PDA

Zobacz pełną wersję : witam!



-wój-
07-02-2009, 00:37
Witam,
wielkie dzięki dla Adama za zaproszenie, znamy się z Adasiem z innej "ostrej" pasji ale i smak dobrego dymu mi nieobcy :)
Wprawdzie częściej pykam fajkę (wyszło na to, że od 25 lat ponad, bo w maturalnej klasie zacząłem) ale coraz częściej doceniam smak zwijanego tytoniu...
Uwielbiam smaki Dominikany, Kuba jakoś do mnie nie przemawia, choć próbuję od czasu - do czasu już ponad 10 lat. Na razie bez zmian... :D
Tyle o sobie.
No może jeszcze to, żem chemik-farmaceuta, miłośnik noży i zawzięty hodowca szczurzycy Miźki i jamnicy Tequilli.
Myślę, że przyjemnie sobie pogawędzimy od czasu do czasu!

AdamLuczak
07-02-2009, 00:38
Witaj Wój'u :)

Adam

Jacek Uchryń
07-02-2009, 01:04
Witaj na forum.
25lat palenia fajki to spory zasób praktyki,a my mamy dział fajki.

AdamLuczak
07-02-2009, 01:06
no właśnie... bo ja mam ochotę fajkę spróbować.
Oczywiście taką jak gandalf miał :D

Adam

Colonel Kurtz
07-02-2009, 01:37
Witaj Wóju,

Ja próbowałem fajki na studiach, ale byla to raczej przelotna znajomość niż wielka miłość. Mam wrażenie, że z cygarami będzie inaczej, choć moja przygoda z nimi trwa zaledwie trzy miesiące ...

Pozdrawiam,

CK

PS. Adam - rynek wyszedł już naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Za jedyne 250$ możesz cieszyć się OFICJALNĄ gandalfowa fajką :) http://www.lotrfanshop.com/lotrshop/pipes/officialgandalfpipe.asp?ReturnPage=/lotrshop/pipes.asp

Dzik
07-02-2009, 03:04
Witaj
Jeśli chodzi o moją przygodę z fajkami, to dopiero się ona zaczyna. Przedwczoraj zamówiłem pierwszą w życiu i kto wie, może jej magia mnie zatrzyma tak przy sobie jak cygara
pozdrowienia (: