PDA

Zobacz pełną wersję : CubanCigarWebsite.com



Jacek Uchryń
03-07-2009, 01:36
Chciałem wam przekazać,mam nadzieję,że dobrą wiadomość.
W dniu wczorajszym po ciekawej rozmowie z moim dobrym druhem :)
Postanowiłem napisać list do prowadzącego tą "kopalnie" informacji o cygarach kubańskich.
Dziś dostałem pozytywną odpowiedź na prośbę o umieszczenie na naszym Forum banera najlepszej strony o Cygarach kubańskich.
Hi Jacek,
I am happy for you to link to my site.
Regards,
Trevor Leask.
www.CubanCigarWebsite.com

Od trzech lat z wielkim zaangażowaniem i pasją strona ta jest tworzona przez Trevora.
Jest tam zawarte bardzo wiele informacji,zdjęć opisów oraz innych ciekawych informacji.
Gorąco zachęcam do odwiedzania tej strony,szczególnie tych co jej nie znają,a Ci co kiedyś widzieli zapraszam ponownie do zapoznania się.
Wierzcie mi ,możecie tam znaleźć rzeczy o których warto wiedzieć,można czytać oglądać do woli i wszystko za free.
Wiedza zebrana tam to wydany majątek na cześć miłości i pasji do cygar z Kuby.
Nowością na tej stronie jest licznik odwiedzin,Polska ma bardzo marny wynik jakby zapomniano o tej stronie,a to powinno się zmienić, przecież ponoć jest tak wielu cigar aficionado.;)

proforma
03-07-2009, 07:12
...przecież ponoć jest tak wielu cigar aficionado.;)
i to palących wyłącznie, lub prawie wyłącznie, "kubę"
naprawdę warto :)

radeqm
10-07-2009, 17:10
Fantastyczna strona.
Widać ile czasu i pasji włożono w jej budowę.

Serdecznie polecam.


r

Jacek Uchryń
12-07-2009, 10:45
na dole strony pojawił się banerek,można korzystać.
A na samej stronie najświeższa informacja na rok 2010
Zapraszam do przeglądnięcia,ciekawa lista cygar w RE 2010
http://www.cubancigarwebsite.com/3-news.htm#2010_News

Brak Premium,ale jest RPA ,ktoś na mundial się wybiera?
La Flor de Cano pojawi się u Brytyjczyków,czyli będzie drogo.
Pojawi się również Sancho Panza


Mam wrażenie, że zainteresowanie cygarami mocno spadło wśród polskich CA

15 wizyt z Polski na 1175 w ciągu 7dni :confused:,
wciąż jesteśmy w tyle,trochę wstyd.

radeqm
12-07-2009, 12:29
Niech się wstydzą Ci, co nie wchodzą ;)

Gwoli sprostowania - licznik na stronie zlicza wejścia z unikalnych adresów. Ja sam w ciągu ostatniego tygodnia byłem na stronie z 10 razy.

pozdr.


r

P.S. Jacek, ty tam lepiej nie wchodź, bo USA umocni przewagę ;)

Jacek Uchryń
12-07-2009, 21:43
Niech się wstydzą Ci, co nie wchodzą ;)

Gwoli sprostowania - licznik na stronie zlicza wejścia z unikalnych adresów. Ja sam w ciągu ostatniego tygodnia byłem na stronie z 10 razy.

pozdr.


r

P.S. Jacek, ty tam lepiej nie wchodź, bo USA umocni przewagę ;)
Tu nie ma co prostować, 15 unikalnych adresów to mało :bh:
Ja tam wchodzę z urzędu :r::r: bo lubię :D

Jacek Uchryń
26-01-2010, 11:42
Na stronie jest lista cygar ,których produkcja ma zakończyć się w bieżącym roku.
Wysłałem list z pytaniem o potwierdzenie tej informacji do p.Andrzeja Dobosza z Premium cigars.
Ciekaw jestem, czy dostają takie informacje prosto od Habanos.S.A pomimo,że większość z tych cygar nie jest sprzedawanych na polskim rynku.

Diplomaticos No.4
Diplomaticos No.5
La Gloria Cubana Medaille D'or No.1
La Gloria Cubana Medaille D'or No.3
Partagás Serie Connoisseur No.1
Partagás Serie Connoisseur No.2
Partagás Serie Connoisseur No.3
Punch Churchills
Punch Royal Selection No.11
Punch Royal Selection No.12
Quai d'Orsay Panetelas
Rafael Gonzalez Cigarritos
Rafael Gonzalez Coronas Extra
Rey del Mundo Grandes de España
Saint Luis Rey Churchills
Saint Luis Rey Coronas
Saint Luis Rey Petit Coronas
Vegueros Especiales No.1
Vegueros Especiales No.2

Dzik
26-01-2010, 15:36
Znaczy, że Vegueros całkowicie znika z rynku. Trochę dziwi mnie decyzja o wstrzymaniu produkcji Punch Churchills i Saint Luis Rey Churchills. Cygara w tym formacie, lub double corony to jak A8 w Audi lub seria 7 w BMW- flagowe limuzyny. Bądź co bądź, są popularniejsze churchille, ale Punch mi naprawdę smakował.

proforma
26-01-2010, 16:53
...Cygara w tym formacie, lub double corony to jak A8 w Audi lub seria 7 w BMW...

ale jakie duże liście trzeba mieć by to zwinąć...

Yorick
26-01-2010, 17:19
Znaczy, że Vegueros całkowicie znika z rynku. Trochę dziwi mnie decyzja o wstrzymaniu produkcji Punch Churchills i Saint Luis Rey Churchills. Cygara w tym formacie, lub double corony to jak A8 w Audi lub seria 7 w BMW- flagowe limuzyny. Bądź co bądź, są popularniejsze churchille, ale Punch mi naprawdę smakował.

W bieżącej produkcji są:
Vegueros Marevas
Vegueros Seoane

Paliłem tylko Soane i serdecznie polecam tego maluszka - smak ma bardzo dobry, wyrazisty.

Dzik
26-01-2010, 18:35
Przyznaję się, że nie spotkałem się z innymi formatami Vegueros, ale też nie grzebałem specjalnie o tej marce w zasobach Internetu.

Jacek Uchryń
07-03-2010, 11:33
W najnowszym magazynie European Cigar Cult Journal ukazał się wywiad z twórcą strony.
http://inlumino.com.au/european_cigar_culture/A%20Gift%20to%20the%20Cigar%20World%20-%20Cuban%20Cigar%20Website%2001-2010.pdf

Tekst jest napisany po niemiecku i angielsku,ale mimo to serdecznie polecam,nawet li tylko po to, aby poznać założyciela strony...

Patrząc z perspektywy czasu, było warto umieścić baner tej strony,
400 indywidualnych adresów z Polski to wzrost o 500% i oto chodziło...


I przy okazji bom :) zapomniał :nunu:.

Dostałem odpowiedź od p.Andrzeja Dobosza z PremiumCigars
za co serdecznie dziękuje, w której potwierdziła się lista cygar,które niebawem przejdą do historii.