Forum :))
- Rafhof
- Gelu
- LukaszW
- radeqm

Tematów do rozmowy, jak zwykle zresztą, nie zabrakło. Cygar kilka poszło z dymem - ja wypaliłem Indian Tabac Super Fuerte Maduro - 2,5 roku w humidorze - to sztuka z pierwszych zakupów w USA, w których pomagał Jacek :) Inni pewnie sami napiszą co palili.
Obsługa pubu, delikatnie rzecz ujmując, do fanek dymu cygarowego nie należy, za to wentylacja dzielnie daje radę i można spokojnie palić w 6 osób i normalnie oddychać.
Za miesiąc pewnie znowu się tam spotkamy.

Dzięki!


r a d e k


P.S. Zdjęć znowu nie ma - aparatu nikt nie wziął a na komórkę za ciemno...

rafhof
08-12-2009, 01:51
jaaaa... to my się gryfnie trefieli a pokurzili!!

tak by chyba trza zacząc!! i tak na prawdę nic więcej nie trzeba by pisać...;-)

świetne spotkanie - w pełnym składzie forumowych aktywistów z tej części Silesii - i nawet jedna niespodzianka - Aga!!;-)

miło się paliło, gaworzyło!!śmiało i słuchało!! z obsługą i jakością napojów gorzej - ale w takim gronie - to niezauważalne mankamenty!

wentylacja na prawdę świetnie dała radę - choć trochę "huczało";-)

ja wypaliłem pierwsze w moim życiu: Maria Mancini Magic Mountain Torpedo Maduro i....hmm..muszę w sumie z szacunku dla usera (który mnie "inspirnął"), Manna (który napisał "tu w górze";-) i blesa (który je dla mnie kupił) napisać coś więcej w "około-inspiratorskim" temacie popełnić...
tymczasem napiszę tylko (ciekawe jak mnie zrozumiecie?!?!?!?;-) - smakowało mi jak palony dżentelmen - taki klasyczny - 60lat, frak, brylantyna, muszka, lakierki, cylinder...max elegancja
to tyle...tymczasem...!;-)

a za spotkanie dziękuję uczestnikom i do następnego!!może obfitszego - zwłaszcza we wspólny obiad tuż przed paleniem!!;_)

hej

ex member.
08-12-2009, 10:06
Rafał.
Jeszcze dla mnie, musisz coś więcej, o owej Marii Mancini napisać ... :D

A lokalnych spotkań forumowych aktywistów, jak najbardziej, zazdraszczam!

klepitko
08-12-2009, 10:59
Oj tam z Sacza do Kraka masz niedaleko. Regularnie cygarowcy zbierają się w 1 i 3 wtorek miesiąca w La Habanie po 18.00 wraz z PKLF bo są jej członkami :)Do Łososia też mamy w sumie niedaleko

Don Lecho
08-12-2009, 12:33
Tak jak zawsze gryfnie było i się dobrze nam kurzyło i gaworzyło :D

U mnie poszedł z dymem RP Decade Torpedo- cygarko trochę mnie zaskoczyło swoimi aromatami ( mydlanymi) choć bardzo indywidualnymi , ale jednak nie moimi. Co do kultury spalania -100% zadowolenia

Aga wypaliła jak przystało na prezesową DON LECHO robusciaka Don Rosa M.F. który jest według nas bardzo dobrym lekkim cygarem, dającym obfitego i kremowego dymu bez umiaru, oczywiście spalanie także perfekcyjne, co mogą potwierdzić pozostali biesiadnicy tegoż wieczoru.

Wspólnie z Agą dziękujemy za ponowne przybycie do Rudy .

Ahh szkoda że trza czekać aż "rok" na następne spotkanie w łososiu, a może by tak cygarko jeszcze przed wigiliją, w takim lub nawet większym gronie?

gelu
28-12-2009, 18:24
Witajcie po Świętach:)
mam nadzieję że brzuchy dobrze są zaopatrzone przed pierwszym w Nowym Roku paleniu poniedziałkowym Pod Łososiem około 16 w dniu 04.01.2010.
chętnych proszę o umówiony znak sygnał :)

rafhof
29-12-2009, 13:05
wesłowego postXmess!!!;-)

ja się oczywiście melduję na poniedziałek!!7-go stycznia 2010 rku!!

no chyba, ze będę miał kłopoty ze "złapaniem zooma" po Sylwestrze - ale nie przewiduje takich komplikacji - zwłaszcza do pon powinno przejść;-)

zatem dozo w pon 7-go!!

zapraszamy też bardziej i mniej ościenne regiony!!!

hej

guest
29-12-2009, 13:07
już coś nie tak z zoomem :D
7 stycznia w poniedziałek będzie w 2013r. :gd:

rafhof
29-12-2009, 17:22
już coś nie tak z zoomem :D
7 stycznia w poniedziałek będzie w 2013r. :gd:

dzięki za czujność!!!

no mój zoom to chyba będzie trza do jakiegoś medyka dać...zaraz jak on sie nazywał...hhhhmmm...a wiem!!!: terapeuta...!!!;-)
a może anestezjolog...hmmm...pomyślę jeszcze...w końcu "nie źle" mi idzie.....

rozumiem, że przyjedziesz Bles?!??!!?

ech te stare (już prawie;-) kalendarze...
oczywiście chodziło mi o 4 stycznia!!

tak więc dozo raz jeszcze!!!

hej

guest
29-12-2009, 17:26
7 stycznia przyjadę

a lekarz to gerontolog :D

rafhof
29-12-2009, 17:34
7 stycznia przyjadę

a lekarz to gerontolog :D

no to czekam!!!!!!

ufff...a już myślałem, że jednak do okulisty muszę iść;-)

hej

Don Lecho
30-12-2009, 15:55
Krótkie info o Nowo Roczym spotkaniu.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę tj. 3 stycznia na starym miejscu czyli w łososiu. Start przewiduję na ok 17:00 -wszystkim pasi?

Będę ja z Agą , a także zadeklarowali się że będą: Łukasz, Grzesiek, Radek.
Mam nadzieją że Rafał także dołączy, a może ktoś jeszcze z okolicznych rejo nów:cb:

gelu
30-12-2009, 19:46
Witam,
straszne mieszanie z tym Naszym spotkaniem (4, 7, 3 stycznia) qurcze to chyba z tego przejedzenia:)
postaram się być tego 3-go choć będzie ciężko cóż..
może jakoś się uda:confused: lepszy byłby poniedziałek 4-go

gelu
30-12-2009, 21:09
Marek,

Mam dla Ciebie jeszcze Sancho Panzy... Może jednak wpadniesz? Jak nie w niedzielę, to w innym terminie?

r

Hej
Radku pamiętaj jeszce o moich giermkach na spotkanie niedzielne, jakbym nie dotarł to przekaż Łukaszowi lub Lechowi
thx

radeqm
30-12-2009, 21:16
Hej
Radku pamiętaj jeszce o moich giermkach na spotkanie niedzielne, jakbym nie dotarł to przekaż Łukaszowi lub Lechowi
thx

Siur, siur.
Tak czy inaczej musisz wpaść osobiście - boję się przekazać chłopakom - zaraz Ci spalą...
;)

r

Don Lecho
31-12-2009, 10:50
Witam,
straszne mieszanie z tym Naszym spotkaniem (4, 7, 3 stycznia) qurcze to chyba z tego przejedzenia:)
postaram się być tego 3-go choć będzie ciężko cóż..
może jakoś się uda:confused: lepszy byłby poniedziałek 4-go

Grzesiek no to se niezle namieszales w zoladku :D, przeciez we wtorek rozmawialismy o spotkaniu i mówiles ze niedziela nie bedzie problemem dla Ciebie. A dzwonilem do ciebie przeciez glownie dlatego ze ja nie moge w poniedzialek.

Wiec o so hozi?:confused:

gelu
01-01-2010, 20:25
a nie wiem za dużo wolnego 2 tygodnie mnie jakoś zdekoncentrowały:0

lukaszw
02-01-2010, 23:24
Rafał jak jaki transport robimy? ja jak zwykle nie prowadzę cygara bez "zakąski" nie rozumiem :) jedziemy drajwą czy się poświęcasz?

rafhof
03-01-2010, 12:18
spokojnie mogę driverować!

zwinę Cie skąd chcesz - chta , M1 - gela tez możemy zebrać "po drodze";-)!!

nie ma sprawy!! dajcie tylko znać i działamy!!

hej

ex member.
05-01-2010, 09:38
Bo Rafał nie potrzebuje alkoholu, żeby się dobrze bawić!

rafhof
22-01-2010, 16:10
WItajcie,

przed nami kolejny I-szy poniedziałek miesiąca - tym razem lutego!!

zgodnie z kuluarwymi ustaleniami tym razem spotykamy sie w Zabrzu w restauracji Pod Kasztanami - teren znany lokalnym wyjadaczom i FOSCA'owym bywalcom (pre-brenieńskim;-).

W kanjpie mamy wynajętą (nieodpłatnie) salkę kominkową - na wyłączność - z palącym się kominkiem i obsługą!! Catering z karty restauracyjnej, piwo lane na miejscu, pozostałe alko możemy "legalnie wnieść" i postawić na stół!

Dojazd do restauracji łatwy, parking strzeżony (nieodpłatny) na jej terenie.

Gorąco zapraszam ekipy mniej i bardziej ościenne - bo to dobry moment do spotkania karnawałowo-zimowo-cygarowo-kominkowego!!;-)

Wrocław sie już wstępnie określił i licze na pozostałych również bardzo!! Rybnik, Cieszyn - takie to piękne miasta...choćcie do nas!!;_)

A moze i jakiś desant z Warszawy się uda zrobić?!?!

A inne rejony i regiony...?!


salka przewidziana na 30 osób - więc damy radę!!

ZAPRASZAMY bardzo gorąco!!

Do zobaczenia na miejscu!!!

Pe.eS.
autor postu i organizator zderzenia będzie niestety nieobecny ciałem na forum przez najbliższy tydzień z okładem a to z uwagi na wyjazd rodzinno-snowboardowy w Alpy...;-)..ale wracam już ostatniego stycznia w nocy by się spotkać w poniedziałek z bracią cygarową!!
w knajpie oczywiście wszystko ustalone - nic nie trzeba potwierdzać - tylko przybyc!!!
hej

guest
22-01-2010, 18:36
A moze i jakiś desant z Warszawy się uda zrobić?!?!

Jakby pierwszy poniedziałek miesiąca lutego wypadał w drugi, albo trzeci piątek lutego to czemu nie.

gelu
22-01-2010, 23:28
WItajcie,

przed nami kolejny I-szy poniedziałek miesiąca - tym razem lutego!!

zgodnie z kuluarwymi ustaleniami tym razem spotykamy sie w Zabrzu w restauracji Pod Kasztanami - teren znany lokalnym wyjadaczom i FOSCA'owym bywalcom (pre-brenieńskim;-).

W kanjpie mamy wynajętą (nieodpłatnie) salkę kominkową - na wyłączność - z palącym się kominkiem i obsługą!! Catering z karty restauracyjnej, piwo lane na miejscu, pozostałe alko możemy "legalnie wnieść" i postawić na stół!

Dojazd do restauracji łatwy, parking strzeżony (nieodpłatny) na jej terenie.

Gorąco zapraszam ekipy mniej i bardziej ościenne - bo to dobry moment do spotkania karnawałowo-zimowo-cygarowo-kominkowego!!;-)

Wrocław sie już wstępnie określił i licze na pozostałych również bardzo!! Rybnik, Cieszyn - takie to piękne miasta...choćcie do nas!!;_)

A moze i jakiś desant z Warszawy się uda zrobić?!?!

A inne rejony i regiony...?!


salka przewidziana na 30 osób - więc damy radę!!

ZAPRASZAMY bardzo gorąco!!

Do zobaczenia na miejscu!!!

Pe.eS.
autor postu i organizator zderzenia będzie niestety nieobecny ciałem na forum przez najbliższy tydzień z okładem a to z uwagi na wyjazd rodzinno-snowboardowy w Alpy...;-)..ale wracam już ostatniego stycznia w nocy by się spotkać w poniedziałek z bracią cygarową!!
w knajpie oczywiście wszystko ustalone - nic nie trzeba potwierdzać - tylko przybyc!!!
hej

Hi
Rafhofie, o której przybycie zaplanowane do Kasztanów ?

Yorick
23-01-2010, 22:37
...
Wrocław sie już wstępnie określił i licze na pozostałych również bardzo!! Rybnik, Cieszyn - takie to piękne miasta...choćcie do nas!!;_)
...

Ja mam nadzieje pojawić się w gronie Wrocławiaków :)

rafhof
25-01-2010, 18:44
start mamy od 17.00

w restauracji trya poda haso: cygara - to zaprowadz na gore!,-)

hej

rafhof
25-01-2010, 18:45
a Panowie w Krakowie?

no Was nie moze nie byc!!

hej

radeqm
01-02-2010, 01:12
Panie i Panowie,

Pamiętajcie - godzina 17 tutaj (http://maps.google.pl/maps?rlz=1C1CHMZ_plPL310PL310&sourceid=chrome&um=1&ie=UTF-8&q=pod+kasztanami+zabrze&fb=1&gl=pl&hq=pod+kasztanami&hnear=zabrze&cid=0,0,669173867874912446&ei=uQ1mS_H5HImUnwOWnKEl&sa=X&oi=local_result&ct=image&resnum=1&ved=0CAgQnwIwAA)

Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Ja będę z Żoną kilka minut po 17. Już się cieszę :)


r a d e k

klepitko
01-02-2010, 08:38
Kraków niestety o tej porze będzie ciężko pracował ale życzymy miłego palenia

rafhof
03-02-2010, 00:17
hmmm...

no... mnie nie wypada chyba nic więcej napisać ponadto, iż spotkanie było..było się odbyło...

ale chyba słabe było - bo po ponad 24h od zakończenia nikt o nim słowa nie pisnął...;-)

a wczoraj nic nie wskazywało na to żeby ktoś załapał jakąś "pomroczność" po wizycie "Pod Kasztanami"...

ja w każdym bądź razie dziękuję wszystkim za przybycie i za przemiłą atmosferę!!

hej

Bruno
03-02-2010, 00:36
ale chyba słabe było - bo po ponad 24h od zakończenia nikt o nim słowa nie pisnął...;-)


Ano właśnie. Ja myślałem, że się nie odbyło. Ani słowa, ani jednego zdjęcia. Więc czegoś chyba było za mało, albo zbyt dużo i pomroczność Was jeszcze trzyma do teraz. :wr: :bleh:

klepitko
03-02-2010, 00:46
Nie wpuścili ich do kanjpy i tyle a teraz się wstydzą przyznać:wr:

Bruno
03-02-2010, 00:49
Albo do tej pory siedzą w tej knajpie jeszcze, bo ich nie chcą wypuścić. Tylko Rafał wylazł przez lufcik w WC i posta skrobnał. :szcz:

Don Lecho
03-02-2010, 19:29
Spotkanie jak zawsze w zacnym gronie nieco powiększonym tym razem:) -niech reszta biesiadników się sami ujawni.
Ja wypaliłem jako pierwsze cygaro SLR regios i bardzo mi posmakowało to cygaro - dzięki Jacku bo to cygaro od ciebie z konkursu. powiedziałbym nawet żebedzie to chyba moje trzecie kubanskie cygaro, które naprawdę lubię choć miało kilka słabych punktów.
Jakio drugie poszłedł z dymem "patyczak" Sancho Panza Sanchos - nie wiem jak długo paliłem tak duże cygaro ale jedno jest pewne po nim miałem już dość palenia a nawet tego cygara (od samego początku do końca były duze problemy z ciągiem) choć był i taki moment który mógłby się nie kończyć.

Ale to nie wszystko, Radek zza wielkiej wody prosto od "ojca dyrektora" przywiózł mi coś co jest chyba nie lada gratka dla aficionados.
LA FLOR DOMINIKANA Ligero w przepięknym formacie,
SERDECZNIE DZIEKUJĘ JACEK!!!

Od Radka otrzymałem cygaro z nowej lini Fuente -Rosado grand reserve - jeszcze raz dzięki Radzio

gelu
03-02-2010, 22:31
Ujawniam się:)
Spotkanie rewelacja - jak zwykle jeśli chodzi o nasze pierwsze poniedziałki.
Towarzysze dopisali z różnych stron Śląska dolnego i górnego dzienki za miło spędzony czas.

rafhof
04-02-2010, 00:30
no zafajniście było!!

gelu - dzięki za "dwururę"!!;-) na prawdę mi się podoba i będę użytkował dzielnie!!

a ja sobie wypaliłęm moje peirwsze Monte Open Master - baaardzo mi smakowało! a potem niekubańczyk pierwszoligowy Ashton VSG - pyycha!!

dzięuję wszystkim za przybycie i do następnego zobaczyska!!

hej

Jacek Uchryń
04-02-2010, 10:27
Leszku dobrze wiedzieć ,że cygaro dotarło do adresata.

Don Lecho
10-02-2010, 20:10
Tak oficjalnie:
Już w najbliższy poniedziałek następne spotkanie znów w łososiu
Do zobaczyska:gd:

entelm
10-02-2010, 21:04
To znowu pierwszy poniedziałek miesiąca? :eek:

Don Lecho
10-02-2010, 21:10
pierwszy nie pierwszy co za różnica - ważne że palimy:ss:

Don Lecho
16-02-2010, 15:06
Spotkanie się odbyło, tylko szkoda że nikogo z was nie było:(
A i tak popaliliśmy w czwórkę :ss:

proforma
16-02-2010, 16:34
...szkoda że nikogo z was nie było,
A i tak popaliliśmy w czwórkę :ss:

...sam w czwórkę????

Don Lecho
16-02-2010, 16:44
...sam w czwórkę????

była jeszcze moja żonka, kuzyn, i nasz znajomy :ss:

rafhof
16-02-2010, 17:47
spontany nie zawsze wychodzą...

a kolejny pierwszy poniedziałek miesiąca może być w moim wykonaniu bardzo trudny do osiągnięcia z przyczyn ...powiedzmy...metrycznych..;_)

pozdro serde

rafhof
25-02-2010, 22:08
jakaś taka cisza w tym wątku...a tu sie poniedziałek zbliża...pierwszy..;-)

trochę mi tak niezręcznie mówić...ale kto zechciałby wpaść pod Kasztany w Zabrzu w poniedziałek ok 18.00...?

muszę to wiedzieć coby ...zarezerwować salę..;-)

no to jak monujemy się?

ja serdecznie zapraszam!!!!

a może i ościenne regiony wpadną??niektórzy ponownie!;-)

hej

lukaszw
25-02-2010, 22:32
No witam
Rafał byłeś w M 1 dzisiaj i nie zajrzałeś -)
będę na pewno tyle tylko że może to być dopiero 21
jeżeli tak by się zdarzyło wypalę jakiegoś malucha
pozdro
ł

radeqm
25-02-2010, 23:32
Ja będę, już się doczekać nie mogę :)

r

rafhof
26-02-2010, 11:40
Łukasz - żona mi nie pozwoliłą... bo jak od Lecha wyjechałęm z taką ilością wina to się przestraszyła, zę jeszcze coś dokupie...;-)

myślę, zę spokojnie do 21.00 posiedzimy!!

choć na razie we 2 z Radkiem....jak się okazuje...;-/

do zobaczyska!!

Pe,eS.
Radek - ja się też doczekać nie mogę!!! dobrze, ze to już TAK blisko!;-)

gelu
26-02-2010, 13:47
ja też się piszę oczywiście

entelm
26-02-2010, 16:17
Kurcze lumbago mnie dopadło, następnym razem się zamelduję.

Don Lecho
26-02-2010, 17:59
Mnie również nie zabraknie w tym jakże "uroczystym" dniu:gd:

proforma
26-02-2010, 18:01
a ja nie mogę sobie darować, że mnie z Wami nie będzie w tym dniu...

rafhof
26-02-2010, 21:56
cieszę się z tymi co będą!!

i strasznie mi przykro za tych co by chcieli a nie dadzą rady...!

Kasztany "obstalowane" od godz 18.00..Sala Kominkowa!!

Marek - może przy kominku usiądziesz to Cie puści to lumbago...;-)

do zobaczenia!!

hej

klepitko
27-02-2010, 01:16
Kurcze czy Wy nie wiecie do czego służy weekend? W tygodniu lipa i strasznie mi przykro że w tym dniu nas z Kraka zabraknie

radeqm
27-02-2010, 17:06
Doskonale wiemy, że weekend służy do pracy.
Po weekendzie zaś należy odpocząć z cygarem.
:-)

r a d e k

rafhof
27-02-2010, 18:34
no właśnie!!

i jeszcze weekend służy (czasami) do organizacji pewnych uroczystości "dla rodzinki" aby później nstępnie w kolejności - zaaaapaaalić w spokoju z bracią cygarową!!;-)

pozdrawiam i zapraszam raz jeszcze!!!

hej

Jacek Uchryń
02-03-2010, 11:29
I jak się działo?

gelu
02-03-2010, 12:17
Witam,
było bardzo miło jak to zwykle bywa w doborowym towarzystwie.
Jedzonko pycha :git: deserek jeszcze lepszy a cygarka najlepsze:ss:e. Solenizant zapodał Cohiba Esplendidos - jak na urodziny przystało, jakieś Ashtony poszły sporo sama słodycz i inne pyszności ale niech napisze ten co palił. No nie należy zapomnieć o Jacku Danielsie :beerchug
pozdrawiam

Don Lecho
04-03-2010, 14:02
Rafhofowy poniedziałek to był dopiero początek "trylogi" spotkań cygarowych ostatnich dni, ale reszta w odpowiednich tematach.

Pod kasztanami jedzonko wspaniałe. Jako pierwsze cygaro spaliłem ElRdelM choix supreme i jak zwykle bardzo mi smakowało, mogę nawet powiedzieć że jest to mój kubański pewniak ale dopiero po przynajmniej dwuletnim leżakowaniu -całe szczęście mam ich jeszcze kilka.
Jako drugie spaliłem Fuente Gran Reserva Rosado i powiem szczerze że do tej pory żaden Fuentas mi tak nie smakował - pychota! Nuty cerowe i kawa
No i sobie smaka narobiłem jedyna posiadaną sztuką

Radek może spylisz kilka? - no nie daj sie prosić:D

Jacek Uchryń
04-03-2010, 14:19
Fuente Gran Reserva Rosado

Radek może spylisz kilka? - no nie daj sie prosić:D
Te cygara,to niełatwo znaleźć, ograniczona produkcja to również i ograniczona dystrybucja.

No proszę,wygląda,że było smacznie,szkoda,że nie wszyscy mają czas i ochotę opisać wrażenia.

Człowiek by się chociaż wczuł w klimat :).

lukaszw
04-03-2010, 18:30
Witam i ja wszystkich
dodam tylko że na tym spotkaniu narodziła się "kolejna nowa świecka tradycja", mianowicie
postanowione zostało że wszyscy przenosimy swoje urodziny a przynajmniej ich obchodzenie na pierwsze poniedziałki miesiąca :)
pozdro
łukasz

rafhof
05-03-2010, 23:10
taaaa...

no i kolejny poniedziałek się odbył w bardzo miłej atmosferze!! brać śląska w komplecie (aktywistów!!;-) zaszczyciła mnie swoją obecnością dokładnie w dzień rodzenia mego - tylko 35 roków później..;-) i świetnie było!!

trochę odwróciliśmy kolejnośc spotkania - bo najpierw palone było i "aperitifowane" (kto mógł...;-) a dopiero po pierwszym cygarku zjedliśmy posiłek złożony z tego ...co każdy sobie zamówił;-) post piszący (i Radek tysz..;-) zjedli najsamprzód camemberta w żurawinie a potem makaronik na szpinaku i było pyyyyszne!! pozostali też mlaskali i tależe "spucowali" i dziarsko zaczęliśmy kolejne odpalenia "armat"!
ahhha...jeszcze był deser!! który Pan kelner nam milusio "dostarczył" awansem...;-)

u mnie pierwszym cygarem był drugi w moim życiu Esplendidos. leżacy od ok. sierpnia 2009 w kubańskim humidorze na tacy (tam trzymam cygara do palenia niebawem;-) nie powalił mnie. owszem dobre cygaro z poprawnym spalaniem i smaczne! ale takie kulturne - bez tercji bez fajerwerków bez "zasadzek" smakowych - po prostu ok...ale nie za takie "piniundze"..;-)

kolejnym moim cygarem - po posileniu się i "pokrzepieniu" - był Ashton Heritage Pure Sol i pierwsze w mym życiu - i na pewno nie ostatnie!! bardzo smakowite!! bardzo zapadające w smak, bardzo "dobrze" Ashtonowe!!

świetne spotkanie!! bardzo mnie ujmujące z uwagi na "mój dzień" oraz prezenty jakie otrzymałem!! BARDZO DZIĘKUJĘ każdemu - bo dostałem od każdego coś fajnego!!!;-)

i mile witam nową świecką tradycję - coby w poniedziałkowe spotkania cygarowe urodziny świętować wedle stołu siedzących!;-) w miesiącu właściwym ku temu!!

ja ze swej strony mocno wszystkim dziękuję i do następnego poniedziałku!!! (najpóźniej!!;-)

dziękuję Maćkowi (proforma), za telefon w trakcie trwania spotkania - miło było wysłuchać życzenia osobiście złożone - tym bardziej, ze Maciek mocno mnie "ścignął" by mi jednak je złożyc... dziękuję!

od Marka (entelm) przyszedł sms z życzeniami - co tez uśmiech mi sprawiło jeszcze większy!! dzieki!!

i było świetnie!!!

i tak moja okrągła rocznica (połowa z 70-tki..;-) upłynęła w przemiłym gronie i cygarowym dymie!!

hej

Pe.eS.
było jeszcze z nami 2 kolegów..braci..bliźniaków... prawie - tylko jeden był trochę chudszy...tak o 200ml od pierwszego...i jego zapamiętałem - bo nie mieł lejka...;-) z tej rodziny byli...no..z tej...Jacków Danielsonów bodajże...;-)
dziękuję Radkowi za postawienie grubszego i kolportarz chudszego....;-)

radeqm
10-03-2010, 01:48
Ech - było pięknie - jak zawsze. Dodatkowe okoliczności wzmagają jeszcze pozytywne wrażenia, ale ogólnie wydaje mi się, że nasze śląskie spotkania są coraz lepsze :)
Prawda, Panowie? Kelner też nas chyba zaczął lubić...

Pozdrawiam,


r a d e k

Don Lecho
11-03-2010, 12:49
Kelner też nas chyba zaczął lubić...

Pozdrawiam,


r a d e k

kelner jak najbardziej :gd:, ale z tego co słyszałem menadżerka raczej nie :(

Jacek Uchryń
11-03-2010, 13:35
A dlaczego nie lubi :confused:,jeśli chłopcy grzecznie zjadają makaron z/na szpinaku wrrrrr......


No i Klimat można było poczuć..dzięki Rafhofie.
:bravo:

Wychodzi na to,że dziarska impra była.
:goojob:

Co z tymi Esplendido jest :confused:, już drugi raz czytam,że e jakieś nie tego,teges...czyżby syndrom CAO Brazilia czy De Silvo lub ceny za Esplendido, jeśli tylko cena, to mój którego mam od tu piszących posty jest za **** ,więc dobruchny będzie, jeśli nie jest z Akanu... :whatever::ss:

Don Lecho
11-03-2010, 14:01
A dlaczego nie lubi :confused:,jeśli chłopcy grzecznie zjadają makaron z/na szpinaku wrrrrr......

Kelner był zainteresowany wprowadzeniem cygar do oferty, ale mają jakąś nową kierowniczke/menadżerkę która jest antytytoniowa, a do tego jeszcze podobno w całym lokalu jest zakaz palenia :confused: - tak mi powiedział kelner

rafhof
11-03-2010, 21:34
Lechu - ja nic nie wiem o nowej menagerce...ja ją pamiętam jak mi ślub organizowała..kilkanaście lat temu..;-)
natomiast kelner - na pewno jest nowy!!!;-) ma maxymalnie - 2 poniedziałki cygarowe doświadczenia w tym lokalu..no może jeszcze kilka..;-)
dla uściślenia faktów - Leszka "brak nirwany" spowodowany jest tym, że lokal (Pod kasztanami) nie za bardzo chce wejść w handelek cygarami - natomiast nie mamy tam żadnych problemów z paleniem cygar!!
przypominam - odbyły się tam 2 FOSCA z rzędu i mieliśmy już 2 ŚPC! i jestem się niemal w stanie załozyć, że nawet jeśli w całym lokalu będzie ban na jaranie - a my zaanektujemy Salę Kominkową - to zapalimy!!!;-)

Jacku - nie wiem co z tymi Esplendidziorami...pierwszy (dostałęm go od Gwardylona na urodzenie Hani) był totalnym kołkiem...ciągnęliśmy (?!?;-) go w 2 z Radkiem i nie było idealnie...a drugi z zakupów w krainie sera (jak i Twój;-) - bez zarzutu!! technicznie, smakowo, nawet cenowo! (w stosunku do polskich cen!) - ale tak jakoś się nei umiem dostrzeć tej potęgi smaku!! a o Brasili muszę sobie przypomnieć!! organoleptycznie!!CAO..hmm..
Perdomo edicion de Silvo - mam jeszcze jedną sztukę - za niedługo będzie 3 lata jak ją kiszę!! zapalę kiedyś w spokoju - znowu!;-)

tymczasem wyczekuję kolejnego ŚPC!;-)

hej

radeqm
11-03-2010, 23:00
... tymczasem wyczekuję kolejnego ŚPC!;-)

Hmmm, problem się mały wytworzył - Wielkanoc się wcina :)
Ja nie widzę przeciwwskazań do spotkania wtedy, choć to dzień raczej rodzinny.
Jeśli chodzi o następny poniedziałek - na 100% nie mogę.
Jak to u Was wygląda?

r a d e k

lukaszw
17-03-2010, 17:19
Hi
ja w "lany" nie dam rady na 100% będę daleko od Zabrza , święta z mamą i całą resztą rodzinki spędzam. To wyjątkowy termin . Więc może w na najbliższy przełożymy ?
Co Wy na to?
łukasz

Don Lecho
17-03-2010, 19:53
Najbliższy poniedziałek godz 17:00:ss: w łosośu, co bym chociaż tym razem mógł se zapodać procenty

gelu
17-03-2010, 22:12
taaaa to dobry termin dużo wysokich procentów Lechu :)

rafhof
17-03-2010, 22:45
to nie kwestia odległości a logistyki Lechu...;-)

Radek zawsze ma najdalej - a zawsze może!!;-)

mi pasi poniedziałek w Łososiu.

hej

lukaszw
18-03-2010, 08:37
no to widzę że prawie jesteśmy umówieni, Radek co z Tobą ?

gelu
18-03-2010, 10:56
oo Lukaszu widzę że się w końcu odezwałeś :))

radeqm
18-03-2010, 15:18
Nie dam rady niestety...
Ale za to mam genialny telefon :)


r

radeqm
22-03-2010, 23:28
Koledzy,

Jak tam? Odbyło się coś w Łososiu?

;)


Pozdrawiam,


r a d e k

gelu
23-03-2010, 19:03
Nie w Łosiu nic u Lecha na mecie czyt. biuro jakieś małe palonko z Lukaszem i Rafałem no i ja się troche spóżniłem ale zdążyłem ściągnąć parę buchów hehe
pozdrawiam

Jacek Uchryń
23-03-2010, 21:13
wygląda na konspiracyjne palenie :thumbup:.

Don Lecho
23-03-2010, 21:34
Konspiracyjnie raczej nie ale za to z zaskoczenia :) I na "szybciora" se to chłopaki wzięli :ss: - po jednym małym cygu i myk do chaty
A co było palone hmm? z tego co pamietam to Rafi palił monte#5, Łukasz-A.F.Gran reserva robusto, Grzesiek- OdC Maduro corona, a ja G.H.#3 rotschild i jakoś mi za bardzo nie weszło, zresztą ostatnio wogule nie daje mi tego co kiedyś. Wydaje mi sie że smak mi sie zmienia, może przyczyną tu jest spora ilości palonych cygar :ss:

Jacek Uchryń
23-03-2010, 22:02
...a ja G.H.#3 Rothschild i jakoś mi za bardzo nie weszło, zresztą ostatnio w ogóle nie daje mi tego co kiedyś. Wydaje mi się że smak mi sie zmienia, może przyczyną tu jest spora ilości palonych cygar :ss:

To co mi ostatnio smakuje,też się zmieniło w porównaniu z poprzednimi latami,a od kilkunastu miesięcy palę o wiele mniej.
Wydaje mi się,że przyczyny zmian, leżą gdzie indziej.
Lechu,ale żeby Gran Habano :eek: przestawało smakować :confused: nie dobrze,nie dobrze.

gelu
23-03-2010, 23:19
Spotkanko bardzo szybkie, chyba za bardzo ale miłe. No jak się ciepło zrobi to dopiro będziemy biesiadowac u Lecha hehe

Don Lecho
24-03-2010, 11:26
Lechu,ale żeby Gran Habano :eek: przestawało smakować :confused: nie dobrze,nie dobrze.

GH#3 przestaje a zaczyna smakować #5 a nawet #1, wiec bilans jest dodatni:ss:

Jacek Uchryń
24-03-2010, 12:27
:)brzmi,bardziej pozytywnie dla Gran Habano :gd:.

gelu
01-04-2010, 08:19
Witam,
Szanowni Aficionado z okolic Śląska może jakieś spotkanko poWielkanocne?
może środa lub czwartek coś się uda zorganizować może w Łosiu każdy ma w miarę blisko
pozdrawiam i Spokojnych Świąt Życzę dla Wszystkich forumowiczów i ich rodzin.
pozdrawiam

radeqm
01-04-2010, 16:24
O, to jest myśl :)
Popieram, glosując jednak na "Kasztany".

r a d e k

gelu
01-04-2010, 22:02
Radku mogą być Kasztany :)

Don Lecho
02-04-2010, 12:14
środa, czwartek :( niestety pracuje

gelu
03-04-2010, 21:24
Chłopaki może jednak ten Lany Poniedziałek a może Palony Poniedziałek
zastanówcie sie poważnie ja z Lukaszem jestem w poniedielnik na miejscu to może coś wykminim?? aaa

radeqm
04-04-2010, 13:38
Ja w poniedziałek bardzo chętnie!

r

gelu
04-04-2010, 15:22
No i super to jest Nas czech:))

entelm
04-04-2010, 15:27
Będę jutro w okolicy, to może urwę się na chwilę.

lukaszw
05-04-2010, 10:23
Oki to pozostaje ustalić czy Kasztany są czynne :) no i godzinę spotkania jeżeli o mnie chodzi dostosuję się

gelu
05-04-2010, 10:56
ja również

entelm
05-04-2010, 11:04
Koło 15-stej?

radeqm
05-04-2010, 13:44
Koło 15-stej?


Dla mnie zdecydowanie za wcześnie. Pasowałoby mi o 18-19, choć pewna groźba inwazji nade mną dziś wisi. Do 16 się konkretnie zdeklaruję.


Pozdrowienia,


r a d e k

entelm
05-04-2010, 13:50
Ruszam, gdyby spotkanie miało dojść do skutku jestem pod 502100567.

lukaszw
05-04-2010, 14:28
Radek to po 16 daj znak sygnał co i jak , Kasztany są dzisiaj otwarte, mnie i Gelowi pasuje ok 18 a Leszkowi im później tym lepiej , Entelm zostawił nr więc damy mu znać

radeqm
05-04-2010, 17:58
Panowie,

Po 19 a najlepiej o 20. Co Wy na to?

Pozdrawiam,

r a d e k

P.S. A może spotkamy się u mnie?

gelu
05-04-2010, 18:06
To sorka ale odpadamy z Gelem o tej porze nie damy rady, odpalamy zaraz w Gliwicach ,
pozdro więc i do następnego miłego :)
ł

radeqm
05-04-2010, 18:58
Szkoda. Miłego palenia :)


r

radeqm
05-04-2010, 19:43
Może i dobrze, ze tak wyszło - wspomniana wyżej inwazja świąteczna właśnie się u mnie rozpoczyna. Chyba ich wykurzę - Ashton VSG Belicoso powinien wystarczyć ;)

lukaszw
18-04-2010, 22:00
Panowie czas pomyśleć o jakim paleniu chyba , termin jakiś ustalić bo 1-szy wiadomo jak wypada i pewnie każdy coś sobie planuje.Może 26 kwiecień ? (ale po 20 jeśli już) a spotkać się trzeba bo po
1: przerwa zbyt długa była
2: urodziny Gela nam umknęły
3: Leszka urodziny się zbliżają
więcej okazji jednocześnie chyba jeszcze nie było :)
pozdro
ł

Jacek Uchryń
19-04-2010, 13:32
Bardzo słuszny manifest :goojob:

gelu
19-04-2010, 23:58
oo to dobry pomysł jest coby sie spotkac i popalić
pozdrawiam

rafhof
20-04-2010, 01:29
pomysł świetny!!

ale nie wiem jak będę wyglądał po niedzieli...

bardzo serdecznie zapraszam na niedzielę własnie do Chudowa (między Mikołowem a Gliwicami - na wysokości Paniówek).
organizujemy tam (jako Klub Motocyklowy) kolejną akcję www.motoserce.pl (przeniesiąną z 11 kwietnia z wiadomych powodów...)
dodatkowo Fundacja Zamek Chudów robi Bitwę pod Racławicami.
sporo atrakcji dla dużych i małych. a przy okazji krew oddać można z przeznaczeniem: na dzieciaki.
fajne miejsce, dobra kuchnie, zapalić można;-). zapraszam indywidualnie lub rodzinnie!
ja tam jestem cały dzień.
to jest impra organizowana przez motocyklistów dla ludzi - nie tylko z pasją motocyklową!!! choć zapewne kilka setek sprzętu tam będzie..;-) ale i wiele rodzinek się zapowiada

zapraszam gorąco!!

pozdro serde

radeqm
20-04-2010, 18:36
Oj, w ten poniedziałek to ja będę w Warszawie (z Maciejem, mam nadzieję). Potem prawie tydzień w Norymberdze...

Pozdrawiam,



r a d e k

Don Lecho
26-04-2010, 23:34
Ze względu na pewne okoliczności (o których niektórym z was wiadomo) to jak dla mnie spotkanie może być kiedy wam będzie pasować. Będę miał teraz sporo więcej czasu .

A więc?

proforma
27-04-2010, 00:54
Oj, w ten poniedziałek to ja będę w Warszawie (z Maciejem, mam nadzieję). Potem prawie tydzień w Norymberdze...

Pozdrawiam,



r a d e k

no i spotkanie się odbyło, ponad 5 godzinne i przesympatyczne jak zwykle... oby takich jak najwięcej...

Iwona
05-05-2010, 01:00
Gratuluje udanego spotkania :) a i pewnie coś paliliście Panowie, ciekawe co ?

gelu
05-05-2010, 09:58
Witajcie wiara:)
cos nam te poniedziałki nie wychodzą :( może 10 maja byłby dobrym terminem?
pozdrawiam

radeqm
06-05-2010, 22:48
Iwono,

Jak tylko znajdę moment, to napiszę :)

Gelu - w poniedziałek dyżur :(

r

gelu
06-05-2010, 22:55
i zapanowała cisza ...

Don Lecho
07-05-2010, 02:12
Jak dla mnie 10 maj Ok:gd:

radeqm
07-05-2010, 11:12
Panowie,
Moze sobota lub niedziela?

Pozdrawiam,

r a d e k

gelu
07-05-2010, 11:51
to może wtorek ?:)

radeqm
07-05-2010, 21:17
Mogłoby dać radę... Gdzie?

r

radeqm
07-05-2010, 21:24
Gratuluje udanego spotkania :) a i pewnie coś paliliście Panowie, ciekawe co ?


A więc wypaliliśmy absolutnie przepyszne Gran Habano Habano #3 Gran Robusto. Ponad 2 lata w humidorze Macieja. Echhhh.
Potem był jakiś mały Trinidad.

Korzystając z okazji chciałbym jeszcze raz bardzo podziękować Maćkowi i jego Żonie za niesłychanie miły wieczór i kolację. A propos - do Warszawy można i należy jeździć na rolady. Poważnie :)


Pozdrawiam,


r a d e k

proforma
07-05-2010, 22:11
duża część tej przyjemności po naszej stronie...

rafhof
07-05-2010, 22:51
coś się posypały te poniedziałki...

dobrze, ze tak pięknie wyszło zejście siliesiańsko-stoliczne!!;-) gratuluję i pozytywnie zazdraszczam...;-)

ja poniedziałek mogę - wtorek nie.

jak się coś ukula to dajcie znać!

w sobotę/niedzielę raczej kiepskawo...chyba, ze ktoś się wybierze na zlot motocyklowy na zamek do Toszka w sobotę albo w niedziele na motoserce.pl do K.Koźla?

pozdro serde

Don Lecho
08-05-2010, 17:19
w takim razie ja zapraszam w poniedzialek do nas do biura :ss:

gelu
08-05-2010, 17:57
Lechu będę :)

radeqm
08-05-2010, 22:54
Bawcie się dobrze.

r

gelu
09-05-2010, 09:11
RAdku we wtorek też chętnie coś spalę. MAm trochę luzu to trza wykorzystać. od około 18 jestem wolny

radeqm
09-05-2010, 14:09
OK, to zobaczymy :)

r

lukaszw
09-05-2010, 19:44
Potwierdzam i ja swioją obecność
pozdro
ł

rafhof
10-05-2010, 01:59
a w ten poniedziałek to takna jaką godzinę montaż u Lecha w "biurze"?;-)

o której epicentrum palenia?

postaram się nadjechać!!

hej

Don Lecho
10-05-2010, 11:39
Rafi, zaczynamy o 17:30 :gd:

Don Lecho
17-05-2010, 14:19
A spotkanie się odbyło :ss:
Obecni byli : Łukasz, Grzesiek, mój kuzyn Wit no i oczywiście ja, Później także doszli : drugi kuzyn ( brat pierwszego) i kuzynka (ich siostra czyli wszyscy z jednej famili:D)
pojedliśmy, popaliliśmy, wszyscy bez wyjątków i fajnie było.:gd:
Kuzynka Sandra paliła swoje pierwsze cygaro i wychodziło jej to lepiej niż byście mogli przypuszczać, a nawet rozważała wyjazd na VI FOSC`ę

Niestety zabrakło Radka i Rafała:(

Zdjęcia jakieś tam były robione ale teraz nie mam do nich dostępu, więc wkleję później

:git:

gelu
21-05-2010, 21:48
Apel!!
Chłopaki trzeba nam reanimować Nasze Śląskie Poniedziałki Cygarowe Radek - medyka :)
tradycja umiera !!!

radeqm
16-06-2010, 20:57
Kurde,


Panowie, pierwszy poniedziałek lipca - nie ma wymówek :)

Kto się pisze?

1. radeqm
2.




r a d e k


P.S. Ostatnio spotkałem się w gronie rodzinnym z Rafałem na działce, ale to lekki offtopic, bo wypadło w sobotę ;)
W każdym razie My Father No.1 to jedno z moich ulubionych cygar.

Don Lecho
16-06-2010, 21:17
1. radeqm
2. Don Lecho
3. ?

gelu
17-06-2010, 22:07
[QUOTE=Don Lecho;7481]1. radeqm
2. Don Lecho
3. Gelu

radeqm
18-06-2010, 11:16
Łukasz, Entelm?
Goście z daleka??

;)


r a d e k

entelm
19-06-2010, 00:29
Ze względów zdrowotnych w tym miesiącu jestem wyautowany. Następnym razem chętnie.

lukaszw
19-06-2010, 14:03
Qrde żebym miał się rozwieść , zamknąć sklep i nie wiem co jeszcze będę !!!!!!!!!!!:)

radeqm
19-06-2010, 16:44
No i o to chodzi :D

gelu
19-06-2010, 23:07
Radku ustal miejsce i czas - time :)

gelu
23-06-2010, 23:31
hello, Radku czy już coś ustaliłeś?
a wogóle to jakaś pustynia na Naszym zacnym forum panuje od jakiegoś czasu ha :)
siedze, pije, jaram cyga i nie mam co czytać :)

radeqm
24-06-2010, 08:26
Gelu,

Ustalić to musimy wspólnie - może, jakkolwiek to zabrzmi, odgrzejemy Łososia?
;)

r

gelu
24-06-2010, 08:54
Hi mi pasi Losos, z reszta nie ma znaczenia gdzie, a z kim:beerchug

Don Lecho
24-06-2010, 16:44
Losos jak najbardzeiej:)

lukaszw
25-06-2010, 12:32
Może jednak "Kuźnia Smaku " to coś przekąsimy przy okazji :)

lukaszw
02-07-2010, 19:59
Proponuje spotkaniu mnie w domu też coś zjemy , trunek też się znajdzie
zapraszam :)

Don Lecho
02-07-2010, 22:28
ja bede na 100 %, a Aga - sie jeszcze okaze bo nam mala choruje

Don Lecho
12-08-2010, 10:48
Panowie! Trza by coś wspólnie zapalić, co by nie było że grupa śląska nie pali :)
Proponuje najbliższy poniedziałek u nas czyli w Don Lecho ,wedle ustalenia z Rafałem. Mam nadzieję że wszyscy dają radę i się zjawią, a może i Marek dojedzie?
Pozdro.

entelm
12-08-2010, 11:48
Marek chętnie dojedzie, ale w najbliższy poniedziałek nie dam rady.:(

gelu
12-08-2010, 14:41
O której spotkanie?

Don Lecho
13-08-2010, 00:22
Marek chętnie dojedzie, ale w najbliższy poniedziałek nie dam rady.:(

Marek, to ugadajcie termin i czas a ja się dostosuję, byle by do środy bo potem wyjeżdżam.
Więc może wtorek?

entelm
13-08-2010, 06:00
Wtorek jak najbardziej.

radeqm
13-08-2010, 11:50
Mogę być we wtorek i poniedziałek - zdecydujcie tylko kiedy Wam pasuje.

Pozdrawiam,


r a d e k

rafhof
13-08-2010, 16:07
no to sie zaczyna dziać!!

ja w poniedziałek mogę! we wtorek w sumie też..;-) godz. od 18.00 wzywż. MIejsce pasi.

wiem, że Łukaszowi na pewno nie pasuje wtorek - wiec spotkajmy się na "sicher" w poniedziałek - a we wtorek (Ci co mogą i dojadą) - poprawiny;-)

hej

radeqm
14-08-2010, 02:43
Bardzo dobra koncepcja :)

Don Lecho
14-08-2010, 09:49
Świetnie! Szykują się nam 2 dni przyjemnego palenia :)

Jacek Uchryń
14-08-2010, 11:07
a w Don Lecho ,to zmieści się tyle chłopa?
Poniedziałek 18,no szkoda ,ale we wtorek to i ja mógłbym się podpiąć...dawno z nikim nie miałem kontaktu,a co mówić o wspólnym paleniu...
zmieścicie tam jakiegoś laptopa?

Don Lecho
14-08-2010, 12:45
a w Don Lecho ,to zmieści się tyle chłopa?
Poniedziałek 18,no szkoda ,ale we wtorek to i ja mógłbym się podpiąć...dawno z nikim nie miałem kontaktu,a co mówić o wspólnym paleniu...
zmieścicie tam jakiegoś laptopa?

W środku nie zmieścimy się wszyscy, dlatego mam nadzieję że pogoda dopisze .
Co do laptopa to jak najbardziej- z przyjemnością:gd:, mam nadzieję że mój mikrofon z lapka i głośniki wydolą:hmmm

klepitko
15-08-2010, 16:04
Wtorek powiadacie ale że co i jak bo nas z kraka dawno na śląsku nie było to moze Was nawiedzimy?

radeqm
15-08-2010, 22:14
To jest to!
:D

Cieszę się, gdyż:
- Klepitko żyje. Nie wykluczam, że Winston również.
- Spotkam się z nimi we wtorek :)

Super. O której zaczynamy?

r a d e k

Don Lecho
16-08-2010, 02:50
A ja się cieszę podwójnie.
czyli,
w poniedziałek bedą:
-Łukasz
-Grzesiek
-Radek
-Rafał
-mój Kuzyn Wit
-Jacek via Skype?
-no i ja

we wtorek
-Klepitko
-Winston???
-Marek
-Radek
-Rafał
-mój Kuzyn Wit
-Jacek via Skype
-ja

-Grzesiek ???

Zapraszamy!

Start może być o 17:00

Jacek Uchryń
16-08-2010, 09:11
W poniedziałek,mnie nie będzie na 100000000%-obowiązki.
Wtorek na 99,9% będę miał możliwość jeśli technika nie zawiedzie.

entelm
16-08-2010, 09:29
Ja potwierdzam wtorek. Gdzie się spotykamy?

rafhof
16-08-2010, 21:47
pięknie pięknie!!!

choć się zesr... dziś z uwagi na deszcz...ulewe raczej.. miałęm dojechać motocyklem i nie dało rady..

ale na wtorek się melduję na 100%!! ale się zapowiada palenie!! jeszcze tylko szczegi zgramy - i odpalamy!!

hej

klepitko
17-08-2010, 07:38
No niestety miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle transport się nam zbiesił i jechać nie chce więc niestety z Winstonem nie dotrzemy wielka szkoda

rafhof
17-08-2010, 10:25
siadajcie w pociąg!! odbierzemy Was w Katowicach!! no nie odpuszczajcie!! taxi czasem nawalają...;-)..ale są inne metody!!

może się uda!!

hej

entelm
17-08-2010, 10:45
Panowie, gdzie i o której się spotykamy?

rafhof
17-08-2010, 12:54
ja proponuję spokanie ok.17-18.00 w Don Lecho - czyli Ruda Śl. nie jestem jednak upoważniony do potwierdzenia tego...;-)

trzeba zauważyć, że musi być pogoda (bo wewnątrz nie usiądziemy w kilka osób) oraz nie ma tam cateringu - czyli same palenie połączone z napojami przywiezionymi ze sobą;-)

ale będzie fajnie!!

hej

radeqm
17-08-2010, 16:01
Będzie grill :)
Startujemy o 18.

Do zobaczenia!

r a d e k

entelm
18-08-2010, 06:20
Krótka fotorelacja.

radeqm
19-08-2010, 22:02
Oj było pięknie - jak zawsze :)
Żal tylko, że Krakusów nie było i Skype'owo szwankowało...

Jeszcze raz gratulacje "urodzinowe" dla firmy Don Lecho i dzięki dla samego Leszka za godne podjęcie i atmosferę.

Do następnego!

r a d e k

P.S. Może coś w przyszłym tygodniu? Panowie?

radeqm
22-08-2010, 18:16
Panowie,
Moze spotkamy sie np. w srode. Jak to widzicie?

Pozdrawiam,

r a d e k

gelu
22-08-2010, 19:15
Kusząca propozycja, no ja 80 % chyba będę mógł.

entelm
22-08-2010, 19:24
U Leszka?

Don Lecho
22-08-2010, 23:14
Dziękuję wszystkim za przybycie i miłą atmosferę:gd:. Obyśmy mogli częściej się tak spotykać:)
Poszło z dymem wiele cygar, niestety mój 3 letni Genios nie powalił mnie na kolana
Jacek, szkoda że nam łącze urwało :(
Marek dzięki za i fotorelacje:)

Wróciliśmy już z Dźwirzyna, tam też nieźle popaliliśmy w przemiłym towarzystwie między innymi Kasi Figury (nie wiedziałem że też pali cygara, Zaprosiliśmy ją na forum, zobaczymy czy tu trafi)
Więc co do środy, to jak najbardziej zapraszamy do nas, ,byle by po 18 bo mamy sesję zdjęciową na "plantacji". Grill stoi więc jak będziecie mieli ochotę to zawsze można cosik na ruszt wrzucić.

radeqm
23-08-2010, 11:31
No i pięknie - po 18 u Lecha. Jeśli pogoda nie dopisze, mamy świeżo odkrytą Damę Pik, rzut beretem od Leszka.

Do zobaczenia!

r a d e k

gelu
23-08-2010, 12:58
To super, że udało się zmontować palonko. Pozdrawiam do zobaczenia.

Don Lecho
24-08-2010, 10:47
Na zachętę abyście przybyli na jutrzejsze spotkanie dodam, że Aficonados którzy ostatnio zaszczycili nas swoją obecnością mają do odebrania cygara, które były zwijane podczas spotkania - DON LECHO Primero Aniversario :ss:Jacek również bo przecież był obecny :)

A więc do zobaczyska

rafhof
25-08-2010, 13:01
jezzz...

jeszcze nie dałęm rady naskrobać kilku peanów na temat ostatniego spostkania a tu już się na stepne kroi..!

suuper..!

ja będę po 18.00.. i pogoda mi nie straszne gdy Dama Pik w pobliżu..;-)

a ostatnio było "rocznicowo zjawiskowo"!! mamy pewny i namacalny punkt spotkań ślaskich! trza jakąś "nową świecką tradycję" ustawić i kultywować!! czyt.: opalać!

dopóki pogoda w miare łaskawa. od zimy ruszy palenie w klubie u mnie przy kominku. ale to jeszcze chwilę...

pozdro serde i dozo!!

Don Lecho
06-10-2010, 18:11
Panowie może jakieś palonko:hmmm , bo śmiertelna cisza w temacie

gelu
06-10-2010, 22:17
Ano, ja chyba od sierpnia zero przygody cygarowej. Chętnie jeśli czas pozwoli . Podajcie jakieś bliższe namiary co, gdzie , kiedy ?:)

radeqm
07-10-2010, 02:43
U mnie też chęć wielka - z infekcji wychodzę :)
Kiedy?

r

Bruno
08-10-2010, 01:06
Widzę, że Śląsk się montuje. Czyli duch w narodzie nie zginął. No to może i północ ożyje.

Don Lecho
26-01-2011, 17:44
Panowie dobre wieści:
W łososiu na starych zasadach -czyli można palić:ss: !!!:szcz:
Poniedziałki znów ożyją , więc kiedy się montujemy?

rafhof
27-01-2011, 01:41
zawsze wtedy jak poniedziałek trafi akurat w ....czwartek!!;-)

ustawiczne zapro obowiązuje u mnie od czasu prapremiery otwarcia - inaczej: ja w klubie pale co czwartek!! nie sam!!

zapraszam..!

hej

Don Lecho
28-01-2011, 13:00
Dodam jeszcze że "Łosoś" ma teraz trzy sale z czego jedną nową restauracyjną. Wiec można cosik solidnie przekąsić przed palonkiem, tymbardziej że zwerbowali kucharke z Damy Pik :)

rafhof
28-01-2011, 16:34
no jak można jeść i palić w Łososiu - to trza się tam wybrać!!
ale coś się chyba rozrosła knajpa???!!! czy to jedno pomieszczenie podzielili??

pozdr

AdamLuczak
28-01-2011, 16:40
Lechu: skąd Ty wiesz takie rzeczy ? :)

Adam

Don Lecho
28-01-2011, 16:53
Knajpa się rozrosła o nową salę ( restauracyjną). Adam, wiem takie rzeczy bo tam byłem w poniedziałek. Nawet nie wiecie jaki byłem wkurzony że nie wiedziałem że tam można puścić dymka.

AdamLuczak
28-01-2011, 17:56
Wniosek: noś cygaro zawsze przy sobie :D

Adam

radeqm
29-01-2011, 15:54
Panowie,

Krótka piłka - ten poniedziałek?

Kto się pisze?

1. radeqm

Don Lecho
30-01-2011, 00:09
Tak ten poniedziałek

1. radeqm
2. don lecho
3. Marcin - stary znajomy , a jak się okazało także aficionado:)
4. może Witek mój kuzyn

Rozmawiałem wstępnie z Łukaszem, ma dać znać w niedzielę

Dopisywać się Panowie, dopisywać:gd:

rafhof
30-01-2011, 20:32
na 16.30-17.00 dam radę

1. radeqm
2. don lecho
3. Marcin - stary znajomy , a jak się okazało także aficionado
4. może Witek mój kuzyn
5. rafhof

hej

Don Lecho
30-01-2011, 23:37
1. radeqm
2. don lecho + Aga
3. Marcin - stary znajomy , a jak się okazało także aficionado
4. może Witek mój kuzyn
5. rafhof

myśle że najlepiej tak na 18:00

radeqm
31-01-2011, 00:52
18-sta to dla mnie za późno.

radeqm
31-01-2011, 22:15
No i się odbyło.
Miło, dość licznie (7 osób) i całkiem długo (ponad 3 godziny).
Pozdrawiam wszystkich i pamiętajcie: powtórka niebawem :)


r a d e k

Bruno
01-02-2011, 02:07
A co paliliście?

rafhof
01-02-2011, 15:47
ja po naszymu: moj vater

dzięki Radek - oddam "toczka w toczkę"!;-)

belicoso nr 2 - PYYYYCHAAAAAA!!!
ale poniewiera nikotynowo...dobrze, że podkład był od serca (w gulaszu) i na smalcu (chleb) !;-)

dzięki wszystkim za towarzystwo i do następnego!!! może już w czwartek!

hej

Don Lecho
01-02-2011, 20:27
...się odbyło i było bardzo miło,- dzięki uczestnikom

Z dymem poszło Avo No.3 i mogę powiedzieć tak, że miłe i liczne towarzystwo uzupełniło brak kwintesencji smakowej w owym cygarze

Oby do następnego mam nadzieje niebawem,
a tymczasem do czwartku :ss: u Rafała

radeqm
01-02-2011, 21:13
U mnie podobne wrażenia, jak u Leszka. Tylko przyczyna inna - Cao Gold Maduro Churchill.
Słabo.

Pozdrawiam,


r a d e k

Don Lecho
29-03-2011, 19:31
Może i dzisiaj nie jest poniedziałek, ale bynajmniej było bardzooo sympatycznie
Razem z Markiem popaliliśmy w Rybniku , Poszły dwie bardzo smaczne sztuki JDN
Umnie Consul z lini Celebracion – Cygarko miło zaskoczyło mocą i smakiem :)-myślałem że będzie lżejsze. Marek natomiast spalił Peligroso z lini Antańo dark Corojo – myslę że sam napisze jak mu smakowało.

P.S.
Peligroso to po hiszpańsku „niebezpieczny”::ss:

:git:

gelu
14-08-2013, 22:38
Radku kiedy jakieś palonko robimy, bo się już stęskniłem:) za cygarami oczywiście hie

radeqm
15-08-2013, 13:17
Przeniosłem powyższego posta Gela i podbijam:
Zapalmy coś! Dzisiaj :-)



r a d e k