PDA

Zobacz pełną wersję : La Casa del Habano w Warszawie



Koneser
25-07-2009, 10:29
Przy Nowym Świecie w Warszawie (obok butiku Armaniego) otwiera się przedstawiciel znanej sieci sklepów La Casa del Habano. Inauguracja przewidywana jest na ten rok - może spowoduje to powiększenie się wyboru cygar oferowanych w Polsce, jak i powstanie Regionalnej Edycji dla Polski?

Tu mała wzmianka o nowym sklepie:



Pozdrawiam

radeqm
25-07-2009, 11:23
...jak i powstanie Regionalnej Edycji dla Polski?...

Byłoby świetnie... Zastanawiam się, znając realia polskich sklepów cygarowych, czy o cygara będzie się tam dbało należycie... :)


r a d e k

entelm
26-07-2009, 17:15
Minimalna ilość cygar dla linii regionalnych to 10.000 sztuk, byłby zapas na parę lat.

Jacek Uchryń
06-08-2009, 10:00
Zastanawiam się czy gazeta jest stara czy prace nabrały tempa.
Regionalna edycja niestety zależy od sprzedaży a nie posiadania LCdH.
Faktem jest że cygar powinno przybyć.
Wszelkie LCdH mają bardzo duży wybór cygar oraz innych wspaniałości.






Oby przynajmniej podobnie chciało być przy Nowym Świecie.

Drugim miejscem powinien być Gdańsk,niedawno czytałem relację z podróży po Bałtyku pewnego palacza cygar i Gdańsk wypadł bardzo źle,jeśli chodzi o miejsca do palenia cygar.

Warto było by to zmienić dla zagranicznych turystów oraz tubylców ;).

Trochę smutno kiedy czyta się takie info na innych forach.

ps w Tallinie wciąz można kupić EL Rey del Mundo Baltico z 2007 r Vikingos .
10.000szt cygar to nie wiele, 1000 pudełek po 10szt popularnej marki i można to upłynnić.

Bruno
06-08-2009, 17:58
niedawno czytałem relację z podróży po Bałtyku pewnego palacza cygar i Gdańsk wypadł bardzo źle,jeśli chodzi o miejsca do palenia cygar.

A bo ten podróznik nie był w wieży :cb:
A poważnie mówiąc, nie jest najlepiej ale my tu sie staramy, edukujemy kelnerki, lobbujemy. Do mistrzostw sie i to poprawi - mam nadzieję. :gd:
Ale sklep z prawdziwego zdarzenia przydałby sie u nas, oj przydał.

proforma
06-08-2009, 19:37
[HTML]...ale my tu sie staramy, edukujemy kelnerki, lobbujemy...
a do chwili, gdy przygotowana ustawa zabroni palenia w jakichkolwiek lokalach... z wyjątkiem wieży oczywiście... i tyle tej edukacji...
:gl:

Bruno
07-08-2009, 01:58
Ale tu Maćku wprowadziłeś pesymistyczny nastrój, roztaczając tak czarną wizję przyszłości. Że niby tylko w wieży będzie można swobodnie palić? Już tam nasi cos wymysla, żeby złagodzić ustawę albo zostawić tyle furtek, że sobie poradzimy.
Życie jest za krótkie, by żyć byle jak bez cygar i żeby martwić sie z góry czyms takim, czego jeszcze nie ma.
Więc trzeba edukować te kelnerki tymczasem. Robic swoje i czekać, aż otworzą La Casa del Habano i w Gdańsku.

proforma
07-08-2009, 07:22
...Już tam nasi cos wymysla, żeby złagodzić ustawę albo zostawić tyle furtek, że sobie poradzimy...

oby...
:gl:

guest
13-12-2009, 23:43
Chyba się nie otworzył. Gazety kłamią.

Jacek Uchryń
14-12-2009, 00:45
Nie nie kłamią.
Podobno natrafili na niespodziewane kłopoty ze strony konserwatora zabytków.
Czegoś im tam nie chce przepuścić/zatwierdzić.
a pisałem,że to nie dobra lokalizacja.
Ups...

guest
14-12-2009, 01:40
Jak im nie przepuszczą to im nie zatwierdzą.