PDA

Zobacz pełną wersję : W TRÓJMIEŚCIE też palimy :-)



Strony : [1] 2

Bruno
22-04-2009, 21:11
W Trójmieście palimy solo i na grupowych spotkaniach. Ale są okazje szczególne, które warto TU odnotować. Na przykład wczorajsza wizyta Dutcha. Lubimy gości. Zwłaszcza kiedy goście przywożą prezenty. Dostaliśmy od Lecha cygara DonLecho. Każdy dostał, każdy inne.
:-):cb: :cb: :cb:
Ale i on nie wyjechał z pustymi rękami, tzn. z pustym humidorem. W imieniu Jacka i swoim przekazałem mu cygara, które gdzieś, kiedyś wpisał jako obiekt swoich pożądań. :D Przyznam, ze nie do końca to rozumiem. W końcu zawsze w nagłej potrzebie Lechu może sobie skręcić na poczekaniu to co lubi. Oczywiście, że przesadzam troszkę. W każdym razie facet ma fabrykę zawsze przy sobie. No oczywiście zapraszamy ponownie i powodzenia Dutch :gl:
Faktografia:
Miejsce akcji: Gdańsk, Degustatornia.
Uczestnicy: Dutch, Bruno, Dzik, Jasiu1234567890.

radeqm
22-04-2009, 21:35
Pięknie :-)

Smakiem cygar będziecie zaskoczeni. Ja przynajmniej byłem...


pozdr.


r

AdamLuczak
22-04-2009, 22:22
Momento... jak dostaliście od Lecha cygara jak go nie było ??

adam

Bruno
23-04-2009, 08:28
Jak nie było? :bh: Jak był. I dostaliśmy od Don Lecho cygara. :cb:

AdamLuczak
23-04-2009, 10:20
Napisałeś uczestnicy: Dutch, Bruno, Dzik, Jasiu1234567890.
To gdzie tam Lechu ? :)

Adam

Bruno
23-04-2009, 13:45
Ech, no tak. Bo Lechu raz występuje jako "Lechu", innym razem jako "Dutch" albo "Don Lecho". Człowiek moze miec wiele twarzy :ss: :r: ;)
No ale wiadomo o kogo chodzi przecież.

AdamLuczak
23-04-2009, 15:43
:)

Adam

Jacek Uchryń
24-04-2009, 17:17
Spotkanie wygląda na bardzo przyjemne,a i prezenty były ,no proszę jak potrafi być miło.
Tylko słynnych kapeluszy brak .
Gratuluje spotkania.
Ciekawy jestem w jaką nutę uderzają dwu pierścieniowe cygara Don Lecho,patrząc na nie nie sposób zbliżyć ich do Torano,a po kolorach to tak jakby Novento :-) ?
Na fotkach dość ładnie wyglądają,ciekawi mnie proces fermentacji liścia maduro? jeśli to maduro oczywiście.
Senior Don, jak już wrócisz do domu, to może coś napiszesz nam więcej o swoich cygarach.
Nie każdy może mieć to szczęście i spotkać cię osobiście.
Farciarze- Ci co tą sposobność mają.

proforma
24-04-2009, 18:28
mają, mają, dzisiaj w Warszawie spotkaliśmy się z Lechem i wypaliliśmy podtrzymując stosunki śląsko-stoliczne... bardzo miłe dwie godziny przy Gran Habano 3 Siglo i Camacho...
a i prezent był, a nawet dwa...

Jacek Uchryń
24-04-2009, 19:12
No to pięknie.

Don Lecho
03-05-2009, 23:14
No to może cosik i ja napiszę:) wiem wiem późno, ale lepiej niż wcale.
Faktycznie odbyły się spotkania w Gdańsku i w Warszawie. Wiadomo oczywiście że spotkania były zacne a prezenciory urodzinowe jakie otrzymałem od Jacka i Bruna powaliły mnie dosłownie CASA MAGNA sztuk 2. Dziękuje serdecznie Panowie :witam:.
W gdańsku faktycznie odbyły się dwa spotkania z moim udziałem - drugie z Brunem dnia nastepnego w jego firmowej fortecy (popalili, pogadali, pojedli i popili:gd:) A z Wawy nigdy nie wyjeżdżam bez spotkania z Maćkiem, wiec jak zawsze pogawędziliśmy sobie przy smakowitych cygach . Dziękuje wszystkim Za spędzony wspólnie czas na cygarku . Obym takich wojaży miał jak najwięcej :)

Bruno
11-05-2009, 12:00
Goście i święta zdarzaja sie raz na jakis czas. Natomiast wczoraj odbyliśmy regularne spotkanie przy cygarku: Bruno, Dzik, Jasiek1234567890 i via skype Jacek. Mój wybór na wczorajszy niedzielny wieczór okazał sie strzałem w
10-kę: Cohiba Siglo IV. Musze przyznać, ze na Cohibie nigdy sie nie zawiodłem i tak było tym razem.
I tyle zostało ze spotkania :-)

jasiu1234567890
11-05-2009, 19:18
spotkanie mocno udane, dawno się tak nie uśmiałem jak wczoraj :D

ojjjj Bruno sobie wczoraj grabił......... hahah

Jacek Uchryń
13-05-2009, 14:58
I tyle zostało ze spotkania :-)
Zapewniam was,że ze spotkania pozostało więcej niż tylko resztki cygar i popiół.
Wspomnienia-gaf gospodarza do dziś wzbudzają u mnie uśmiech na twarzy i pioruny w oczach :D
Zgroza -gospodarz zapomniał wspomnieć o jeszcze jednym uczestniku spotkania.
Ponadto było kilka ciekawych tematów o humidorze oraz częstotliwości palenia cygar i jak to potrafi być kosztowne gdy posiada się tylko cygara kosztujące powyżej 30zł/szt.

Bruno
13-05-2009, 15:39
gospodarz zapomniał wspomnieć o jeszcze jednym uczestniku spotkania.

No tak, kolejna gafa. Zapomniałem wspomnieć, ze w spotkaniu uczestniczyła równiez Iv. Jacek, ale dlaczego jej ciągle nie ma wśród uczestników tego forum??
O innych gafach juz nie wspominam - staram sie o nich zapomnieć. Taaa, po spotkaniach poza popiołem zostają wspomnienia i więzi.

Jacek Uchryń
13-05-2009, 15:56
No tak, kolejna gafa. Zapomniałem wspomnieć, ze w spotkaniu uczestniczyła równiez Iv. Jacek, ale dlaczego jej ciągle nie ma wśród uczestników tego forum??


:D gaf ciąg dalszy
Ależ jest i to od samego początku powstania tego forum.

Bruno
14-05-2009, 00:55
:confused::confused::bh::bh::saw:

jasiu1234567890
14-05-2009, 00:57
Angi? :D

pozdrawiam

Bruno
14-05-2009, 00:59
Chyba tak. Iv postanowiła być najwyraźniej "in koguto" :D

:bh: :bh: :bh: :bh:

jasiu1234567890
15-06-2009, 22:48
Bruno zapodaj zdjęcia :)

Bruno
16-06-2009, 00:11
Aha, zdjęcia z wczorajszego spotkania. OK. Dodam tylko, ze nie wszyscy uczestnicy wspólnego trójmiejskiego palenia zostali uwiecznieni na zdjęciach. tak wyszło. A uczestników było wielu: Dzik, Jasiek, Kacper, Jacek i Bruno :).

Jacek Uchryń
16-06-2009, 23:53
To było najbardziej expresowe :r: spotkanie.
Gdy udało mi się połączyć z Pomorzanami :-) to Ci skończyli palenie, a ja jeszcze nie zacząłem :(.
Kiedy już się obrobiłem z wyborem cygara ,a padło na

Fuente Hemingway Maduro Signature perfecto o rozmiarze 6x47.
I gdy już rozsiadłem się wygodnie to nagle musiałem skończyć wizytację :D,
a kiedy do nich wróciłem to skubańcy już się rozchodzili.
Gospodarz spotkania zdziwił się,że ja wciąż palę to samo cygaro :ss:.
Generalnie pisząc,miło mi was było widzieć panowie.
Do następnego...

jasiu1234567890
17-06-2009, 00:05
Nam również było bardzo miło, jak zwykle - super spotkanie.

pozdrawiam

Bruno
17-06-2009, 01:19
a kiedy do nich wróciłem to skubańcy już się rozchodzili.


Jacek pamietaj, że kiedy Ty siadasz do wczesnej kolacji u nas jest już środek nocy.
Dziękuję wszystkim za spotkanie i do następnego :)

Bruno
07-07-2009, 00:33
Wczoraj spotkaliśmy sie w Trójmieście ja, Jasiu i via Skype Jacek. Od słowa do słowa postanowiliśmy zapalić identyczne cygara: Signature House Blend. To była dobra decyzja. Wymienialiśmy wrażenia i w dużym stopniu były one zgodne. Jedynie w trzeciej tercji, gdzie wyczuwaliśmy nuty drzewne nie było zgodnosci 100%-ej co do gatunku ... drzewa :r: :cb:. Dzięki chłopaki za spotkanie :gd:

Jacek Uchryń
07-07-2009, 00:45
No co ty,jak nie było zgodności ?
Ustaliliśmy,że drzewo było...
...gatunku owocowego :ss:

Bruno
07-07-2009, 00:51
No pewnie, ze owocowego. Ale czy to była śliwa, czy grusza .... ;). A przy okazji, zwróćcie uwagę jaki popiół Jasiek wczoraj uhodował.

jasiu1234567890
08-07-2009, 13:53
Świetne spotkanie, świetne towarzystwo, świetne rozmowy i bardzo fajne cygaro... :)
Mi szczególnie smakowała końcówka drugiej i cała 3 tercja palona na ciepło....
Ja wyczułem suszone owoce głównie rodzynki i oaz dym palonego drzewa owocowego :)

pozdrawiam serdecznie i do następnego

jasiu1234567890
20-07-2009, 23:24
tośmy popalili, krzepko było. NUB, Gurkha, Indian Tabac. Jak zwykle się pośmialiśmy, pogadaliśmy. Dzięki.
pozdrawiam

Bruno
21-07-2009, 17:38
Ano fakt, pojechaliśmy po całości :-). Czuję się zobligowany przez Jaśka do pokazania zdjeć ze spotkania interkontynentalnego z ostatniej niedzieli.

Bruno
11-08-2009, 17:26
Hej, żebyście sobie nie myśleli, że my tu nic nie palimy :-). W niedzielę spotkaliśmy się ja, Dzik, Angi i Jacek. Poplotkowaliśmy i popaliliśmy troszeczkę. Dziękuję wszystkim. My po tej stronie ekranu popaliliśmy po Joya de Nicaragua Antano. Jacek, ja nie pamiętam co Ty paliłes. Wybacz, rozmowa była taka interesujaca :cb: i ruda dobrze schłodzona ......;)

jasiu1234567890
11-08-2009, 19:47
ehhh w przeciągu tych 2 lat jak razem kopcimy to chyba 2 raz jak mnie nie było na ST... :D

do następnego :)

Bruno
11-08-2009, 20:13
No Jasiek, miałeś ważne powody i nieobecność jest usprawiedliwiona :D

Jacek Uchryń
11-08-2009, 23:28
...Jacek, ja nie pamiętam co Ty paliłeś. Wybacz, rozmowa była taka interesująca :cb: i ruda dobrze schłodzona ......;)

Dziękuje,za kolejne udane i ciekawe spotkanie.

Młody jesteś :D,to masz prawo nie pamiętać, ponieważ nazwa cygara długa jest :r:
El Rey del Mundo Robusto Larga Oscuro.
Trafiła do mnie w 2007 r dnia 8 Sierpnia jako część prezentu urodzinowego.
To powinieneś zapamiętać :rolleyes:-cygaro bardzo dobre i warte większych pieniędzy niż kosztuje.
Connecticut Broadleaf jako pokrywa,zwijacz i wkładka z Hondurasu- zestaw dla Tygrysów :D
Dwa lata w humidorze dokonują reszty pozytywnych fluidów.






Ruda faktycznie była dobrze schłodzona,ciągle narzekała,że jej zimno :r:

Było zabawnie ,szczególnie podczas reakcji :r: na mój pomysł abyście zamienili się cygarami :D:D

Miny i głosik mieliście obaj nietęgie,a jak się okazało warto było.

Bruno
15-08-2009, 10:58
Było zabawnie ,szczególnie podczas reakcji na mój pomysł abyście zamienili się cygarami

Miny i głosik mieliście obaj nietęgie,a jak się okazało warto było.



Taaa, to było ciekawe doświadczenie. Miny mieliśmy tęgie, ale zastanawialiśmy się co jeszcze nam zaproponujesz jak tak dalej pójdzie.:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

A poważnie, takie eksperymenty warto powtarzać, aby uświadomić sobie jakie niuanse mają wpływ na odbiór danego cygara. W tym przypadku oba cygara były z tej samej partii ale przechowywane w różnych wilgotnościach: moje ok. 65% a "dzikowe' w 70%. Itd. Ale trzeba nauczyć się przeprowadzać taka analize porównawczą. Słowem: powtórzymy to kiedyś. :o

Bruno
25-08-2009, 15:43
I znów na ostatnim niedzielnym wspólnym paleniu zabawiliśmy sie w palenie symultaniczne. Zaznaczmy, że było nas sporo: Jacek, Dzik, Jasiek, Kacper i ja (też jakoś przypadkiem trafiłem). Nie było czasu na robienie fotek, bo zajęliśmy sie rozmową. Jako przerywnik do cygara - zastosowaliśmy piwo.
Wracając do cygar, my z Jaśkiem paliliśmy identyczne cygara: Onyx Toro z jednej dostawy. Może szkoda, że nie zarejestrowaliśmy szczegółowo naszych wrażeń, doznań smakowych podczas palenia. Jednak, obaj byliśmy mocno rozczarowani. Podczas gdy swojego czasu Onyx w mniejszym formacie mnie zachwycił, Toro jest wybitnie nieudane. Próżno szukać w nim tych wspaniałych smaków miodowo-słodkich, połaczonych z odpowiednia i zmienna moca tytoniu.
Jak opisać rozczarowujący smak tego toro? Z tym jest zawsze problem, ale spróbuję (to oczywiście bardzo subiektywne odczucia i porównania). To tak jakby bardzo wyblakłe i rozwodnione, mgliste wspomnienie smaku zapamietanego przeze mnie Onyx Belicoso. To tak jakby piekny kolorowy obraz oglądać przez białą bibułke, widzac zaledwie kontury.
To oiczywiście moje wrazenie, nie wiem jak Jaśkowe, ale ona sam pewnie się tu wypowie. Albo założy nowy temat, gdzie bedziemy narzekać na Onyx Toro :).

jasiu1234567890
25-08-2009, 15:57
Spotkanie bardzo udane, szkoda że z z połączeniem z USA mieliśmy małe problemy, co do opisu cygara zgadzam się z Brunem... co do tematu o Onyxie.... Bruno niedokładnie czytasz forum. Taki temat już istnieje :D

Bruno
25-08-2009, 16:00
Upsssssssssss, fakt.

Bruno niedokładnie czytasz forum. Taki temat już istnieje


ale może trzeba go uzupełnic o te nasze narzekania? :ss:

Jacek Uchryń
25-08-2009, 18:20
Mówić zbytnio wam się nie chciało o tych wrażeniach,to teraz za kare trzeba napisać.

jasiu1234567890
12-09-2009, 01:15
nadmieniam że w najbliższą niedzielę roku pańskiego 2009 będziemy kopcić!! ;D

Bruno
12-09-2009, 01:27
Taak, 13 września o 20 tam gdzie zawsze. Obowiązuja stroje organizacyjne: guayabery i kapelusze panama. Obecność obowiązkowa :ss::wr:

jasiu1234567890
12-09-2009, 01:27
hmmm właśnie napisałeś że nie wpadać hahaha

Bruno
12-09-2009, 02:01
Nie no, jesli ktoś nie bedzie miał stroju to tym razem go usprawiedliwimy. Zapraszamy wszystkich z ekipy.

Bruno
14-09-2009, 00:29
No i stawili sie aktywiści grupy trójmiejskiej. Próbowaliśmy połaczyć sie via skype również z kolegą Maro. Niestety, technika tym razem zawiodła a dokładniej mój dostawca internetu, niech mu sieć lekką będzie :-).
Bruno, Jasiek i Dzik - obecni. Dziś zrobilismy sobie wieczór kubański: Montecristo, Partagas i Cuaba. Innych cygar nie tykalismy, chociaż kusiły nas Gurkhi ;). A oto dowody:

Jacek Uchryń
14-09-2009, 09:08
Brzmi świetnie,widać mieliście świetny miting.
No i cygarka ,że ho ho,poszliście na bogato,jakieś święto było?? :)
Cóś się tu nie do końca zgadza.
Trzech chłopa a cztery cygarka,kto repetował?
Bruno na takie spektakularne kubańskie mitingi to trzeba Jaśkowską popielnicę wynajmować :r:
Jakieś refleksje co do wypalonych cygar?

Dzik
14-09-2009, 15:20
Repetował Jasiek, ale tak się złożyło, że ja z Brunem mieliśmy słuszniejsze rozmiary, a Jasiek dwa mniejsze i wszyscy skończyliśmy palić w jednym momencie. Mój Partagas to 8-9-8 Varnished gdyby ktoś pytał. Opisywałem to cygaro już wcześniej w temacie 'co dziś paliłeś' i pamiętam recenzję Jacka z drugiego forum, która mnie zachęciła by tych cygar spróbować. Mocna, wyrazista, słusznych rozmiarów Kuba, którą wszystkim polecam.

Mam nadzieję, że Maro nie ma nam za złe, że tak wyszło, a raczej nie wyszło, z tą rozmową na Skype. Próbowaliśmy, ale kłopoty techniczne nie pozwalały jej przeprowadzić.

jasiu1234567890
14-09-2009, 16:36
Cuaba Generos mała mocno, i bardzo zbita. Więcej nie mogę napisać, słaby ciąg nie pozwolił na wychwycenie bardziej złożonych niuansów. Partagas EL 2008 super maluch, jest to pierwsza wypalona sztuka tego cygara. Bardzo ładne, ciąg świetny, cygaro bardzo gładkie w swych smakach, o mocy średniej z mocniejszą końcówką. Bardzo udane spotkanie i palenie.
pozdrawiam

Bruno
14-09-2009, 16:52
Mój Sublimes technicznie był bez zarzutu. Ciągle jednak w moim mniemaniu nie zdetronizował Montecristo no 2. Zreszta to zupełnie inne cygaro. Zdecydowane tytoniowe aromaty, brak tej "kremistości" :wr: i gładkości jaka posiada Monte # 2, To juz trzecie moje wypalone cygaro z tej linii. Będę testował dalej.

Konto usunięte.
14-09-2009, 19:04
Mam nadzieję, że Maro nie ma nam za złe, że tak wyszło, a raczej nie wyszło, z tą rozmową na Skype. Próbowaliśmy, ale kłopoty techniczne nie pozwalały jej przeprowadzić.
Jak mogę mieć wam za złe, że chcieliście spędzić ten wieczór w moim towarzystwie? To był bardzo miły gest z waszej strony. Zamieniliśmy wprawdzie tylko kilka słów, ale miło było was poznać :)
Ja wczorajszego wieczora sięgnąłem po NUB-a 358 Habano. To był mój pierwszy kontakt z tym nikaraguańczykiem, tym bardziej przyjemny z uwagi na okoliczności, bo paliłem go kibicując naszym siatkarzom w skutecznej walce o tytuł mistrzów Europy :) To innowacyjne jeśli chodzi o rozmiary cygaro paliło się zaskakująco długo. Przyjemny smak i rosnąca wraz z paleniem moc sprawiły, że po degustacji jako aficionado czułem się zupełnie spełniony. To był miły wieczór pod każdym względem. Pozdrawiam :) Maro

Bruno
20-09-2009, 23:36
Dzisiaj, dość spontanicznie spotkaliśmy się z Jaśkiem, aby uskutecznić symultaniczne palenie. Przy okazji obgadaliśmy kilka spraw. Spotkania w mniejszym i większym gronie zawsze sa inspirujace. Co paliliśmy? To napiszę w odpowiednim temacie. Aha, zapomniałbym. Jasiek, dzieki za prezencior. To Monte Open Master bardzo mi się podoba. Poleży troszkę i później je spalę. Fajnie dostawać prezenty, ot tak z okazji braku okazji. :-) :ss:

jasiu1234567890
20-09-2009, 23:40
hahaa pewnie, że fajnie, jeszcze fajniej jak są fajne :D

smacznego i dzięki za spotkanie
pozdrawiam

Bruno
28-09-2009, 00:22
Dzisiaj w troszkę większym gronie wspólnie paliliśmy. Bruno, Dzik, Jasiek, Leszek (via skype), Jacek (via skype), Angi (via skype). Zwiększyliśmy obroty przemysłu cygarowego. Mocno :wr:
Co jeszcze dodać? Jak zwykle spotkanie udane. Poza tym, dzieliliśmy na trzy prezent, jaki ekipa trójmiejska dostała od Maro. Dzięki Marek :git:

Iwona
09-10-2009, 01:10
Myśmy tu byli ,ale nic nie palili.
...a po chwili to krasnoludki nabroiły
i technika nawaliła.

Dzik
14-10-2009, 16:42
Jak się zapatrujecie na niedzielne palenie?

jasiu1234567890
14-10-2009, 21:59
za :)

Bruno
15-10-2009, 02:01
Ja też "ZA", ale jeszcze na 100% potwierdzę.

Bruno
17-10-2009, 16:43
No to chłopaki przybywajcie. Jutro 20 godzina. Coś tam wspólnie zapalimy :) :cb::ss::git:

rafhof
18-10-2009, 16:20
qrczę nie dam już rady....dojechać...
za późno przeczytałem...;-)

a już niedługo zapalimy na innej szerokości geo!!i wysokości w sumie też!!

miłego palenia dziś!!

hej

Bruno
18-10-2009, 17:34
qrczę nie dam już rady....dojechać...
za późno przeczytałem...;-)


Rafał a samolot? Śmigaj na lotnisko i przybywaj :beerchug :cb: :fala: :bleh:

Bruno
22-10-2009, 00:08
Rafał nie dojechał. Ale my byliśmy. Jasiu, Dzik, Bruno, Jacek, Angi. A było tak :-) :ss::bleh::git:

jasiu1234567890
22-10-2009, 00:12
bardzo udane spotkanie, pogadaliśmy, na poważnie na wesoło, rewelacja.
do następnego.
pozdrawiam

Bruno
22-10-2009, 00:17
No i popaliliśmy też. W końcu to było spotkanie cygarowe :gd:

rafhof
24-10-2009, 00:28
czekałem na przystanku...ale samolot nie przyleciał...
ehhh..

super, zę się udało!! do palenie w Brennej (mam nadzieje;-)

jasiu1234567890
31-10-2009, 22:22
nie ma co owijać w bawełnę, kiedy następne spotkanie bo muszę Ci coś dobrego Bruno przekazać.... oprócz życzeń :)

pozdrawiam

Bruno
01-11-2009, 00:04
kiedy następne spotkanie bo muszę Ci coś dobrego Bruno przekazać.... oprócz życzeń

:eek: :eek: :eek: :confused: :confused: :szcz: :szcz: :szcz: :szcz:

Ale co?? Ale o so chodzi? :ss:

Ja myślę, że następne spotkanie, bez samochodów, odbędzie się w środę - czwartek w przyszłym tygodniu. Dokładnie doprecyzujemy. :wr:

Dzik
01-11-2009, 00:14
Nie ukrywam, że środa-czwartek bardzo by mi pasowało. Przyszły weekend od piątku jedziemy w małą trasę, więc nie mógłbym uczestniczyć w obchodach czego bym bardzo nie chciał ominąć.

Bruno
14-11-2009, 19:13
To specjalna okazja, na której prawdopodobnie będę palił Fuente Opus X 2005. W związku z tym zarezerwowałem stolik w Scruffy O'Brien jutro (niedziela 15.11.) na godzinę 20. Zapraszam na Spotkanie Trójmiejskie i zaczynam listę :szcz: :
1. Bruno

PS-Jasiek, weź aparat jeśli możesz.

jasiu1234567890
14-11-2009, 19:36
dołożę wszelkich starań żeby się pojawić, nie obiecuję.... ale jak znam życie to będę :D

Bruno
15-11-2009, 11:16
Jak na razie zapowiada sie szalona frekwencja :wr:.
Dobrze, ze chociaz Jasiek dołoży wszelkich starań ;).
To co ja będe tam tak sam palił w tym Scruffy'm? :szcz:

proforma
15-11-2009, 11:45
przyjedź do stolnicy - zapalimy w nieco większym gronie

Bruno
15-11-2009, 11:51
Hej, chetnie. Tak jak pisałem w innym temacie są duże szanse na moja wizytę w stolnicy w najbliższy wtorek-środę.
Tymczasem lista na dziś została uzupełniona telefonicznie i wygląda tak ;):
1. Bruno
2. Jasiek (99%), to znaczy, ze będzie :ss:
3. Dzik
4. Kacper
......

Będzie się działo.

Bruno
16-11-2009, 00:31
No i spotkaliśmy się. Główny trzon trójmiejskiej ekipy stawił sie w umówionej porze i miejscu. Bruno, Jasiek, Dzik, Kacper i Marianna. Działo sie :-). Pozdrawiam i do następnego.

Jacek Uchryń
21-12-2009, 11:54
Po ponad miesięcznej przerwie odbyło się wreszcie :bravo:.....
Trójmiejskie spotkanie miłośników palenia cygar :ss: .
Miałem przyjemność wirtualnie uczestniczyć w nim,nawet technika była łaskawsza niż zwykle to bywało.
Ja ze swojej strony Dziękuje za gościnę.
I mam nadzieję ,że na kolejne nie trzeba będzie tak długo czekać :whatever:.

Przynajmniej wiemy więcej co działo się w Cieszynie oraz Brennej, kto zawieruszył do BB,gdzie był podwójny balkon,
kto najchętniej podpatrywał igraszki
kto w Brennej pilnował zimną płytę.

Ech działo się tam panowie a wy wszystko w tajemnicy trzymacie:nunu:kija kija dajcie:ss:

A kto był w salonie i co palił to niech każdy z osobna napisze.

Ja paliłem bardzo ciężkie i bardzo krzepkie cygaro,trochę zaskoczyła mnie jego siła.

jasiu1234567890
21-12-2009, 12:18
a ja zrobiłem zdjęcia i nie omieszkam wrzucić :)

Jacek Uchryń
21-12-2009, 13:28
Napiszę w liczbie mnogiej :D liczymy na to.

Dzik
21-12-2009, 16:16
Ja znów jako jedyny paliłem Kubę... Spłonęły VR Unico sprzed prawie 1,5 roku i dałbym mu tylko 4+, a niedługo potem Hoyo Coronation, któremu dałbym z kolei aż 4+. A spotkanie bardzo udane, uczestnicy wyposzczeni, na zdjęcia czekamy.

Bruno
21-12-2009, 18:28
I ja tam byłem ;-). Oj, wyposzczeni byliśmy wspólnego smakowania cygar. Żeby jasność była, każdy palił jedno. Ja zdecydowałem się na pewniaka 100%-go - nie miałem nastroju na eksperymenty - czyli RP Decade w formacie torpedo. Leżał u mnie ten okaz ponad rok. Palenie bez niespodzianek, to znaczy jak zwykle świetnie :-).
Troszkę ploteczek było i dawka wiedzy o cygarowych niuansach.
Wszystkim dziękuję za wspólne conieco i czekamy na zdjęcia .... Jasiuuuuu!!:wr:

jasiu1234567890
21-12-2009, 18:32
Tak było :)

[/URL]
(http://i191.photobucket.com/albums/z245/jasiu1234567890/P1020432.jpg)

(http://i191.photobucket.com/albums/z245/jasiu1234567890/P1020435.jpg)

(http://i191.photobucket.com/albums/z245/jasiu1234567890/P1020440.jpg)
[URL=http://i191.photobucket.com/albums/z245/jasiu1234567890/P1020442.jpg]

pozdrawiam

Dzik
21-12-2009, 22:31
No minę mam jak Jaś Fasola... 100 % Żeby nie było, że to moje cygaro takie kwaśne, akurat ktoś wchodził.

Bruno
17-01-2010, 17:45
No i wreszcie, po dłuższej przerwie znów popaliśmy. Tym razem aktywiści :D grupy trójmiejskiej spotkali się na sesji plenerowej połaczonej z kuligiem na Kaszubach. Symultanicznie spaliliśmy po Partagasie serie D no 4. Chyba na takie menu nikt nie narzekał. Cała uwaga poszła na pilnowanie aby razem z cygarem nie zlądowac w zaspie :szcz:. Mi to cygaro coraz bardziej smakuje a dziś szczególnie, mimo mrozu i dodatkowych wrażeń. Uczestnicy: Bruno, Jasiek1234567890, Dzik oraz mnóstwo osób towarzyszących :cb: :gd:.
[/URL]
(http://img17.imageshack.us/i/20100117023.jpg/)

(http://img260.imageshack.us/i/20100117025.jpg/)



http://www.youtube.com/watch?v=TZ4JialDtyc (http://img210.imageshack.us/i/20100117027.jpg/)

Oczywiście były i inne rozrywki: ognisko, kiełbasy, zima.

(http://img294.imageshack.us/i/20100117029.jpg/)

(http://img3.imageshack.us/i/20100117032.jpg/)
Gościnni Kaszubi czestowali nas tabaką. Mimo ostrego kichania nikomu nosa nie urwało. I wogóle nie było strat w ludziach. Czyli wszystko zakończyło sie szczęśliwie. Może to kiedyś powtórzymy?

[URL=http://img210.imageshack.us/i/20100117034.jpg/]

jasiu1234567890
17-01-2010, 20:30
bardzo udane spotkanie, cośmy się naprzewracali i zmarzli to nasze :)

mój pierwszy partagas wypalony całkowicie bez popity. było ciężko ale można..... :D

pozdrawiam serdecznie

Jacek Uchryń
17-01-2010, 23:35
Imprezka :thumbup:
Zima ma długo trzymać :whatever: to zdążycie jeszcze powtórzyć.
Jak mieliście sumienie tak mrozić te biedne cygara :r:

Dzik
18-01-2010, 01:30
Fakt palenie podczas takiej aury można przeciwstawić kanaryjskim doświadczeniom Błażeja, który o mrozie na jakiś czas zapomniał. Cóż, chyba trochę miejscowi Kaszubi spoglądali na nas co najmniej jak na dziwaków, ale chyba mogliśmy trafić gorzej, jako że oni do tytoniu też mają słabość, tyle że w innej postaci.

A co do Partagasów- to z tego co kojarzę, miały one blisko rok... cieszę się, że w końcu Mariuszowi zasmakowały. Być może pierwsze nieudane wrażenia były spowodowane jakimiś zaniedbaniami w sklepie, w którym je kupiłem. Nigdy nie wiadomo jaką historię doświadczyły zanim wylądowały u nas w humidorach. W każdym razie, te dzisiejsze - tu się w pełni zgodzę z Jaśkiem- miały Partagasowy charakter, intensywne, ziemiste i krzepkie.

Bruno
18-01-2010, 19:08
cieszę się, że w końcu Mariuszowi zasmakowały

Oj zasmakowały i to jak. Szkoda, że się kończą ich zapasy w humidorze.
Ale, płynie z tego nauka o sztuce przewidywania. Trzeba będzie o tych partkach napisać tam, gdzie jest na to miejsce na tym forum.
Tutaj tylko dodam, że aromat partagasa zdołał mocno zainteresować pana woźnice, koło którego siedziałem. Podobno był przyjemniejszy niż końskie ... hmm ... zapachy.:bravo:

Bruno
07-02-2010, 01:10
Bardzo się cieszę, że udało sie nam dziś wspólnie zapalić w Trójmieście. Dzięki Jasiek. Pogadaliśmy, poczytaliśmy wspólnie forum i Jacek z Iwoną też byli ... z drugiej strony ekranu. Dzięki Wam wszystkim. Co paliliśmy? No, po prostu zamonciakowaliśmy dziś :wr:. Był wieczór kubański normalnie, choć za oknami zima. Fajnie.

jasiu1234567890
07-02-2010, 01:16
oj tak wypaliliśmy po dobrym kawałku tytoniu pogadaliśmy o zimie tu w Polsce i w USA, a o emocje zadbali koledzy z forum :D

pozdrawiam

jasiu1234567890
17-02-2010, 00:38
NO.... chłopaki, kiedy ? :D

Dzik
17-02-2010, 00:39
Jeśli niedziela to ja za!

Dzik
27-02-2010, 21:53
To co panowie... jakiś akces na jutro?

Bruno
28-02-2010, 00:37
No czas najwyższy, bo inaczej duch w narodzie zginie. JESTEM "ZA" i proponuję zainaugurować wiosnę!!! poprzez palenie wieżowe. Czyli - wracamy do tradycji.
Tak jak zwykle? Niedziela, 28 lutego, godzina 20,00.

LISTA OBECNOŚCI:
1. Bruno

Dzik
28-02-2010, 00:47
LISTA OBECNOŚCI:
1. Bruno
2. Dzik

Bruno
02-03-2010, 18:32
1. Bruno
2. Dzik
3. Jasiek 123...

No to popaliliśmy sobie i poplotkowaliśmy troszkę. A raczej na spotkaniu omówiliśmy bardzo ważne zagadnienia natury ogólnej oraz szczegółowej. Można powiedzieć, że zainaugurowaliśmy sezon wiosenno-letni. Co paliliśmy? O tym to już gdzie indziej.
Dzięki chłopaki.

jasiu1234567890
02-03-2010, 23:37
ojj popaliliśmy, dzięki chłopaki, w końcu byłem na krzywego :D

jasiu1234567890
04-03-2010, 20:10
no Panowie niedziela za pasem i chciałbym cobyśmy zapalili sobie, z racji że mam urodziny ja stawiam !

Dzik
04-03-2010, 20:15
Niestety ja w niedzielę jestem w Bydgoszczy. Koncert...

Ale co się odwlecze to nie uciecze.

Bruno
05-03-2010, 18:30
Jasiek - Twoje urodziny trzeba godnie uczcić, zwłaszcza, ze TY stawiasz :-)))):szcz:
Ale jak widzę, pewnie w najbliższą niedzielę się nie da. Jak zwykle troszkę się przesunie, ale BĘDZIE, OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO. :)

jasiu1234567890
05-03-2010, 22:34
no to trzymam za słowo chłopaki :)

pozdrawiam

Dzik
14-03-2010, 20:54
Jasiek,
świętujemy w przyszłą niedzielę Twoje zaległe urodziny?

jasiu1234567890
14-03-2010, 21:56
TAK:D

pozdrawiam

Dzik
19-03-2010, 19:32
No to oficjalnie zatem potwierdzamy niedzielę?

jasiu1234567890
20-03-2010, 10:41
reflektuję :D

Bruno
07-04-2010, 00:46
Ech, ile i tutaj zaległości ... do nadrobienia.
Tymczasem dziś miałem gościa z dalekiego południa. Znany prawie wszystkim Drinks, odwiedził mnie i zrobiliśmy szybkie palenie na świeżym powietrzu. Oczywiście pogadaliśmy jak zawsze z przyjemnością o różnych sprawach, o różnych forach i grupach. Druga część wizytacji Darka odbyła się kilka godzin później w Gdyni i mam nadzieję na relację i z tego spotkania :-).

radeqm
07-04-2010, 08:48
Nie tylko Ty masz taką nadzieję :)

r

Dzik
07-04-2010, 13:58
Spotkanie bardzo udane... zaprosiłem Darka do knajpy, w której często pale. Klimatycznej, gdzie nie przychodzi za dużo ludzi (chyba nie przeze mnie) i podają niezłą kawę. I tak właśnie posiedzieliśmy przy kawie, dyskutując na tematy różnorakie. Spotkanie trwało dwie godziny, zdążyliśmy spalić po jednym, słusznym. Darek Montecristo No.2, a ja H. Upmann Magnum 50. Dwie godziny to czas, w którym ilość tematów nigdy nie zostanie wyczerpana, a więc moglibyśmy tam siedzieć i dłużej i zapalić jeszcze po jednym. Ja jednak cieszę się, że w ogóle udało się dopiąć to spotkanie, bo byłem świeżo po powrocie ze Świąt, a powrót był znacznie dłuższy niż powinien być.

Iwona
08-04-2010, 20:14
Ech, ile i tutaj zaległości ... do nadrobienia.
Znany prawie wszystkim Drinks, odwiedził mnie

z pierwszym zdaniem zgadzam się w 100%,lecz zastanawiam się,dlaczego tak przystojnego dżentelmena trzymasz tylko dla siebie? :confused: :nunu:zamiast zaprosić go na forum... :bleh::cb:

Dzik
13-04-2010, 13:47
Koledzy, musimy nadrobić zaległości i w końcu WSPÓLNIE ZAPALIĆ. Proponuję niedzielę i równocześnie liczę, że zobaczymy się wszyscy bez żadnego 'ale'.

jasiu1234567890
13-04-2010, 17:15
jak najbardziej ZA :)

jasiu1234567890
17-04-2010, 10:46
i.... ?

Bruno
17-04-2010, 12:11
I ..... PAALIMYYYYYYY! :-)
Wszystko dogadane. Zaczynamy o godzinie 19,00 w stałym miejscu. Obecność potwierdziło trzech stałych bywalców, ale lista jest otwarta:

1. Dzik
2. Jasiek1234567890
3. Bruno
4.
5.
6.
............

Ja się cieszę, bo ostatnio ta tradycja nam podupadła. Będzie wreszcie okazja, żeby troszke zaległości nadrobić. Jaśkowi życzenia spóźnione złożyć i prezenty wręczyć ;)... doobrze wyleżakowane prezenty :szcz:

Bruno
18-04-2010, 22:34
Tak się stało, że zrobił sie nam znów wieczór kubańskich cygar. Omówiliśmy najważniejsze sprawy i prezenty też były. Ja też dostałem :-). Dzięki chłopaki.

Jacek Uchryń
19-04-2010, 12:55
Nareszcie.
Gratuluje udanego spotkania.
Ty chyba nie prezenty,a wkupne na wieże dostałeś...:ss:

Bruno
19-04-2010, 13:37
Ty chyba nie prezenty,a wkupne na wieże dostałeś...


Eeee, nie, to były prezenty. Wstęp na moją wieżę jest bezpłatny, to nie Wawel w końcu. :)

Dzik
08-06-2010, 01:51
Koledzy, jako że stuknął mi jubileusz, może odpowiadałaby Wam niedziela by coś zapalić i tym razem wypić? Trunek jakiś zacny, rudy zapewnię no i oczywiście autem bujać się nie zamierzam. Jeśli macie czas i chęć to pora najwyższa zakurzyć.

jasiu1234567890
08-06-2010, 11:06
oczywiście ZA :)
trzeba opić tą zacną rocznicę :)
pozdrawiam

Bruno
15-06-2010, 12:35
O matko, cała dokumentacja ostatniego spotkania poszła w kosmos. Szkoda.

Bruno
15-06-2010, 13:52
No to uzupełniam:

Bruno
12-09-2010, 14:06
Panowie, ... może coś, dziś?? Bo ja tak a Wy? :)

Dzik
12-09-2010, 16:10
Ja dziś nie bardzo.

Ale może w tygodniu coś? Bruno masz taką możliwość? Pytam czysto hipotetycznie, o planie pracy dowiaduję się teraz z dnia na dzień. Jakbym kończył o 20-21 to chętnie w tygodniu wpadnę na cygarko.

Bruno
12-09-2010, 16:53
U mnie też czas pracy nienormowany i nieprzewidywalny w tygodniu. Trudno powiedzieć dziś co będzie za kilka dni.
No trudno, tak czy inaczej ja dziś o 20-ej zasiadam i palę. Bo to normalny skandal co się dzieje z nami i z tym tematem. To się musi zmienić :)

jasiu1234567890
12-09-2010, 22:16
na przyszłość proszę również o sms :D

Iwona
12-09-2010, 22:46
No jak by mi ktoś powiedział wcześniej to tez bym przyszła:bleh::bleh::bleh:

Bruno
13-09-2010, 00:46
A powiedział wcześniej a raczej napisał (dobrze jednak śledzić forum :bleh:).
I mogłaś "przyjść", bo skype był włączony. Ale przynajmniej Bruno przyszedł i Gurkha spalił :r: i brandy wypił :cb::bh::D

Bruno
04-10-2010, 00:41
Dzisiaj w wyniku spontanicznej akcji doszło do kolejnego trójmiejskiego spotkania. No nareszcie coś się zadziało. Dzięki Jasiu za wspólne palenie. Symultanicznie degustowaliśmy cygara, które przywędrowały do mnie z Costa Rica: Don Ursulo. Myślę, że wypadałoby napisać recenzję, ale oczywiście nie w tym miejscu.

jasiu1234567890
04-10-2010, 19:31
Oj tak wreszcie udało się zakopcić. Cygara nie powalały, zdecydowanie zabrakło harmonii. ale miło było się spotkać, pogadać, popalić.

pozdrawiam

Iwona
05-10-2010, 16:49
No to Panowie możne wrócicie do starej tradycji w końcu po tak długiej przerwie .:bravo::ss::beerchug

Bruno
05-10-2010, 19:10
Też mam taką nadzieję, że znowu będzie częściej i ludniej na trójmiejskich spotkaniach. Zwłaszcza, że podobno grono ma się nam powiększyć.
A co do cygar, to były te, podarowane mi przez znajomego z Facebook'a. Ocena Jaśka jest trafna, ale jak to się mówi: darowanemu koniu się nie zagląda tu i tam :)
Mogliśmy zapalić po Cohiba, ale chcieliśmy spróbować coś nowego ... i spróbowaliśmy :beerchug :wr: .

Jacek Uchryń
05-10-2010, 21:16
:goojob:
Oczywiście,że mogliście,ale czy byłoby więcej harmonii?:whle:

jasiu1234567890
05-10-2010, 21:59
:goojob:
Oczywiście,że mogliście,ale czy byłoby więcej harmonii?:whle:

Między Brunem a mną czy w cygarach ? :D:r:

pozdrawiam

Bruno
06-10-2010, 01:45
I tu ... i tu, hahahahahahahaa :r: :r: :r: :r: :ss:

Bruno
03-11-2010, 23:25
Dzisiejszy miły wieczór zadał kłam wrogim poszeptom, że duch w narodzie ginie i w Trójmieście nic się nie dzieje. Dość spontanicznie spotkaliśmy się, omawiając ważne sprawy w oparach dymu, cygar kubańskich. Dzięki Jaśku i Dziku za przybycie. Działo się :ss: :D

Bruno
27-11-2010, 21:58
No dobra Panowie. Ten ch....., znaczy ten nienajlepszy rok się kończy a my palić musimy, coby tradycja trójmiejska całkiem nie zdechła.
Jutro o godzinie 20-ej tam gdzie zwykle. Proszę potwierdzać obecność a Jasiek jest proszony o wcześniejsze przybycie w celu omówienia innych poufnych spraw.
LISTA:
1. Bruno
2.
3.
4.

jasiu1234567890
27-11-2010, 23:34
LISTA:
1. Bruno
2. Jasiu1234567890
3.
4.

jasiu1234567890
29-11-2010, 20:04
no i popaliliśmy.
Ja Playboy Robusto, delikatne, spokojne, aksamitne, najbardziej podeszła mi końcówka więc paliłem do samego KIEPA :D

Bruno co palił sam napisze,ja tylko powiem że mu smakowało :)

Jacek nie palił nic:)

pozdrawiam

Bruno
29-11-2010, 20:42
Po pierwsze to, że Jacek nie palił to jest karygodne. Żeby mi to było po raz ostatni. :hmm:
Faktycznie Jasiek palce poparzył.
Moje Camacho Negro było doskonale i oczywiście, że smakowało. Ale to sycące cygaro, dobrze zbudowane i zostało chyba z 1,5-2 cm. Tak się z nim rozstałem.
Pogadaliśmy ... troszeczkę, dopóki net pozwolił. Jasiek oczywiście był na miejscu :).
:git:

Jacek Uchryń
29-11-2010, 23:12
Po pierwsze to, że Jacek nie palił to jest karygodne. Żeby mi to było po raz ostatni. :hmm:
...
Pogadaliśmy ... troszeczkę, dopóki net pozwolił. Jasiek oczywiście był na miejscu :).
:git:
będzie zdrowie,to i się coś zapali.
net tu nie miał swojej winy,tylko moje gapiostwo,zapomniałem podłączyć podstawy chłodzącej do usb i trupek się przegrzał.
:wr: a gdzie miał być...:ss:

Bruno
29-11-2010, 23:29
Ano widzisz, czyli wina trupka. Noo, Jasiek teoretycznie też mógł być via kabel a był na miejscu :szcz:

Dzik
30-11-2010, 13:42
Mi niestety niedziela nie odpowiadała, ale w następną bardzo chętnie bym coś z Wami zapalił- spotykamy się?

jasiu1234567890
30-11-2010, 16:03
Tak :)

Jacek Uchryń
30-11-2010, 21:26
Tak :)
via kabel czy na miejscu?:whle::hmmm

jasiu1234567890
30-11-2010, 23:46
na miejscu... a jakże. :D

pozdrawiam

Bruno
01-12-2010, 20:20
Tak, no tak, postaramy się spiknąć w niedzielę i być nas miejscu i zapalić w większym gronie. Wreszcie.

Bruno
03-12-2010, 17:54
Co do najbliższego weekendu mam nadzieje, że się spotkamy. Uważam, że mamy taka listę obecności constans:
1. Bruno (wiadomo),
2. jasiek12345678 (też wiadomo),
3. Dzik (bo dawno nie był i ma zaległosci),
4. Karramba (bo jest nowy i musimy go uświadomic :gd: ).

Jeśli jest ktos chętny spoza powyższej listy to oczywiście zapraszam.

Teraz termin.
Może rozważymy drobna zmianę w stosunku do tradycyjnego? Ale oczywiście tylko pod warunkiem, że będzie to pasowało wszystkim ze ścisłej listy. I tak proponuję dwa alternatywne terminy do wyboru.

I. Sobota (jutro) ok. godz. 19-20 start.
II. Niedziela, ale troszkę wcześniej, powiedzmy o 17-ej.
Jeśli nie pasuje, to tak jak zwykle.
Wypowiedzcie się i potwierdźcie, proszę, obecność. Ale przypominam, że dla ludzi z listy i tak jest to obecność obowiązkowa. :D :D :D :D

jasiu1234567890
03-12-2010, 19:14
sobota nie da rady, niedziela 17 jak najbardziej :)

pozdrawiam

Karramba
03-12-2010, 19:26
mi pasują oba terminy po za tym nie podlega to żadnej dyskusji jak się domyślam ... Będę na 100%

Bruno
03-12-2010, 19:35
Nie podlega :szcz: :ss: :cb:. Czekamy tylko na Dzika i potwierdzamy godzinę, ale wynika, że widzimy się w niedzielę. Ciekawe co będziemy palić? :hmm:

Dzik
03-12-2010, 19:37
Sobota u mnie odpada też. Niedziela, może być godzina 17 w zasadzie chyba, pasowałoby mi bardziej o tej 19 czy 20, ale dostosuję się do Was.

Bruno
03-12-2010, 19:42
No to stoi! Niedziela, godzina 17,00. No i piknie.
Karramba, wyślę Ci adres na Priv.

Karramba
03-12-2010, 19:42
Bruno co ?? hmmmm liczę na waszą wiedzę i doświadczenie . Po za tym ja jeszcze nie mam cygar , ani humidora ... Liczę na wiedzę waszą i waszą rade .

Bruno
03-12-2010, 19:47
Spoko, Piotr, dasz radę a my Cie chętnie nakierujemy. I cygarem tez poczęstujemy. Humidor też pomożemy Ci znaleźć odpowiedni. Nic sie nie bój, Aficionados nie gryzą. Jesteś nasz i nie skrzywdzimy Ciebie :gl: :cb:

Karramba
03-12-2010, 19:52
To mnie cieszy wiem , że trafiłem w dobre miejsce .

Iwona
03-12-2010, 20:43
To mnie cieszy wiem , że trafiłem w dobre miejsce .

I tej tezy się trzymaj

Karramba
03-12-2010, 20:50
I tej tezy się trzymaj


Oj będę na pewno . Znam Bruna chyba od pięciu lat , i jak jeździłem do jego biura często zerkałem na szafkę / kredensik gdzie stał humidor i popielnica ... Czyżby ta pasja rodziła się przez 5 lat ??:hmm:

Jacek Uchryń
03-12-2010, 21:19
rodzi się szybciej.
i często bardzo nagle.
Zostaje i trwa aż do końca,lub tak jak nagle się rodzi, tak nagle umiera.

Karramba
03-12-2010, 21:22
rodzi się szybciej.
i często bardzo nagle.
Zostaje i trwa aż do końca,lub tak jak nagle się rodzi, tak nagle umiera.

Mam nadzieje że zostanie :cb: po za tym to druga moja pasja . Pierwszej tu nie będę opisywał . :hmm:

Bruno
03-12-2010, 21:56
Humidor w moim biurze stał od 2007 roku. W tymże roku na wiosnę miałem pierwszy kontakt z cygarem (zasuszonym!!!) a po kolejnych kilku miesiacach nagle, jak grom z jasnego nieba przyszło olśnienie, że to jest to!!!
Pasja wybuchła gwałtownie i moje przekonanie do cygar było bezdyskusyjne.
I tak jest do dziś. Oby zostało. Tego samego życzę Tobie Karramba, bo to wspaniała pasja dająca przy okazji możliwość rozwoju towarzyskiego :).
Co do Twojej pierwszej pasji - istotnie, tu jej nie opisuj.
Możesz to zrobić w dziale, który mamy na forum: "Nie tylko cygarami człowiek żyje". Myśle, że oprócz mnie ten temat będzie czytał Rafhof, bo to bliskie i jego zainteresowaniom.

Karramba
04-12-2010, 23:29
No to ustalone , Bruno jestem około 16tej ... A tak w nawiasie to właśnie dotarłem do domu ... Dwa dni pod rząd dawno już tak nie miałem ... :-)

Bruno
04-12-2010, 23:53
Bądź tak bliżej 17-ej, bo tak startujemy. I wtedy już na pewno będę na miejscu. Wcześniej to różnie może być. Do zobaczenia :cb:

Karramba
04-12-2010, 23:58
Ok . Ostatnio polubiłem Gdańsk :-)

Karramba
05-12-2010, 22:57
Więc Chciałbym podziękować , za miły wieczór , za wspólnie wypalone cygarko . Mam nadzieje , że uda nam się w miarę szybko powtórzyć spotkanie .

Bruno
06-12-2010, 01:13
No i popaliliśmy. Ja zaliczam dzisiejsze spotkanie do udanych. Nas czterech na miejscu oraz Iwona i Jacek via net. Dawno u mnie nie było tak szaro od boskiego, cygarowego dymu. Super :wr: :ss:
Starzy partyzanci palili podarowane przez Jacka cygara Padilla (recenzja zapewne ukaże sie w innym miejscu), natomiast dla Karramby wybraliśmy Onyx Toro. Myślę, że wszyscy byli zadowoleni. Dzięki, chłopaki i dziewczyno. A teraz parę fotek.

Bruno
11-12-2010, 23:47
Hej, o której się jutro spotykamy i kto będzie? Opcje są dwie: ok. 17 lub około 20-ej.
Bo ja będę :):
1. Bruno
2.
3.
4.

jasiu1234567890
12-12-2010, 00:21
ja również. kończę pracę o 19 :)

Bruno
12-12-2010, 00:32
No to wpadaj o 20-ej, czy tam po 19-ej, w każdym razie po pracy. Od 19 czekam.

Bruno
12-12-2010, 22:59
No i popaliśmy z Jaśkiem. Juan Lopez i Saint Luis Rey leżały w humidorze od kwietnia 2009. Już nie leżą. :cb:

jasiu1234567890
13-12-2010, 13:57
Juan López Selección No. 2, bardzo sycące palenie, dość ciężki dym. Ogólnie kawał porządnego cygara. Spotkane bardzo udane :)

pozdrawiam

Karramba
15-12-2010, 22:29
Niestety w zeszłym tygodniu nie mogłem przybyć. Proponuję termin 19.12 u Bruna. Do piątku powinno dotrzeć zamówienie, więc każdy mógłby odebrać swoje. Przy okazji może zapalimy??

Dzik
15-12-2010, 23:10
Mi termin odpowiada. Możemy kopcić w niedzielę.

A zamówienie idzie pocztą czy kurierem?

Karramba
15-12-2010, 23:13
Kurierem oczywiście. No to kopcimy :-) Tylko o której??

Dzik
15-12-2010, 23:53
Czekamy na gospodarza, czy w ogóle kopcimy...

Jacek Uchryń
16-12-2010, 00:45
pięć dni przed dniem W,weźcie cygara,kolędę zanućcie,kolędnikom się nie odmawia, już jakbyście kopcili.

Karramba
16-12-2010, 10:30
Wczoraj, rozmawiałem z Brunem,on nie ma nic przeciwko, więc palimy.

Bruno
16-12-2010, 20:01
Jeśli się przebierzecie za kolędników to kopcimy, kopcimy w niedzielę.
Dzik - za Heroda, Jasiek - za Śmierć a Karramba - za Cygarmena przebrani ;) :wr::szcz::szcz::szcz::bleh::ss::eek:
Miejsce palenia: wieża. W razie mrozu poniżej -10 na dworzu, palimy w kożuchach, ale damy radę. :fala:
Będzie fajnie.

Karramba
16-12-2010, 20:03
no jak nie jak tak jupi już odliczam minuty do kopcenia

Bruno
16-12-2010, 20:07
Tylko doprecyzujmy, czy o 20-ej, czy wcześniej możecie (np. 17-ta)??

Karramba
16-12-2010, 20:19
Warunki na drodze są jakie są... Postaram się dostosować, a mam do Ciebie ok. 60 km

Dzik
16-12-2010, 20:54
Kurde, nie spodziewałem się, że masz taki kawał do nas. A szkoda, bo właśnie wystosowywuję propozycję byśmy się troszkę sponiewierali jakąś rudą, którą ja zapewnię? Co Wy na to?

A no i zaproponuję też palenie w wieży chyba, ze ogrzanie jej piecykiem to problem? Prośbę swą motywuję (hasło jak w podaniu do dziekana), tym że w wieży panuje świetny klimat do palenia cygar, dysput na różne tematy oraz zacieśniania znajomości z powodu jakichś 4m2 powierzchni.

Karramba
16-12-2010, 21:00
Jestem za ale Bruno nie ma piwnicy by położyć moje zwłoki po rudej. Po za tym by pić to najlepiej w sobotę bo potem mi się robić nie chce, buhaha

Bruno
16-12-2010, 22:35
Ano własnie. Dziku, niektórzy w poniedziałek pracują ... niestety.

Dzik
16-12-2010, 22:51
Nie mówię tu o balandze, gdzie pobudka byłaby jak w Kac Vegas tylko o spokojnej degustacji.

Ja też pracuję w poniedziałek.

Bruno
16-12-2010, 22:53
Aaaa, degustacja spokojna to co innego ;) To co o 17-ej?

Karramba
16-12-2010, 23:02
Mi pasuje 17-ta.

jasiu1234567890
16-12-2010, 23:17
o 17 ja w poniedziałek pracuje również ;D
no to juz nawet wiem co będę palił ;D

pozdrawiam

Bruno
17-12-2010, 16:43
No ciekawe, co będziesz palił. Jak możesz to wiedziec dwa dni przed ...? :cb:

Karramba
17-12-2010, 20:07
no właśnie ??

Bruno
17-12-2010, 20:17
Wiem, Jasiu ma zachomikowaną guantę :r: na specjalną okazję.

jasiu1234567890
17-12-2010, 23:05
bo często za mną chodzi to cygaro ostatnio i teraz będzie idealna przedświąteczna okazja :D

pozdrawiam

Bruno
17-12-2010, 23:28
Ale skąd ono jest?

jasiu1234567890
18-12-2010, 00:09
ze Kuby :)

Bruno
18-12-2010, 00:26
Znowu wieczór kubański robimy? Hmm, niegłupi pomysł :)

jasiu1234567890
18-12-2010, 00:52
no ja na pewno pojadę kubańsko :)

Dzik
18-12-2010, 13:26
Nikogo to pewnie nie zaskoczy, że ja też. Jasiek pewnie będzie palił Sublimesa, czyli i ja mogę wyskoczyć z czymś pokaźnym. Zresztą do rudej Kuba jak znalazł.

Karramba
18-12-2010, 14:02
A ja jeszcze nie mam pojęcia co będę palił. Hmmmm ??

Bruno
20-12-2010, 00:16
No i wszystko jasne. Wiemy kto był, wiemy co kto palił. Powiem tylko, że grubo było. Grunt to mieć sponsora :wr:. Nasz sponsor zapewnił przednie trunki. Po prostu słów mi brak.
Zresztą sami zobaczcie na zdjęciach.
Bardzo miłe i konstruktywne spotkanie przedświąteczne. Grupa Trójmiejska żyje, ma sie dobrze i planuje dynamiczny rozwój w nadchodzącym 2011 roku. Wstępnie ustaliliśmy plan imprez na nadchodzący okres. Będą kuligi, imprezy plenerowe oraz spotkania na skalę ogólnopolską.
Obecni byli:
1. Dzik
2. Jasiek1234567890
3. Karramba
4. Bruno
5. Ruda
6. Ruda
7. Ruda.

Bruno
20-12-2010, 00:19
I jeszcze trochę :-))) :szcz: :szcz: :szcz: :thumbup: :beerchug

gelu
20-12-2010, 10:30
no pięknie Panowie oby tak częśćiej :)

Karramba
20-12-2010, 12:13
Muszę powiedzieć, że DON TOMAS pozytywnie mnie zaskoczył i o dziwo nie czuć było pani Zalewskiej. Po za tym spotkanie bardzo udane.

jasiu1234567890
20-12-2010, 23:20
oj tak ogarnęliśmy spotkanie jak za dawnych dobrych lat :)

Dzięki Chłopaki
pozdrawiam

Karramba
21-12-2010, 15:08
Mam tylko nadzieje,że w tym roku jeszcze zapalimy sobie :)

Karramba
25-12-2010, 02:29
To bliżej wiadomo kiedy ekipa trójmiejska się zbiera na palenie ??

Bruno
25-12-2010, 02:42
Nie wiadomo w tej chwili. To będzie jak zwykle spontan. Bądź gotowy, bo nie znamy dnia ani godziny :wr:

Karramba
25-12-2010, 15:31
ok :szcz: dajcie znać ja zawsze w pełnej gotowości :wr:

Bruno
30-12-2010, 22:31
Panowie, tak sobie patrzę w kalendarz i co widzę? Rok nam się kończy nieuchronnie. Trzeba przecież się spotkać jak najszybciej, ale już w Nowym LEPSZYM roku 2011. Patrzę w ten kalendarz i patrzę i przychodzi mi do głowy taki fajny termin i nieodległy: 6 stycznia (czwartek). Co powiecie o spotkaniu cygarowym, tam gdzie zawsze 6 stycznia? Godzina powiedzmy 17,00-ta. Kto mógłby sie spotkać?
1. Bruno
/proszę uzupełniać listę/.


Przy okazji mojej obecności w naszym temacie Spotkań Trójmiejskich, chcę Wam wszystkim podziękować za wspólne cygarowe spotkania w ostatnim roku.
Życzę radości i powodzenia w Nowym '11 i wielu udanych chwil wytchnienia przy cygarze i w dobrym (naszym :szcz: :wr: :ss: :thumbup: !!!) towarzystwie.
Wierzę w to głęboko i szczerze, że najbliższy czas będzie dla nas wszystkich lepszy niż mijający trudny roczek 2010, niech mu przestrzeń kosmiczna lekką będzie :hmm:.
Pozdrawiam
Bruno.

Karramba
30-12-2010, 22:39
A ja nie mam pojęcia co jest 6-go stycznia :hmm: nikt mnie chyba jeszcze nie zdążył poinformować. Po za tym jestem za :ss: I też mam nadzieje, że nowy będzie lepszy :szcz:

Bruno
30-12-2010, 22:43
6 stycznia mamy nowe święto, wolny od pracy dzień: Trzech Króli. Mam nadzieję, że trzej królowie też wpadną do wieży i z nami zapalą, hahahahahaha :szcz:

Karramba
30-12-2010, 22:49
Ja będę obecny na 100%. W sumie mnie się nie musisz pytać, bo ja zawsze się dostosuję - niczym kameleon.

Dzik
31-12-2010, 01:19
Nie mówię tak, ale nie mówię i nie. Dam znać w tygodniu. Na razie trudno mi powiedzieć.

Bruno
31-12-2010, 01:22
Nie mów "nie" i dopasuj tak, żeby dobrze było. Wierzę w Ciebie Dziku! :)

jasiu1234567890
01-01-2011, 23:48
ja raczej nie dam rady o tej godzinie :)

pozdrawiam

Bruno
02-01-2011, 00:27
Panowie, prośba - spróbujmy w takim razie dopasować tak termin, abyśmy wszyscy mogli się spotkać. Byłoby miło razem uczcić Nowy Rok.

Dzik
02-01-2011, 12:14
Niedziela dla mnie dużo lepsza, na tą chwilę, też nie byłoby mnie w czwartek.

Karramba
02-01-2011, 18:13
Jak dla mnie, to i niedziela pasuje...

jasiu1234567890
02-01-2011, 20:42
zdecydowanie jestem za niedzielą, niezależnie od godziny :)

pozdrawiam

jasiu1234567890
04-01-2011, 22:29
to jak niedziela przyklepana ?
17.00?

pozdrawiam

Karramba
04-01-2011, 23:32
jak dla mnie 17ta

Bruno
05-01-2011, 23:55
Krótko i na temat: g. 17 niedziela (9 sty 2011). Z mojej strony aktualny termin. Do miłego i rozumiem, że będziemy w komplecie. Dziku, może popracujesz na Kacprem? Jeszcze i on zmieściłby sie w wieży.

Karramba
09-01-2011, 22:06
No i stało się, było miło. Recenzje sporządzi Bruno.

Bruno
09-01-2011, 22:14
Dlaczego Bruno, recenzję? Bruno jest dziś leniwy i ograniczy sie do niezbędnego minimum.
Stały skład: Bruno, Karramba, Jasiek1234567890, Dzik. Zadymiliśmy solidnie wieżę. Ja paliłem Gurkha Fuerte, Karramba - Montecristo Edmundo, Dzik - Upman Magnum 50 a Jasiek - Don Felo.
Do następnego!

Karramba
10-01-2011, 00:26
Bo tylko ty robiłeś zdjęcia Bruno. Dziękuje raz jeszcze za miłe spotkanie.

Bruno
12-01-2011, 22:34
Dziś odbyło sie godne odnotowania trójmiejskie spotkanie w pubie Kinsky w Sopocie. Akcja była spontaniczna a pretekstem stała się wizyta u nas znanego prawie wszystkim Drinksa z Wrocławia. Co tu dużo gadać, dobre cygara, fajna miejscówka i dobre towarzystwo. Może niektórych piekły uszy, bo poplotkowaliśmy sobie troszkę, ale to nieuniknione :szcz:. Z Darkiem nie widziałem się chyba z rok, albo dłużej. Powiem tak, tego typu spotkania od czasu do czasu, przywracają wiarę w normalność życia. Dziękuję uczestnikom: Dzikowi, Drinksowi i sobie, hahahahahahahahaa.

Bruno
12-01-2011, 22:35
I jeszcze dwa:

jasiu1234567890
12-01-2011, 23:33
duchem byłem tam z wami :)

pozdrawiam

radeqm
13-01-2011, 00:02
Goddamit!

Było pisać, przyjechałbym na 100% ;)

Zazdroszczę, Panowie. Chyba jednak musimy z Rafałem do Wrocławia niebawem przygrzać...

Pozdrawiam,


r a d e k


P.S. Dziku, Ty Wide Churchilla? I jak?

Dzik
13-01-2011, 00:52
Dla tych co mają co palić to polecam z nimi poczekać. Dobry, ale jeszcze świeży. Jak mogą to niech leżą.

A spotkanie super. Oby nam więcej takich gości do Trójmiasta zjeżdżało.

Bruno
13-01-2011, 01:21
radeqm:


Było pisać, przyjechałbym na 100%





No to teraz piszemy: przyjeżdżaj a z tej okazji odbędzie się kolejne podobne palenie.
Radek, no to kiedy będziesz?
PS-Rafała zabieraj ze sobą, a jak, a co. :beerchug :cb: :beerchug :cb:

rafhof
13-01-2011, 12:20
he he!! ale meeting!! Drinks wychodzi na czoło polskiego kolportera dobrego ducha (i ciała!) cygaroiwego!!;-)

a o Wide Churchilla właśnei miałem zapytać - bo widziałem, że Dzik "jadł"...;-) ale poczekam z tymi moimi cośmy je z Radkiem....ale to on miał foty wstawić..wcale nei kompromitujące!;-)

a do Wro to czas zajechać!!do 3City tym bardziej...

hej

Bruno
13-01-2011, 19:39
Więc właśnie zapytowywuję się Was koledzy południowcy: KIEDY?
Może jakiś troszkę większy zjazd na wiosnę???
WIOSNA NASZA!!!!!!!!!!!!!!
Taka jakby FOSCA (jak zwał tak zwał, bo ludzie i cygara sa ważni a nie nazewnictwo).
Rafałku, ja tam pamiętliwy nie jestem, ale nigdy nie zapomnę :nunu:, żeś onegdaj na organizowaną na Kaszubach FOSCA'ę nie dojechał.
No to masz do nadrobienia. Przemyśl to sobie, dobrze Tobie chopie radzę :engarde::bleh::bleh:.
Weź lekarza ze sobą :szcz:, Krakowiaków i Górali tyż weź, ustalajmy termin i jechane.
Drinksowi tylko sms-a wyślę i też z Wrocławskimi przybędzie.
Ileż to roboty?

Karramba
13-01-2011, 20:54
No to kiedy?? Bo wczoraj to mnie zezłościłeś, trzeba było dać cynka 40 min. wcześniej i bym przybył. Jak ja żałuje, że się nie udało dotrzeć.

rafhof
14-01-2011, 10:32
he he..

licytować się nie będę ile razy ja nie dojechałem a ile razy Ty Bruno....;-)

bo fakt jest taki - że Ty byłeś u mnie a ja u Ciebie (Was) - nie.....! a spotykać się lubimy!! i to fest!!;-)

no ale wybrać się trzeba!!

ja otwartm kodem mówię, ze dla mnie taki dystans jest ...baaardzo miły do przebycia!!
pod warunkiem, że jade motocyklem. co zamierzam uczynić w tym roku! w zeszłym byłem w Kołobrzegu na chwilkę jesienią ( z rodzinką) i ciągnie mnie już! ale musi się wypogodzić - jak dla mnei - od maja wzwyż!
niestety nikogo na siodło nie wezmę - ale może się uda skorelować wyjazd jakoś z bracią śląsko-krakowską???

ja na tak!!

hej

radeqm
14-01-2011, 15:02
Podstawową sprawą jest wybór jakiegoś terminu. Bruno, co proponujesz?

r

Bruno
14-01-2011, 22:36
Już się cieszę, bo widzę, że wola polityczna jest. Co do terminu to dajcie się chwilkę namyśleć. Ale Rafał mówi, że od maja w górę, to oczywiście majowy weekend, może nie ten pierwszy, ale powiedzmy drugi? No ustalimy, tylko przybądźcie a ja wymyślę jakas fajną miejscówkę (zależnie od planowanej liczby gości), ale będzie fajnie. :wr:

jasiu1234567890
17-01-2011, 17:02
palimy w tą niedzielę ? :)

pozdrawiam

radeqm
17-01-2011, 17:29
Panowie,

Drugi weekend maja u mnie odpada :(

r

Karramba
17-01-2011, 17:48
W tę będziemy w Bydgoszczy z Brunem więc trudno powiedzieć .

Bruno
17-01-2011, 18:55
Radeqm, jak nie drugi to trzeci. Powoli, coś dopasujemy. Tak wogóle, to chyba niebawem założę odrębny temat o tym spotkaniu.

Jasiek, chyba, że w Bydgoszczy :) :szcz:

radeqm
17-01-2011, 20:29
Trzeci - OK :)

Temat jak najbardziej wart założenia.

r

Bruno
22-01-2011, 00:59
Radeqm, cierpliwości. Temat założę niebawem a imprezę tę widzę ogromną i mam plan. Nie zawaham sie tego plana użyć :szcz:. Najpierw jednak naradzę się z moimi kolegami. Wy sie tam na Śląsku Dolnym, Górnym i Krakowskim :D szykujcie. Jak ja mówię A to na ogół mówię też B.
Tymczasem jednak "zarzucam" temat spotkania Trójmiejskiego.
Chłopaki, w niedzielę palimy. Wstępnie o 20-ej, z możliwością przesunięcia w kierunku 17-ej, po uzgodnieniu.
LISTA OBECNOSCI (niedziela 23 stycznia 2011):
1. Bruno
2. Jasiu1234567890
3. Karola
4.
5.
6.

Dopisywać sie i nie dyskutować!!!
Dziku jest szczególnie mile widziany z wiadomego powodu :git:

Dzik
22-01-2011, 23:39
1. Bruno
2. Jasiu1234567890
3. Karola
4. Dzik- nie będę zbyt długo, ale zdążę coś wypalić- 20ta dla mnie lepsza niż 17ta
5.
6.

Bruno
23-01-2011, 01:19
Super, no to widzimy sie o 20-ej.

jasiu1234567890
23-01-2011, 12:09
tak ale niestety Karolcia odpadła :)
pozdrawiam

Bruno
23-01-2011, 17:29
Karramba a co z Tobą?

Bruno
23-01-2011, 23:37
Znowu wieczór kubański. Ja z Dzikiem: Partagas Serie D No 4 a Jasiek Romeo Y Julieta. Komu lepiej? :szcz:

radeqm
23-01-2011, 23:50
Lepiej zdecydowanie Brunu i Dziku ;)

jasiu1234567890
24-01-2011, 00:53
ja tam nie miałem powodów do narzekania :D

Bruno
10-02-2011, 19:40
To już dwa tygodnie nie paliliśmy razem? Zgroza. Dlatego wpadajcie w niedzielę najbliższą. Coś zapalimy. 17 czy 20? Ustalimy.

1. Bruno
2.

Dzik
10-02-2011, 21:37
Niestety nie uda mi się ): Może Bruno w tygodniu w Kinskim? Nawet we dwóch czy trzech?

jasiu1234567890
10-02-2011, 22:46
co do niedzieli to 17 :)
pozdrawiam

Bruno
12-02-2011, 12:52
OK Jasiek, 17-ta, wpadaj.
Dziku, pomysł dobry z tym KINSKY w tygodniu :), ale nie zamiast a oprócz ;).

Dzik
12-02-2011, 15:43
Zamiast to nie napisałem, tak czy siak, smacznego

Dzik
17-02-2011, 13:06
Palić się chce... niedziela? Godzina dowolna.

Bruno
18-02-2011, 01:18
W poprzednią niedzielę uskuteczniliśmy z Jaśkiem palenie wieżowe.
Co do najbliższej, potwierdzę w sobotę.